Vilitra 20 в Дніпрі купити засіб №1 для потенції Ціна Інструкція

Vilitra 20 Дніпро Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Vilitra 20 – лікарський засіб першого вибору для лікування еректильної дисфункції. Варденафіл – основна діюча речовина препарату Vilitra 20.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Vilitra 20 Дніпро

Vilitra 20 – лікарський засіб першого вибору для лікування еректильної дисфункції. Варденафіл – основна діюча речовина препарату Vilitra 20. Час дії препарату до 10 годин. Варденафіл ефективний та безпечний для застосування, добре працює для покращення загальної сексуальної активності та ерекції. Препарат продається в таблетках – 10 таблеток у блістері. Перед застосуванням, щоб уникнути побічних ефектів, слід отримати попередню консультацію у профільного лікаря. Засіб протипоказаний для прийому неповнолітнім юнакам та жінкам.

Спосіб застосування

Вперше, коли ви приймаєте Vilitra 20, почніть з 10 мг Варденафілу (півтаблетки). Залежно від реакції цю дозу можна відкоригувати у бік збільшення до 20 мг або зменшити до 5 мг (чверть таблетки). Варденафіл не слід приймати частіше за один раз на 24 години.

Vilitra 20 необхідно приймати за 30-60 хвилин до сексуальної активності незалежно від їжі, проте слід мати на увазі, що рясна та жирна їжа може уповільнювати всмоктування.

Vilitra 20 допустимо приймати з невеликою кількістю алкоголю, але Варденафіл може збільшувати ймовірність запаморочення та головного болю.

Лікарський засіб можуть вживати особи будь-якого віку від 18 до 85 років. Не приймайте препарат більше 20 мг за один прийом, перевищення звичайної дози Варденафілу може негативно впливати на самопочуття.

Особливості застосування

Наявність в історії хвороби судинних та серцевих захворювань потребує особистої консультації та огляду лікарем. Є деякі групи ліків, які можуть взаємодіяти з Vilitra 20, наприклад, препарати, що використовуються для лікування серцевих захворювань (особливо на основі медичних нітратів), деяких антибіотиків, препаратів для лікування легеневої гіпертензії — Adempas, інгаляційних наркотиків — "попперси".

Не приймайте продукти з грейпфруту разом із Варденафілом. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням ліками. Vilitra 20 не проявляє седативних властивостей і не впливає на реакцію, проте Варденафіл може знижувати артеріальний тиск, отже препарат повинен прийматися з обережністю особами чия робота пов'язана зі складними механізмами та керуванням автотранспорту.

Небажані ефекти

Як інші методи лікування ЕД, Vilitra 20 має деякі поширені побічні ефекти. Більшість цих небажаних ефектів легкі, короткочасні і характерні для всіх ліків, що застосовуються для лікування ЕД. Найчастіше ймовірність виникнення побічних ефектів Варденафілу можна суттєво знизити, суворо дотримуючись рекомендацій щодо застосування. Наприклад, слід уникати чи обмежувати вживання алкоголю, оскільки він може взаємодіяти і певною мірою знижувати артеріальний тиск. Найпоширенішими небажаними ефектами, від яких страждає до 10% чоловіків, є головний біль. Наступними за поширеністю виникнення (від 1% до 5% чоловіків) побічними ефектами є запаморочення, почервоніння обличчя, розлад шлунка та закладеність носа.

Пріапізм — болісна ерекція, що триває безперервно більше 4-х годин. Це рідкісний серйозний побічний ефект усіх ліків, що приймаються для лікування еректильної дисфункції, і якщо він виникає, ви повинні негайно звернутися за невідкладною медичною допомогою.

Особливості зберігання

Лікарський засіб можна використовувати протягом трьох років від дати виробництва, яка вказана на упаковці. Зберігати рекомендується при кімнатній температурі в сухому і темному місці, недоступному для дітей.

Доставка у Дніпро

Доставка здійснюється поштовими службами на найближче відділення. Вміст посилки анонімний.

Відгуки