Valif 20 в Дніпрі купити аналог Левітри 20 мг Таблетки №10 Ціна

Valif 20 в Одесі Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 32 грн за одиницю

Valif 20 - засіб від еректильної дисфункції у чоловіків, що дозволяє поліпшити приплив крові до статевого члена при сексуальній стимуляції, отримати і зберегти ерекцію.

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
3 200,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
896,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 152,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
336,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
1 760,00 грн

Valif 20 Дніпро

Valif 20 - засіб від еректильної дисфункції у чоловіків, що дозволяє поліпшити приплив крові до статевого члена при сексуальній стимуляції, отримати і зберегти ерекцію. Препарат поставляється у таблетках – 10 таблеток в упаковці. Діюча речовина - Варденафіл 20 мг. Перед застосуванням для виключення протипоказань слід отримати консультацію у лікаря. Valif 20 протипоказаний для застосування особам віком до 18 років та дівчатам.

Дозування та спосіб застосування

Більшість чоловіків відчувають дію протягом 5-8 годин. Отже, щоб отримати максимальний ефект від лікування, важливо прийняти Valif 20 у потрібний час. Для отримання кращого результату терапії дотримуйтесь цих простих рекомендацій щодо застосування:

  • Запийте таблетку невеликою кількістю води за 30–60 хвилин до передбачуваного статевого акту.
  • Не приймайте більше ніж 20 мг Варденафілу на добу (1 таблетка), оскільки перевищення стандартної добової дози може збільшити ймовірність небажаних ефектів.
  • Не використовуйте грейпфрут або продукти з нього через ризик можливих побічних ефектів.
  • Намагайтеся приймати Валіф 20 порожній шлунок або уникайте прийому жирної їжі незадовго до прийому препарату, оскільки жирна їжа може уповільнити швидкість всмоктування препарату.

Додаткова інформація

Valif 20 не виявляє седативних властивостей та не впливає на швидкість реакції. У дуже поодиноких випадках можуть виникати тимчасові симтоми ціанопсії – зміна колірного сприйняття у бік синього відтінку. Цей побічний ефект відбувається після припинення дії лікарського засобу. Бажано виключити керування транспортним засобом, принаймні при першому знайомстві з препаратом, оскільки в дуже поодиноких випадках ліки можуть незначно знижувати артеріальний тиск і викликати запаморочення. Valif 20 допустимо вживати з незначним дозуванням алкоголю. Препарат не впливає на кількісні та якісні характеристики сперми.

Деякі ліки при прийомі разом з Valif 20 можуть спровокувати каскад небезпечних ефектів. Не приймайте Valif 20, якщо ви приймаєте речовини для лікування стенокардії у вигляді медичних нітратів, для лікування легеневої гіпертензії – ріоцигуат (Adempas), а також деякі інгаляційні наркотичні засоби – "попперси".

Небажані ефекти

У клінічних дослідженнях Варденафіл показав чудовий профіль безпеки. У цих дослідженнях чоловіки отримували від 5 до 20 мг Варденафілу, в результаті побічні ефекти зустрічалися рідко (від 1% до 10% випадків), були короткочасними та терпимими. Найбільш частими побічними ефектами були: почервоніння обличчя, головна біль, м'язові болі, риніт, запаморочення і печія. Зверніться до поліклініки, при виникненні болісної ​​та тривалої ерекції тривалістю понад 4 години.

Зберігання

Термін зберігання Valif 20 становить не менше одного року. Зберігати препарат необхідно у темному та сухому місці. Бажано використовувати для таблеток спеціальний контейнер. Рекомендована температура зберігання – близько 20-25 градусів. Не зберігайте Valif 20 у місцях легкої доступності для дітей.

Доставка та замовлення в Дніпро

Препарат для замовлення доступний у нашому інтернет-магазині. Замовити потрібну кількість можна через сайт або за вказаними телефонами. Доставка до Дніпропетровська відбувається службою "Нова Пошта". Valif 20 буде упакований у непрозорий пакет для гарантії повної анонімності.

Відгуки