Дженерик Віагра у Дніпрі купити таблетки

Віагра Дніпро Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Дженерик Віагра (силденафіл) є першим надійним та ефективним лікарським засобом у таблетованій формі для лікування еректильної дисфункції (ЕД). 

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Дженерик Віагра у Дніпрі

Віагра (силденафіл) є першим надійним та ефективним лікарським засобом у таблетованій формі для лікування еректильної дисфункції (ЕД). Діючий компонент Силденафіл, міститься в дозі 100 мг. Силденафіл відноситься до групи селективних інгібіторів фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5). Лікарський засіб має величезну доказову базу щодо безпеки та ефективності та використовується в медицині понад 30 років.

Спосіб застосування

Лікарський засіб необхідно приймати щонайменше за 30-60 хвилин до інтимної близькості. Віагра зазвичай приймається до їжі, оскільки в даному випадку препарат діятиме швидше. Прийом Силденафілу після їжі, особливо після прийому жирної та важкої їжі, вимагає більшого часу для засвоєння препарату.

Активна фаза дії препарату обмежується 6-8 годинами. Прийом Віагри неприпустимо приймати разом з алкоголем, навіть у незначній кількості. Медикамент не впливає на функцію печінки та нирок. Препарат можуть приймати особи вікової категорії віком до 87 років. Не перевищуйте рекомендоване дозування, яке відповідає не більш ніж 100 мг Силденафілу за один прийом. Передозування Силденафілом зазвичай супроводжується неприємними небажаними реакціями.

Додаткова інформація

Відмовтеся від грейпфруту або його продуктів при одночасному вживанні з Віагрою. Грейпфрут або його продукти можуть спричинити деякі небажані ефекти. Існує група препаратів, поєднане використання яких разом із Віагрою вважається вкрай небезпечним. Зокрема, до таких препаратів належать ліки для лікування стенокардії у вигляді медичних нітратів, препарати для лікування легеневої гіпертензії – Adempas, а також інгаляційні наркотичні засоби – поперси. При захворюваннях серцево-судинної системи перед використанням необхідно отримати профільну консультацію лікаря, щоб унеможливити можливий кардіальний ризик. Пріапізм - болісна тривала ерекція, що триває більше 4-х годин, є досить рідкісним побічним ефектом, але якщо це сталося - потрібно звернутися до поліклініки. Несвоєчасне надання медичної допомоги у осіб із пріапізмом може стати причиною переродження тканин статевого члена. Препарат не викликає седативних ефектів і не впливає на реакцію та може прийматися особами чия робота пов'язана зі складними механізмами та потребує особливої ​​уваги. У деяких людей може проявлятися тимчасова ціанопсія - зміна сприйняття кольору в результаті чого предмети забарвлюються в синюшні відтінки. Цей ефект припиняється після відміни препарату.

Зберігати ліки потрібно далеко від прямого впливу сонячного проміння в недосяжному для дітей і тварин місці. Температура рекомендована для зберігання – від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Заборонено використання Віагри з терміном придатності, що минув. Після закінчення кінцевої дати зберігання Віагру слід утилізувати.

Побічні ефекти

У поодиноких випадках прийом Віагри може викликати приплив жару, головний біль, ціанопсію, печію та закладеність носа. Небажані реакції виявляються лише під час дії препарату, зазвичай мають терпимий характер і відступають після його відміни.

Доставка у Дніпро

Наш магазин продає Віагру як поштучно, так і оптом. Доставка у Дніпро здійснюється поштовими службами на найближче до вас відділення. Вміст посилки анонімний.

Відгуки

По на 06 Jun 2022 (Віагра дженерик) :
(5/5