Vidalista 20 в Дніпрі купити дженерик Сіалісу

Vidalista 20 / Відаліста 20 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Дженерік Vidalista 20 призначають чоловікам для лікування проблем з еректильною дисфункцією (ЕД). Основним компонентом препарату є Тадалафіл у дозі 20 мг.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Vidalista 20 Дніпро

Дженерік Vidalista 20 призначають чоловікам для лікування проблем з еректильною дисфункцією (ЕД). Основним компонентом препарату є Тадалафіл у дозі 20 мг. Препарат має доведену безпеку та ефективність підтверджену численними дослідженнями протягом останніх 30 років. Цей препарат ефективно застосовується при лікуванні порушень ЕД, забезпечуючи більш тривалу та якісну ерекцію. Останнім часом дженерик також активно застосовують у дозуванні 5 мг у комплексному лікуванні при простатиті.

Дозування та спосіб застосування препарату

Прийом препарату зазвичай рекомендують у стандартній дозі 20 мг Тадалафілу (1 таблетка). Ми ж рекомендуємо вам проконсультуватися зі своїм лікарем, щоб дізнатися схему прийому і яка доза Vidalista 20 вам підходить найкраще. Відаліста 20 слід приймати, принаймні, за 60 хвилин до любовних занять. Таблетку Vidalista 20 слід запивати водою не розжовуючи. Ефект Відалісти може відчуватися протягом тривалого часу, навіть через 36 годин. Такий діапазон часу активності Vidalista 20 дозволяє приймати його будь-коли. Навіть якщо секс передбачається тільки ввечері ви можете випити таблетку вранці без втрати ефективності. Щоб отримати максимально швидкий результат, приймайте відалісту на порожній шлунок або з їжею з низьким вмістом жиру. Препарат можна приймати з незначною кількістю алкоголю. За наявності серцево-судинних захворювань слід отримати консультацію лікаря. Засіб не впливає на функціонування нирок та печінки. Vidalista 20 можуть приймати чоловіки будь-якої вікової категорії від 18 до 80 років. Не приймайте ліки більше 20 мг за один раз, перевищення звичайної дози Тадалафілу може впливати на здоров'я та викликати побічні ефекти.

Додаткова інформація

Не приймайте Відаліста 20, якщо в медичній історії є алергічні реакції на Тадалафіл, перенесений серцевий напад, інсульт, неконтрольований високий або низький кров'яний тиск або небезпечні для життя серцеві хвороби. Vidalista 20 не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом (таких як ВІЛ, гепатит C, гонорея, сифіліс). Такі захворювання в анамнезі як деформація статевого члена, серповидноклітинна анемія, множинна мієлома або лейкемія можуть збільшувати ймовірністьвиникнення приапізму. Зверніться за медичною консультацією, якщо у вас порушення згортання крові, виразка або пігментний ретиніт. Утримуйтеся від прийому грейпфрута або його продуктів при одночасному вживанні з Vidalista 20. Не приймайте Vidalista 20, якщо ви приймаєте ліки для лікування стенокардії на основі нітратів, та ліків для лікування легеневої гіпертензії – ріоцигуат. Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4-х годин безперервно або є болісною.

Побічні ефекти

Побічні ефекти після прийому Відаліста 20 — вкрай рідкісна подія. Найчастіше небажані реакції виникають лише при першому знайомстві з препаратом та згодом згладжуються при наступних прийомах. Деякі чоловіки відзначають м'язові болі, закладеність носа, припливи до області обличчя та шиї, головний біль.

Зберігання

Зберігати Vidalista 20 при кімнатній температурі в прохолодному сухому місці при звичайній вологості. Не вживайте препарат після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання надрукована на упаковці.

Доставка у Дніпро

Доставка в Дніпро здійснюється службами поштового зв'язку на найближче до вас відділення. Упаковується товар перед надсиланням у щільний та непрозорий поштовий пакет, а для гарантії анонімності вміст декларується як "Документи".

Відгуки