Сіаліс Дніпро купити таблетки

Сіаліс Дніпро Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Таблетки Сіаліс 20 мг – найефективніший препарат для лікування еректильної дисфункції. Основна відмінна риса - тривалість дії до 48 годин.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс у Дніпрі

Дженерік Сіаліс – лікарський препарат для боротьби з найпоширенішою недугою в осіб чоловічої статі, особливо після 45 років, а саме еректильною дисфункцією. Препарат поставляється у вигляді таблеток – 10 таблеток у блістері. Сіаліс та його дженерики протипоказані для застосування неповнолітніми та жінками.

Дозування та спосіб застосування препарату

Сіаліс містить 20 мг активної речовини - Тадалафілу. Мінімально необхідний час для початку дії Тадалафілу – не менше півгодини. А сам період дії становить до 48 годин. З цього випливає, що дженерик Сіалісу слід приймати не раніше ніж за півгодини і не пізніше 36 годин до сексу. З цього випливає, що навіть якщо секс передбачається у другій половині дня, ви можете прийняти Сіаліс у першій половині без зниження ефективності в дії препарату. Прийом медикаменту допустимий зі спиртним. Прийом їжі не впливає на всмоктування препарату та не знижує його ефективності. Ліки для лікування ЕД, у тому числі Тадалафіл, протипоказано приймати пацієнтам, для яких сексуальна активність є небажаною. У таких пацієнтів лікар повинен оцінити ймовірний кардіальний ризик при сексуальній активності. Медикамент не впливає на функцію нирок та печінки. Препарат може призначатися пацієнтам будь-якого віку віком від 18 до 87 років. Не приймайте Сіаліс більше однієї таблетки за один прийом, передозування Тадалафілом може спричинити небажані реакції.

Особливості препарату

Прийом препарату не супроводжується седативними ефектами і може прийматися людьми чия робота пов'язана з керуванням складних механізмів і потребує особливої ​​уваги. Не приймайте Тадалафіл, якщо ви також приймаєте ліки для лікування проблем із серцем (нітрати) або для покращення стану хворого при легеневій артеріальній гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Сіалісу з цими групами ліків може спровокувати неконтрольоване зниження артеріального тиску. Відмовтеся від грейпфрута або його продуктів при вживанні Сіалісу. У терміновому порядку зверніться до поліклініки, якщо статевий член перебуває в ерегованому стані більше 4-х годин безперервно.

Лікарський засіб можна використовувати протягом двох років від дати виробництва. Остання вказана на блістері. Зберігати слід при температурі до 30 градусів за Цельсієм у темному та сухому місці, недоступному для дітей.

Небажані реакції

Часто небажані ефекти виникають виключно при першому прийомі лікарського засобу. Іноді прийом Сіаліс може спровокувати головний біль та припливи в області шиї та обличчя. Небагато чоловіків відзначають, що після прийому медикаменту у них виникають м'язові болі в області спини та попереку, нежить, кон'юнктивіт та печія. Дані симптоми носять тимчасовий характер, цілком терпимі і, як правило, не вимагають жодних дій у відповідь.

Доставка та замовлення у Дніпрі

Ви можете оформити замовлення як через сайт, так і за телефонами: +380668603048 +380935085604. У магазині доступний поштучний та оптовий продаж Сіалісу. Доступні методи оплати: картка ПриватБанку та післяплата. Доставка у Дніпро проводиться поштовими службами Нова Пошта та Укрпошта на найближче до вас відділення. Вміст посилки анонімний та ніде не вказується у супровідних документах.

Відгуки