Malegra 100 Дніпро купити дженерик

Malegra 100 Дніпро Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Malegra 100 містить 100 мг Силденафілу - аналогічна діюча речовина, що і у фірмовій Віагрі від Pfizer.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Malegra 100 Дніпро

Malegra 100 містить 100 мг Силденафілу - аналогічна діюча речовина, що і у фірмовій Віагрі від Pfizer. Оскільки ці препарати ідентичні за хімічним складом, то механізм дії у них відповідно однаковий. Силденафіл відноситься до групи лікарських речовин, що блокують фермент фосфодіестераза-5 (ФДЕ-5). Надмірна активність цього ферменту або надмірний його синтез в організмі сприяють обмеженню кровотоку в судинах малого тазу. ФДЕ-5 спазмує судини статевого члена, тим самим перешкоджає вільному постачанню крові по ньому. Силденафіл, що входить до складу Malegra-100, тимчасово блокує і на 6-8 годин пригнічує дію ФДЕ-5, відновлюючи кровопостачання кавернозного тіла статевого члена.

Дози та спосіб застосування

Перш ніж купити Малегра 100 у Дніпропетровську, вам слід проконсультуватися з лікарем. Рекомендована доза Malegra – 100 мг Силденафілу, однак у літніх чоловіків дозування може бути знижено до 50 мг. Пацієнти із захворюваннями нирок та печінки повинні починати використання препарату також з низьких доз. Приймайте препарат Малегра 100 зі склянкою води. Не вживайте його разом із алкоголем, оскільки алкоголь разом із Малегрою може викликати головний біль внаслідок зниження кров'яного тиску. Не приймайте таблетку Малегра 100 після жирної їжі, оскільки жирна їжа обмежує засвоєння препарату у шлунку, знижуючи ефективність препарату.

Додаткові властивості та обмеження

Засіб не проявляє седативних властивостей і не впливає на реакцію. У деяких осіб Силденафіл може викликати тимчасову ціанопсію – зміна колірного зору у бік синього відтінку. Цей ефект проходить сам собою після відміни препарату.

Чоловіки, у яких розвиваються алергічні реакції, повинні відмовитися від використання Малегра 100. Продукти з грейпфруту спільно з Силденафілом можуть викликати симптоми схожі з передозуванням. Певні ліки при вживанні в комбінації з Malegra 100 можуть стати причиною побічних ефектів. Повідомте лікаря про всі лікарські засоби, які ви приймаєте або плануєте приймати з Силденафілом, особливо медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), деякі антибіотики та ріоцигуат. Чоловіки з проблемами зі здоров'ям, такими як неконтрольована гіпертензія, проблеми з серцем, діабет, повинні попередньо проконсультуватися зі своїм лікарем, перш ніж купувати Malegra 100. Щодо чоловіків із серцево-судинними захворюваннями перед призначенням препарату, лікар повинен оцінити безпеку та можливий кардіальний ризик внаслідок сексуальної активності.

Зверніться до поліклініки, якщо ерекція триває більше 4-х годин безперервно або супроводжується болем.

Небажані ефекти

Побічні ефекти внаслідок прийому Malegra 100 проявляються рідко. Як правило, вони є абсолютно терпимими та відступають після закінчення дії. Найпоширеніші з них:

  • Нудота.
  • Спонтанні ерекції.
  • Алергічний висип.
  • Закладеність носа і нежить.
  • Зміна артеріального тиску.
  • М'язовий біль.
  • Кон'юнктивіт, світлобоязнь, підвищена сльозогінність.
  • Гіперемія.

Зберігання

Ліки слід зберігати в сухому та темному місці. Рекомендована температура зберігання – 20-25 градусів. Ліки, у яких закінчився термін придатності, не рекомендуються до вживання. Не зберігайте препарат у місцях легкої доступності для дітей. Використовуйте для зберігання оригінальну упаковку або контейнер для пігулок. Кінцева дата зберігання не менше півроку..

Доставка у Дніпро

Malegra 100 доступна у нашій аптеці для замовлення у Дніпрі. Зробити замовлення на необхідну кількість упаковок можна через форму замовлення на сайті або за телефонами. Доставка у Дніпропетровськ відбувається поштовою службою "Нова Пошта". Засіб упаковується у непрозорий пакет та декларується як "Документи" - це гарантує покупцям повну анонімність.

Відгуки