Аванафіл 100 мг у Дніпрі купити

Аванафіл (Стендра) Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 124.99 грн за одиницю

Аванафіл — лікарський засіб із групи селективних оборотних інгібіторів фосфодіестерази 5 типу, що використовується у лікуванні еректильної дисфункції.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
1 680,00 грн
1 620,00 грн
24 таблетки
3 360,00 грн
3 120,00 грн
4 таблетки
560,00 грн
48 таблеток
6 720,00 грн
6 000,00 грн
8 таблеток
1 120,00 грн
1 100,00 грн

Аванафіл Дніпро

Аванафіл — лікарський засіб із групи селективних оборотних інгібіторів фосфодіестерази 5 типу, що використовується у лікуванні еректильної дисфункції. Аванафіл отримав схвалення на використання в медичних цілях лише у 2012 році, що набагато пізніше, ніж його конкуренти — Віагра, Левітра та Сіаліс. Таким чином, Аванафіл досить новий препарат і ще не встиг набути такої популярності, хоча з кожним роком завдяки своїм перевагам перед конкурентами він цей розрив значно скорочує. Основна перевага Аванафілу перед конкурентами в тому, що він діє значно швидше в порівнянні з іншими інгібіторами ФДЕ-5. Лікарський засіб після прийому абсорбується у шлунку, досягаючи максимального піку концентрації у плазмі через 30-45 хвилин. У ході клінічних досліджень дві третини піддослідних були готові до пенетрації вже за 15 хвилин. Інша незаперечна перевага — більша безпека за рахунок меншої ймовірності прояву небажаних ефектів.

Дозування та адміністрування Аванафілу

Рекомендована початкова доза Аванафілу становить 100 мг (одна таблетка). Лікарський засіб використовують за потребою за 15-30 хвилин до сексуальної близькості. На аналізі ефективності від першого прийому та індивідуальної переносимості дозування можна зменшити до 50 мг, або збільшити до максимально допустимого – 200 мг (2 таблетки) Аванафілу. Препарат допустимо приймати не частіше ніж один раз на день. Дія препарату обмежена 12 годинами.

При одночасному прийомі Аванафілу під час їжі дія препарату може наступити пізніше, ніж з прийомом на пустий шлунок. Аванафіл можна приймати з незначною кількістю алкоголю.

При гострих та хронічних захворюваннях серцево-судинної системи перед призначенням препарату лікар має оцінити можливий кардіальний ризик. Лікарський засіб не впливає на функціонування нирок та печінки. Медикаменти можуть приймати чоловіки будь-якого віку від 18 до 70 років. Не приймайте Аванафіл у дозуванні, що перевищує 200 мг за один раз. Передозування Аванафілу може значно збільшити ризик небажаних ефектів.

Додаткова інформація

Препарат не проявляє седативних ефектів і не впливає на швидкість реакції і може прийматися особами чия робота пов'язана зі складними механізмами та потребує особливої ​​уваги. Не вживайте продукти з грейпфрута разом із Аванафілом. Грейпфрут може викликати симптоми схожі з передозуванням препаратом. Певні ліки, при поєднанні з Аванафілом, можуть спричинити гострі побічні ефекти. Дайте знати своєму лікувальному фахівцю про всі ліки, які ви приймаєте або плануєте приймати з Аванафілом, особливо ріоцигуат, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), деякі антибіотики.

Побічні ефекти

Безпека Аванафілу була вивчена на 2436 чоловіках віком від 40 до 70 років. Найчастішими зареєстрованими побічними ефектами були головна біль та гіперемія. Вкрай незначна частина чоловіків також скаржилися на закладеність носа, печію та м'язові болі. У клінічних дослідженнях найчастіше побічні ефекти виявлялися при першому прийомі препарату. При наступних прийомах частка пацієнтів, які мали несприятливі побічні ефекти при перших прийомах, зменшувалася в міру тривалості терапії.

Зберігання

Препарат не потребує спеціальних умов зберігання. Ліки бажано зберігати у сухому та темному місці в кімнатних умовах. Лікарський засіб, термін придатності якого закінчився, повинен підлягати утилізації. Не зберігайте лікарський засіб у місцях доступності для дітей та тварин.

Доставка у Дніпро

Доставка до Дніпра відбувається службами поштового зв'язку Нова Пошта та Укрпошта на найближче до вас відділення. Посилання герметично та щільно пакується без можливості визначення внутрішнього вмісту.

Відгуки