Левітра Дніпро купити таблетки

Левітра Дніпро Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 29 грн за одиницю

Дженерік Левітри 20 мг – потужний засіб для потенції з мінімумом небажаних ефектів. Тривалість дії — 8-10 годин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра у Дніпрі

Левітра – лікарський засіб для усунення еректильної дисфункції. Діючим компонентом препарату є Варденафіл 20 мг. За механізмом дії Левітра ідентична не менш популярним препаратам - Віагрі та Сіалісу, з деякими відмінностями. Основна перевага Левітри перед іншими препаратами подібного типу – швидший початок дії, набагато менша кількість побічних ефектів та краща ефективність. Препарат відпускається у таблетках – по 10 таблеток у пластинці. Перед використанням, щоб уникнути протипоказань, необхідно отримати консультацію у профільного фахівця у сфері медицини. Засіб заборонено приймати особам, які не досягли повноліття.

Дози та спосіб застосування препарату Левітра

Дозу препарату слід підбирати індивідуально, виходячи з ефективності та безпеки в кожному конкретному випадку, але не більше 20 мг Варденафілу на добу. Лікарі зазвичай використовують та рекомендують дозу, еквівалентну 10 мг Варденафілу. Рекомендована доза для застосування від 10 до 20 мг, що еквівалентно половині або цілій таблетці дженерика. Хоча багато чоловіків відзначають, що розгортання дії препарату спостерігається вже через 20 -30 хвилин, препарат необхідно приймати заздалегідь, не раніше ніж за 1 годину до статевого акту. Варденафіл діє в середньому від 8 до 10 годин. Не приймайте препарат більше ніж один раз на добу. Необхідна, як мінімум, 24-годинна перерва між прийомами. Медикамент може бути прийнятий без зниження ефективності в будь-який період - від 1 до 6 годин до інтимної близькості. Жирна їжа майже не впливає на біодоступність та фармакокінетику Варденафілу і може вживатися з Левітрою без будь-яких особливих обмежень.

Чоловіки з дисфункцією нирок і печінки, а також чоловіки, які вживають інгібітори цитохрому P450 (наприклад, ритонавір, кетоконазол, більшість антибіотиків та інші) - перерва між прийомами Варденафілу повинна бути не менше 72 годин, а дозування слід знизити до 5 мг (чверть таблетки Левітра).

Препарат допустимо, але не бажано приймати з алкоголем у невеликій кількості. У поєднанні з алкоголем може посилюватися запаморочення та можливі головні болі.

Додаткові властивості

Препарат не викликає седативних властивостей і не впливає на швидкість реакції і може прийматися людьми, чия професія пов'язана з управлінням складних механізмів і потребує особливої ​​уваги. Левітра не повинна застосовуватися пацієнтами з подовженим інтервалом QT через можливе порушення серцевого ритму. Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція супроводжується болем і має тривалість понад 4 години. Також деякі ліки при прийомі разом з Левітрою можуть викликати небажані, а іноді навіть призводити до вкрай небезпечних наслідків. Не приймайте Левітру, якщо ви приймаєте медикаменти для лікування стенокардії у вигляді медичних нітратів, а також для лікування легеневої гіпертензії – ріоцигуат.

Не вживайте грейпфрут або його продукти разом із Левітрою. Продукти на його основі можуть викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом.

Небажані ефекти

В окремих випадках препарат може викликати головний біль або запаморочення, риніт та приплив в області обличчя. Часто побічні ефекти виникають лише при першому прийомі Левітри.

Зберігання

Не зберігайте Левітру в місцях доступності для дітей та тварин. Термін придатності препарату не менше року. Рекомендована температура для зберігання в діапазоні 20-25 градусів за Цельсієм. Лікарський засіб повинен зберігатися у темному та сухому місці. Препарат, термін придатності якого закінчився, повинен підлягати утилізації.

Доставка у Дніпро

Левітра для замовлення доступна в нашій інтернет-аптеці. Замовити необхідну кількість пігулок у Дніпрі можна безпосередньо на сайті або за телефонами. Доставка у Дніпро здійснюється поштовою службою "Нова Пошта". Засіб для гарантії анонімності буде упакований у непрозорий поліетиленовий поштовий пакет. У супровідній товарно-транспортній накладній вміст посилки буде задекларовано як “Документи”.

Відгуки