Tadacip 20 в Дніпрі купити Тадасіп №4 Ціна

Tadacip 20 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 56 грн за одиницю

Tadacip — пероральний засіб, який використовується у лікуванні еректильної дисфункції (ЕД) у представників чоловічої статі. Активною речовиною Tadacip є Тадалафіл у дозі 20 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
90,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
864,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 536,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
2 688,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
608,00 грн

Tadacip 20 Дніпро

Tadacip — пероральний засіб, який використовується у лікуванні еректильної дисфункції (ЕД) у представників чоловічої статі. Активною речовиною Tadacip є Тадалафіл у дозі 20 мг. Tadacip 20 значно підвищує можливість отримання міцного ерегованого статевого члену, достатнього для сексуальної активності.

Спосіб застосування Tadacip 20

Початкова доза Tadacip 20 становить 10 мг (півтаблетки). Препарат необхідно приймати за годину до сексуальної активності, незалежно від прийому їжі, запиваючи водою. Не приймайте препарат частіше ніж один раз на добу. Якщо ефективність після прийому 10 мг недостатня, дозування можна спробувати збільшити до 20 мг Тадалафілу у наступні прийоми. Не перевищуйте максимально допустимої дози Тадалафілу 20 мг на добу. Оскільки активність лікарського засобу обмежується 36 годин, Тадалафіл іноді називають таблеткою вихідного дня. Такий винятковий діапазон часу дії Tadacip дозволяє вживати його у будь-який час – навіть якщо Tadacip приймається у п'ятницю ввечері, препарат буде активним ще в неділю вранці. Прийом препарату Тадасіп можна вживати з незначним дозуванням алкоголю. За наявності серцево-судинних захворювань слід проконсультуватися у лікаря. Медикамент можуть приймати люди будь-якого віку віком від 18 до 80 років.

Особливості препарату

Деякі препарати при прийомі можуть викликати небажані, іноді навіть небезпечні побічні ефекти. Не приймайте Tadacip, якщо вам призначені лікарські засоби для лікування легеневої гіпертензії - ріоцигуат (Adempas), стенокардії (у вигляді медичних нітратів), більшість антибіотиків (еритроміцин, пеніцилін, кларитроміцин), ліки для лікування ВІЛ (ритонавір, індинавір та ін.) протигрибкові препарати (кетоконазол, ітраконазол). Якщо у вас є сумніви щодо прийому будь-яких ліків — зверніться за консультацією до вашого лікаря.

Засіб не викликає седативних дій і не впливає на швидкість реакції. У незначної частини людей може виникати запаморочення, отже, на період дії препарату бажано обмежити керування транспортним засобом, принаймні під час перших прийомів. Відмовтеся від продуктів із грейпфруту при одночасному прийомі Тадалафілу. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити небажані ефекти. Зверніться до поліклініки, якщо ерекція триває більше 4-х годин безперервно або супроводжується болем. Тадалафіл не впливає на кількісні та якісні характеристики сперми.

Небажані реакції

Найпоширеніші небажані реакції (від 1% до 10%) включають головний біль, м'язові болі, закладеність носа, почервоніння обличчя та розлад шлунка. Небажані ефекти в більшості випадків зустрічаються тільки при перших прийомах Тадалафілу. При наступних прийомах подібні ефекти поступово згладжуються або не виявляються.

Зберігання

Зберігати Tadacip потрібно далеко від прямого потрапляння сонячних променів у недосяжному для дітей та тварин місці. Температурний режим зберігання – від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Не приймайте Тадасіп з терміном придатності, що закінчився. Після закінчення терміну придатності препарат повинен підлягати утилізації.

Доставка у Дніпро

Доставка в Дніпро здійснюється службами поштового зв'язку на найближче до вас відділення. Вміст посилки анонімний і нікому не буде відомий окрім вас.

Відгуки