Сіаліс Софт у Дніпрі купити дженерик Сіалісу Ціна Інструкція

Сіаліс Софт Київ Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 20 грн за одиницю

Сіаліс Софт - це сублінгвальна таблетка, яка використовується для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Препарат призначений для розжовування з наступним розсмоктуванням під язиком.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
576,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
768,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
180,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 120,00 грн

Сіаліс Софт Дніпро

Сіаліс Софт - це сублінгвальні таблетки, які використовується для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Препарат призначений для розжовування з наступним розсмоктуванням під язиком. Засіб повинен використовуватись дорослими чоловіками з нестабільною ерекцією, які не здатні отримати та підтримувати ерекцію достатню для проникнення. Було доведено, що тадалафіл значно покращує можливість отримання твердого ерегованого статевого члена, що підходить для сексуальної активності. Основна речовина - Тадалафіл, міститься в ліках у дозі 20 мг. Тадалафіл відноситься до групи лікарських препаратів інгібіторів ФДЕ-5 і успішно застосовується в лікувальній практиці вже понад 20 років.

Дозування та адміністрування Сіаліс Софт

Більшість пацієнтів приймають Тадалафіл при необхідності у дозі від 10 до 20 мг не частіше 1 прийому на добу, принаймні, за 1 годину до передбачуваної сексуальної близькості. Тадалафіл у дозі 20 мг залишається активним протягом 36 годин. Отже, навіть якщо секс запланований ввечері ви можете прийняти таблетку вранці без зниження ефекту. Саме тому препарат також називають "таблеткою вихідного дня", оскільки прийнята в п'ятницю ввечері пігулка Сіаліс Софт буде активною також у неділю вранці.

Оскільки препарат розсмоктується під язиком, прийом їжі не впливає на ефективність. Сіаліс Софт можна приймати з незначною кількістю алкоголю. За наявності захворювань серцево-судинної системи необхідно проконсультуватись у лікаря. Не приймайте препарат більше однієї таблетки за один раз. Передозування тадалафілом може негативно впливати на загальне самопочуття. Медикамент не впливає на функцію нирок та печінки. Препарат можуть приймати особи віком до 87 років.

Особливості препарату

Пацієнти з еректильною дисфункцією, щоб уникнути небажаних наслідків, повинні отримати початкову консультацію та діагностику у лікаря, провести медичний огляд та здати аналізи. Деякі пацієнти, які приймали Сіаліс у клінічних дослідженнях, повідомляли про запаморочення. Перед тим, як сідати за кермо або працювати з механізмами, уважно перевірте, як ви реагуєте на таблетки Сіаліс Софт. Не приймайте Сіаліс Софт, якщо ви також приймаєте ліки для лікування захворювань серця (медичні нітрати) або для покращення стану хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасне використання Сіалісу Софт з цими лікарськими засобами може спровокувати раптове, неконтрольоване зниження артеріального тиску. Не вживайте продукти з грейпфрута разом із Сіаліс Софт – це може стати причиною симптомів подібних до передозування препаратом. При тривалому постійному застосуванні (понад рік) у чоловіків спостерігалося незначне зниження активних сперматозоїдів, що не призводило до фертильності. Скористайтеся медичною допомогою, якщо ерекція супроводжується болем і має тривалість понад 4 години.

Небажані ефекти

Побічні ефекти більш ймовірні при передозуванні препаратом або першому прийомі. Тому початкове дозування, повинне бути не більше 10 мг Тадалафілу, що еквівалентно півтаблетки. Згодом і при наступних прийомах стандартні побічні ефекти або не виявляються, або їх прояв незначний. До таких поширених побічних ефектів (від 1% до 10%) включають головний біль, біль у спині, біль у м'язах, біль у сухожиллях, закладеність носа, почервоніння обличчя та розлад шлунка. Подібні ефекти відбуваються одразу після відміни препарату.

Зберігання

Зберігати Сіаліс Софт слід далеко від прямого впливу сонячних променів у недосяжному для дітей та тварин місці. Температура рекомендована для зберігання – від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Після закінчення кінцевої дати зберігання Сіаліс Софт слід утилізувати.

Доставка у Дніпро

Доставка до Дніпра здійснюється поштовими службами Нова Пошта та Укрпошта на найближче відділення. Список найближчих до вас відділень у Дніпропетровську можна знайти на сайті Нової Пошти. Вміст посилки пакується в непрозорий поштовий пакет і надсилається адресату. Назва препарату під час відправлення ніде не вказується, а вантаж декларується як "Документи".

Відгуки