Препарати для підвищення потенції, дженерики та найефективніші збуджуючі засоби.

Засоби для потенції та стимулятори ерекції з доставкою по Україні післяплатою і без передплати.

Оригинальні дженерикиОплата при отриманніБагаторічний досвідПрофесійна консультаціяАнонімність
Оригінальна продукціяОплата при отриманніНам 10 роківПрофесіоналізмАнонімність
Заводські сертифікатиБезкоштовна доставкаНам довіряют тысячи людейБезкоштовні консультаціїНіхто не дізнається вміст посилки

У нашій інтернет-аптеці Ви зможете придбати одні з найефективніших засобів для стимулювання чоловічої потенції в Україні. Наші дженерики (генерики) не тільки не поступаються аптечним аналогам дорогих брендів, але й коштують набагато менше ніж у будь-якого конкурента в Україні.

Препарати для лікування потенції у чоловіків

Наші дженерики представлені під різними брендами, відомими не лише у нас в Україні, а й у всьому світі:

Індійські препарати для потенції
  • Emkay;
  • Ajanta Pharma;
  • RSM Enteprises;
  • ViproLifeScience;
  • Cipla;
  • Aurochem;
  • Centurion Laboratories;
  • Fortune Health Care;
  • Sunrise .

Кожна партія дженериків, що до нас, має заводські сертифікати на відповідність внутрішнього складу та дотримання технологічних норм при їх виробництві. Однак перед покупкою вам слід звернутися до профільного лікаря для уникнення протипоказань щодо прийому.

Препарати та дженерики від імпотенції поштучно

Асортимент наших лікарських стимуляторів ерекції набагато ширший, ніж у конкурентів. Один і той же дженерик може бути представлений кількома виробниками. На відміну від інших інтернет-магазинів, ми не обмежуємо своїх клієнтів. Ми надаємо їм можливість купувати будь-які дженерики, чи то Віагра, Сіаліс, Левітра, Дапоксетін, Аванафіл навіть поштучно. Ми входимо в становище кожного клієнта і розуміємо, що багато наших клієнтів просто хочуть спробувати та визначитися з вибором препарату на майбутнє. Якщо ви все ще не визначилися з вибором, ми вже підібрали найцікавіші комбінації пробників.

Безпечні засоби та ліки для збудження чоловічої сили з доставкою по Україні

Наш Інтернет магазин здійснює доставку дженериків та препаратів для чоловіків по всій Україні. Ми відправляємо ліки для ерекції також без передоплати або післяплатою. Таким чином, товар ви можете оплатити у відділенні Нової Пошти після його отримання та огляду. Комісія Нової Пошти за зворотню доставку грошей у цьому випадку покладається на покупця. Якщо вартість замовлення перевищує 500 грн – доставка безкоштовна (крім зворотної доставки грошей, у разі, якщо покупець обирає доставку післяплатою).

Безкоштовна доставка дженериків по Україні

В інтернет аптеці CNDM ви можете купити Дапоксетин, Віагра, Левітра, Сіаліс, Аванафіл, інтимні лубриканти з доставкою по всій Україні: Київ, Одесу, Вінницю, Дніпро, Житомир, Львів, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам'янське, Кременчук, Кіровоград, Луцьк, Кропивницький, Рівне, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Дніпродзержинськ, Краматорськ, Біла Церква, Нікополь, Мелітополь, Слов'янськ, Бердянськ, Бровари, Кам'янець-Подільський, а також будь-яке інше місто України.

ЗНИЖКИ

(3/5) on 1 рейтинг(и)
Розпродаж!
Malegra-50 / Малегра 50
200,00 грн 400,00 грн
Розпродаж!
Cenforce 50 / Ценфорс 50
200,00 грн 400,00 грн

Таблетки для потенції

Наш Блог

Статус регулювання та реєстрація Дапоксетину
Sep 10, 2015
Статус регулювання та реєстрація Дапоксетину

Дапоксетин був розроблений компанією Eli Lilly and Company в якості антидепресанта. Права на патент продали Johnson & Johnson у грудні 2003 року.

Взаємодія Дапоксетину з алкоголем та ліками
Sep 7, 2015
Взаємодія Дапоксетину з алкоголем та ліками

Взаємодія Дапоксетину з алкоголем та лікарськими засобами: інгібітори МАО. інгібітори ФДЕ-5, інгібітори ізоферментів цитохрому (CYP3A4 та CYP3A4)

Безпека та переносимість Дапоксетину (Priligy)
Sep 6, 2015
Безпека та переносимість Дапоксетину (Priligy)

Дапоксетин є абсолютно новим медичним препаратом для лікування передчасного сім'явипорскування. Як і все нове в медицині, вимагає ретельної повторної перевірки особливо в плані небажаних побічних ефектів. У цій статті описуються можливі небажані побічні ефекти, які були виявлені під час клінічних випробувань.

Ефективність Дапоксетину. Дослідницькі дані клінічних випробувань
Sep 6, 2015
Ефективність Дапоксетину. Дослідницькі дані клінічних випробувань

Показники ефективності дапоксетину на підставі ІІ та ІІІ фази клінічних досліджень. Зведена таблиця результатів та безпеки дапоксетину.

Клінічні дослідження Дапоксетину на тваринах
Sep 5, 2015
Клінічні дослідження Дапоксетину на тваринах

Дослідження на тваринах, з використанням щурів в якості експериментальної моделі, показали, що лікування з оральною, підшкірною та внутрішньовенною формою дапоксетину уповільнюють час еякуляції навіть при таких низьких дозах, як 1 мг/кг. Дапоксетин пригнічує рефлекс еякуляції на супраспінальному рівні бічного ретикулярного центру [Климента та ін. 2007].

Фармакологічне лікування передчасної еякуляції
Sep 4, 2015
Фармакологічне лікування передчасної еякуляції

Ще зовсім недавно практика лікування передчасного сім'явипорскування була заснована тільки на психотерапевтичному впливі. Сьогодні цей спосіб практично не використовується через низьку ефективність. З впровадженням у широку медичну практику СІЗЗС, зокрема Дапоксетина, стало очевидним, що даний клас речовин справляється не тільки із різними формами депресії, а й ефективно налагоджує сексуальну функцію в чоловіків.

Передчасна еякуляція: причини, поширеність, лікування
Sep 4, 2015
Передчасна еякуляція: причини, поширеність, лікування

Останнім часом була підвищена увага клінічної та фармацевтичної промисловості на психосоціальні наслідки передчасного сім'явипорскування, його епідеміологію, етіологію та патофізіологію. За останні 20-30 років модель лікування передчасної еякуляції (ПЕ), раніше…

Дапоксетин: новий етап у регулюванні передчасної еякуляції
Sep 3, 2015
Дапоксетин: новий етап у регулюванні передчасної еякуляції

Передчасна еякуляція (ПЕ) є поширеним чоловічим сексуальним розладом, який асоціюється також із значними особистісними негативними психологічними розладами та переживаннями. Фармакотерапія ПЕ за допомогою інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС)

Що таке дженерики? Навіщо вони потрібні і як нас дурять аптеки
Sep 2, 2015
Що таке дженерики? Навіщо вони потрібні і як нас дурять аптеки

Дженерики – це медичні препарати, які визначаються за їхньою хімічною назвою, а не торговою маркою. Дженерики містять одні і ті ж діючі речовини, що і брендові препарати, з незначними відхиленнями в неактивних компонентах (наповнювач, барвник тощо.), або повністю відповідають еталону. Дженерики мають ту саму лікарську форму, силу, шляхи виведення, безпеку, експлуатаційні характеристики, та інше.