Tadalis SX 20 у Дніпрі купити дженерик Сіалісу 20 мг №4 Ціна

Tadalis SX 20 Одеса Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 56 грн за одиницю

Tadalis SX-20 — аналог препарату Сіаліс, який відноситься до препаратів, призначених для лікування нестабільної ерекції та еректильної дисфункції у чоловіків. Діючий компонент Тадалафіл, міститься в дозі 20 мг.

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
864,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 536,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
2 688,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
608,00 грн

Tadalis SX-20 Дніпро

Tadalis SX-20 — аналог препарату Сіаліс, який відноситься до препаратів, призначених для лікування нестабільної ерекції та еректильної дисфункції у чоловіків. Діючий компонент Тадалафіл, міститься в дозі 20 мг. Тадалафіл ефективно використовуються при лікуванні ЕД у чоловіків, забезпечуючи тривалішу ерекцію та застосовується в лікуванні вже понад 20 років.

Дози та спосіб застосування Tadalis SX-20

Ми настійно рекомендуємо вам проконсультуватися зі своїм лікарем, щоб дізнатися, яка доза вам підходить, перш ніж приймати лікарський засіб. Препарат зазвичай рекомендують починати з дозування 10 мг (півтаблетки). Таблетку Тадаліс слід приймати разом із водою принаймні за 30-45 хвилин до сексу. Ефекти після прийому можуть відчуватися протягом тривалого часу – до 36 годин. Прийом препарату не викликає спонтанних ерекцій та працює виключно із сексуальною стимуляцією. Щоб отримати максимально швидкий результат, приймайте Tadalis після їжі з низьким вмістом жиру. Лікарський засіб можна приймати з невеликою кількістю алкоголю. Препарат допускається приймати чоловікам віком від 18 до 87 років. За наявності будь-яких хронічних хвороб або додатково приймаються інші препарати — зверніться за консультацією до вашого лікаря. Не перевищуйте максимально допустиме рекомендоване дозування 20 мг Тадалафілу— передозування препаратом може погіршити самопочуття та викликати небажані реакції.

Додаткові властивості препарату

Не вживайте грейпфрут або його продукти разом з Тадалафілом — це може викликати симптоми, схожі з передозуванням. Деякі препарати в комбінації з Tadalis SX-20 можуть стати причиною небажаних побічних ефектів. Дайте знати вашому лікуючому фахівцю про всі лікарські засоби, що плануєте приймати або вже приймаєте з Тадалафілом, особливо медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), деякі антибіотики, ріоцигуат. Не приймайте Tadalis при наявності алергічних реакцій у минулому на Тадалафіл, неконтрольованого високого чи низького кров'яного тиску, перенесли серцевий напад чи інсульт за останні півроку. Прийом тадалафілу категорично не рекомендується при деформаціях статевих органів, таких як хвороба Пейроні; також якщо є в анамнезі порушення згортання крові, виразка або пігментний ретиніт. Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція супроводжується болем та тривалістю понад 4 години.

Небажані реакції

Побічні ефекти після прийому Тадалісу спостерігаються тільки в 1 - 10% випадків. Як правило, вони не вимагають госпіталізації та проходять самостійно після відміни препарату. До таких побічних ефектів відносять: головний біль, гіперемія шкіри, розлад шлунка, закладеність носа, діарея та запаморочення.

Зберігання

Зберігати лікарський засіб Тадаліс необхідно в сухому та прохолодному місці за нормальної вологості. Не приймайте препарат після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Доставка у Дніпро

У нас ви можете замовити Tadalis SX-20 як поштучно, так і оптом. Оплата здійснюється на картку ПриватБанку або при отриманні у поштовому відділенні. Доставка у Дніпропетровськ відбувається за допомогою поштових служб Нова Пошта та Укрпошта на найближче відділення. Внутрішній вміст посилки є анонімним.

Відгуки