V-Tada Super купити таблетки В-Тада Супер Відгуки Інструкція

V-Tada Super Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

V-Tada Super – бренд препарату Сіаліс від фармацевтичної компанії Vipro LifeScience. Надійний виробник тадалафілу зі стабільно відмінною якістю всієї лінійки препаратів для лікування захворювань, пов'язаних з ЕД. Дозування: тадалафіл 20 мг. Тривалість дії: до 2-х діб.

Детальніше

Vipro LifeScience

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

V-Tada Super — інструкція до застосування

В Тада Супер
V-Tada Super фото

Що таке V-Tada Super?

V-Tada Super - відмінної якості дженерик препарату Cialis, виготовлений на індійських потужностях фармацевтичної компанії Vipro LifeScience. Продукція від Віпро спеціалізується виключно на сексуальному здоров'ї та репродуктивній функції. Лінійка товарів цієї компанії заробила величезну довіру серед чоловіків і завжди підтверджує свою якість не тільки сертифікатами на відповідність продукції, а й реальними відгуками від реальних людей. В таблетці дженерику V-Tada Super міститься 20 мг тадалафілу - сама пролонгована, безпечна, і найефективніша речовина для підтримки якісної ерекції.

Характеристики
Торгова маркаV-Tada Super
Діюча речовинаТадалафіл 20 мг;
Додаткові речовиниЛактоза, оксид заліза, титану діоксид.
Сфера застосуванняДисфункція статевого члену, нестабільна ерекція, простатит, легенева гіпертензія
Фармакологічна групаІнгібітори фосфодіестерази
Рекомендовані дозування5-20 мг
Як прийматиЗа 1 годину до сексу або в день сексуальної близькості незалежно від часу
Час діїДо 2-х діб
Кількість в упаковці10 таблеток в блістері
ВиробникVipro Lifescience (India)

Показання до застосування

V-Tada Super призначають при лікуванні еректильної дисфункції (ЕД), ознаках та симптомах доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), а також при одночасному лікуванні ЕД + ДГПЗ. Останнім часом, тадалафіл успішно пройшов клінічні дослідження і застосовується в клінічній практиці, для збільшення витривалості та толерантності до фізичних навантажень у хворих легеневою артеріальною гіпертензією.

Фармакологія та механізм дії

Ерекція, як механічний процес, виникає в результаті розслаблення гладких м'язів артерій і губчастих печеристих тіл статевого члену. Детально цей процес зображений схематично на малюнку нижче. Ерекція виникає внаслідок сексуальної стимуляції, яка може мати різний характер - механічний (тактильний вплив), уява, візуальний вплив, різні комбінації перерахованого і багато іншого. Ці еротичні сигнали, які надходять в мозок, акумулюються в його центрах і передаються його мессенджерами (хімічними речовинами) в цільові органи та тканини.

Тадалафіл — лікування ЕД та фармакологія

Сексуальна стимуляція у вигляді електричних імпульсів і хімічних речовин, провокує синтез і вивільнення оксиду азоту ендотелієм кровоносних судин, розташованих в статевому члені. У свою чергу, окис азоту активує гуанілатциклазу - клітинний фермент, який бере участь у гідролізі (розщеплюванні) гуанозинтрифосфату до циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). Циклічний гуанозинмонофосфат, в подальшому, бере участь в активізації G-білків, в результаті чого відбувається зниження рівня іонів кальцію з подальшою релаксацією гладких м'язів, що призводить до розширення кровоносних судин, кавернозних артерій і безпосередньо до ерекції.

У відповідь на збільшення концентрації цГМФ, як компенсаторної реакції, відбувається синтез ферменту - фосфодіестерази 5-го типу (PDE5), яка прагне нейтралізувати дію цГМФ, внаслідок чого ерекція відступає.

Механізм дії V-Tada Super на потенцію

Тадалафіл - діюча речовина препарату Сіаліс і його дженериків, є інгібітором фосфодіестерази 5-го типу і блокує її дію. Тадалафіл стримує гідроліз цГМФ, шляхом утворення тимчасового неактивного комплексу з фосфодіестеразою. Блокування фосфодіестерази збільшує концентрацію цГМФ в гладком'язових клітинах, що робить ерекцію більш стабільною. Тадалафіл і його аналоги не викликають спонтанної ерекції, оскільки для його дії потрібна сексуальна стимуляція - основа всіх подальших хімічних реакцій, що призводять до ерекції.

Механізм зняття симптомів гіперплазії простати і легеневої артеріальної гіпертензії має аналогічну природу. Відомо, що фосфодіестераза чинить свою активність в гладком'язових стінках передміхурової залози, стінках сечового міхура і стінках легеневих артерій. Передбачається, що придушення активності фосфодіестерази-5 збільшує концентрацію цГМФ в цих органах. Гладка м'язова релаксація покращує приплив крові до сечовивідних шляхів, розширює отвір шийки сечового міхура, що призводить до підвищення сечовипускання та розширення просвіту в кровоносних судинах легенів, тим самим зменшуючи навантаження на серце, і збільшуючи фізичну витривалість пацієнтів з ЛАГ.

V-Tada Super і лікування доброякісної гіперплазії простати

Спосіб застосування та ефективне дозування V-Tada Super

Залежно від цілей та рекомендацій андролога, дженерики Сіалісу приймають за різними схемами. На практиці використовується як курсовий прийом препарату, так і одноразове застосування в залежності від необхідності. В якості одноразового прийому препарату рекомендується приймати по 20 мг тадалафілу за 30-60 хвилин до передбачуваного статевого акту, незалежно від прийому їжі, запиваючи його достатньою кількістю води. Виходячи з того, що ефект від V-Tada Super зберігається до 36 годин, таблетку можна випити значно раніше. Рекомендована доза V-Tada Super не повинна перевищувати максимальну добову дозу - 20 мг, що еквівалентно одній таблетці V-Tada Super.

При прийомі препарату курсом, використовуються дози в 5 мг тадалафілу на день, що еквівалентно 1/4 від таблетки V-Tada Super. Тривалість курсу становить 1 місяць. Прийом курсом дозволяє досягти стабільних результатів не тільки під час курсу, а й після нього. Для комфортного адміністрування препарату можна підібрати дженерики з вмістом 5 мг тадалафілу в одній таблетці.

Для лікування доброякісної гіперплазії простати (ДГПЗ) і супутніх симптомів пов'язаних з нею, в тому числі й відсутність ерекції, також використовується прийом курсу тадалафілу. Тадалафіл можуть призначити як самостійний препарат, так і в комбінації з іншими препаратами (фінастерид, тамсулозін, інше). Для лікування ДГПЗ використовується прийом курсу дженерику в дозуванні 5 мг щодня. Тривалість курсу і комбінації з іншими препаратами визначає лікар.

Протипоказання

Дженерик V-Tada Super не повинен прийматися жінками і дітьми. Не приймайте цей засіб для потенції, якщо у вас є протипоказання до занять сексом по будь-якій медичній причині або ваш вік старше 85 років. Перед використанням тадалафілу отримайте вичерпну консультацію та рекомендації від андролога, повідомте йому про прийняті вами ліки і супутні проблеми зі здоров'ям, особливо якщо це:

 • захворювання серця: стенокардія, ішемія міокарда, порушення ритму та якщо раніше були випадки серцевого нападу;
 • венооклюзивна хвороба легенів;
 • верхнє значення артеріального тиску вище 170 мм рт. ст. або нижче 90 мм рт. ст.;
 • інсульт;
 • термінальні стадії ниркової та печінкової недостатності;
 • пігментний ретиніт;
 • ішемія очного нерву;
 • оптична нейропатія;
 • деформація і викривлення статевого члену в результаті фіброзу кавернозного тіла;
 • раніше були випадки пріапізму;
 • лейкемія, множинна мієлома, серповидноклітинна анемія;
 • алергічні реакції на препарат або на будь-який компонент з його складу.

Побічні дії

Побічні ефекти препаратів, що містять тадалафіл, носять тимчасовий характер і проходять після виведення ліків з організму. Більшість з них не чинять сильного негативного впливу і є цілком стерпними.

Загальні побічні ефекти V-Tada Super

Інші, дуже рідкісні і серйозні побічні ефекти зустрічаються у людей досить рідко, і тільки у тих, кому прийом інгібіторів фосфодіестерази-5 протипоказаний по ряду причин - індивідуальна непереносимість дженерику або його компонентів, небезпечні взаємодії з іншими ліками, або в яких є в анамнезі несумісні з прийомом тадалафілу захворювання. Такі нехарактерні побічні ефекти можуть включати: зміну колірного сприйняття, ішемічну оптичну нейропатію, пріапізм, втрату слуху або зору (поодинокі випадки, взаємозв'язок з прийомом тадалафілу не встановлено), синдром Стівенса-Джонсона, ексфоліативний дерматит, стенокардію, інсульт, інфаркт міокарда, тахікардію, аритмію, гіпотензію.

Передозування

Десятикратне перевищення стандартної дози тадалафілу під час клінічних досліджень, збільшувало ризик і силу впливу загальних стандартних побічних ефектів: головний біль, біль у м'язах, запаморочення і втрата свідомості, пітливість і припливи жару, нежить та інші. Побічні ефекти проходять самостійно і не вимагають госпіталізації. Для полегшення або усунення симптомів, можливе застосування симптоматичного лікування. При виникненні нетипово важких побічних ефектів, пацієнта госпіталізують. Антидоту не існує.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та речовинами

Метаболізм тадалафілу в основному відбувається ферментами цитохрому, зокрема його ізоферментом CYP3A4. Комбінації тадалафіла з іншими лікарськими засобами - потужними інгібіторами CYP3A4 можуть призвести до зростання рівню тадалафілу в крові, що значно збільшує ризик загальних побічних ефектів. Деякі ліки можуть бути дуже небезпечними, і навіть смертельними, в комбінації з тадалафілом і інгібіторами фосфодіестерази-5. Ніколи не приймайте ліки, що містять тадалафіл, в комбінації з ріоцигуатом, нітрогліцерином і їх аналогами.

Взаємодія Тадалафілу з іншими ліками і речовинами
ЛікиЕфектРекомендації
Нітрати (нітрогліцерин, нітропрусид натрію, попперси та інші)Неконтрольована гіпотензіяПротипоказано
Альфа-адреноблокаториЗначна гіпотензіяПротипоказано
Антигіпертензивні лікиЙмовірна гіпотензіяПротипоказано або під постійним моніторингом стану пацієнта
АлкогольМожливе зниження артеріального тискуНезначні дози алкоголю допускаються
АнтацидиЗниження біодоступності тадалафілуНемає рекомендацій
Кетоконазол, ритонавір, еритроміцин, ітраконазол, грейпфрутовий сік, інгібітори протеази ВІЛПригнічення метаболізму шляхом пригнічення цитохрому CYP3A4, як наслідок значно зросла концентрація тадалафілу в крові і збільшення ризику загальних побічних ефектівУникайте поєднання тадалафілу з інгібіторами CYP3A4, якщо це можливо. Максимальна доза тадалафілу не більше 10 мг кожні 72 години або 5 мг в день
Рифампіцин, карбамазепін, фенітоїн, фенобарбіталПрискорення метаболізму за допомогою CYP3A4 ферментів. Зниження концентрації тадалафілу в кровіПерегляд дозування не потребується

Форма випуску та склад V-Tada Super

V-Tada Super має вигляд жовтих мигдалеподібних таблеток, з вмістом активної речовини 20 мг у кожній. На таблетці є гравіювання з кількістю активної речовини. Кількість в упаковці: 10 таблеток. Додаткові компоненти: лактоза, титану діоксид, рослинний магнію стеарат, оксид заліза (жовтий барвник).

Умови зберігання V-Tada Super

Дженерик тадалафілу - V-Tada Super повинен зберігатися в прохолодному і захищеному від світла місці в температурному режимі від 15 до 30 °С. Кінцева дата V-Tada Super вказана на упаковці.

Відмова від відповідальності

Дана інструкція до препарату V-Tada Super є спрощеним варіантом офіційної інструкції до препарату Сіаліс. Користуватися нею можна тільки в ознайомлювальних цілях. Перед покупкою препарату необхідно проконсультуватися з вашим лікарем. Адміністрація сайту не несе відповідальності за самолікування і пов'язані з ним ризики. Тільки лікар повинен прийняти рішення про застосування та призначення V-Tada Super, а також визначити спосіб та дози застосування.

Відгуки