Дженерик Віагра Софт в Дніпрі купити Інструкція

Віагра Софт Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 19.2 грн за одиницю

Дженерик Віагра Софт є ефективним лікарським засобом для лікування проблем з еректильною дисфункцією. Силденафіл - діюча речовина препарату, що міститься у дозі 100 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
1 920,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
576,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
768,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
180,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 120,00 грн

Дженерик Віагра Софт Дніпро

Віагра Софт є ефективним лікарським засобом для лікування проблем з еректильною дисфункцією. Силденафіл - діюча речовина препарату, що міститься у дозі 100 мг. Віагра Софт вважається першим схваленим методом лікування хворих з еректильною дисфункцією, підтвердженим численними клінічними дослідженнями. Клінічно доведено, що Силденафіл допомагає приблизно у 80% випадків у пацієнтів, які мають труднощі у досягненні ерекції. Дія препарату триває близько 4-6 годин після прийому.

Дозування та спосіб застосування

Віагра Софт можуть приймати літні чоловіки віком до 80 років. Віагру Софт слід приймати за 40 хвилин до сексу. Препарат зазвичай розсмоктують під язиком до повного розчинення. Для першого разу рекомендується приймати 50 мг (пігулки), але при необхідності дозування може бути зменшено до 25 мг (чверть таблетки) або збільшено до 100 мг (одна таблетка). Не приймайте частіше за одну дозу в 24 години. Віагру Софт заборонено приймати з іншими ліками, призначеними для лікування еректильної дисфункції. Віагру Софт не рекомендується вживати з їжею з високою часткою жирів, оскільки це може знизити ефективність препарату. Препарат переважно приймати натще. Віагру Софт не бажано приймати з алкоголем.

Додаткові властивості лікарського засобу

Віагра Софт не викликає седативних дій і не впливає на швидкість реакції і може вживатися особами чия робота пов'язана з управлінням складних механізмів і потребує особливої ​​уваги. Неначальна частина людей може мати тимчасові симтоми ціанопсії — спотворення кольорового зору у бік синього відтінку. Цей побічний ефект припиняється після припинення дії лікарського засобу. Препарат не впливає на нормальне функціонування нирок та печінки. Віагра Софт не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Є ряд лікарських засобів, які при одночасному прийомі з Віагрою Софт в змозі спровокувати каскад небажаних побічних ефектів. Не приймайте Віагру Софт, якщо ви приймаєте ліки для лікування стенокардії у вигляді медичних нітратів, для лікування легеневої гіпертензії – ріоцигуат (Adempas), а також деякі рекреаційні наркотичні засоби – попперси. Утримайтеся від грейпфрута чи його продуктів. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити деякі побічні ефекти.

Небажані реакції

Перш ніж приймати Віагру Софт, зверніться до лікаря, щоб обговорити свою історію хвороби. Щоб виключити незвичайні побічні ефекти, повідомте медичного працівника про наявність в історії хвороб неконтрольованого низького або високого кров'яного тиску, ниркової недостатності, печінкової недостатності, серповидно-клітинної анемії, виразкової хвороби, цукрового діабету, захворюваннях органів зору, порушеннях згортання крові, мієломе статевого члена. Звичайні стандартні небажані реакції після прийому Віагра Софт не вимагають госпіталізації, цілком терпимі і відступають після припинення дії препарату:

  • Спонтанні ерекції.
  • Зміна артеріального тиску.
  • Фізична слабкість.
  • Алергічний висип.
  • Кон'юнктивіт, світлобоязнь, підвищена сльозогінність.
  • печія.
  • Закладеність носа.
  • Почервоніння шкірних покривів.

Зберігання

Зберігати препарат необхідно далеко від прямої дії сонячних променів у недоступному для дітей місці. Температура рекомендована для зберігання – від 0 до 30 градусів. Не приймайте препарат із терміном придатності, що закінчився.

Доставка у Дніпро

Оформлення замовлення здійснюється як через сайт, так і зателефонувавши: +380935085604 +380668603048. Ми продаємо Віагру Софт як оптом, так і поштучно. Доставка у Дніпро відбувається поштовими службами на найближче до вас відділення.

Відгуки