Poxet-30 купити пролонгатор Поксет 30 мг Відгуки Інструкція

Розпродаж! Poxet-30 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 34 грн за одиницю

Дапоксетин 30 мг. Торговельна марка Poxet-30. Застосовується для збільшення тривалості статевого акту, особами, які страждають на передчасне сім'явипорскування. Виробник Sunrise Remedies (India) 

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
400,00 грн
100 таблеток
4 800,00 грн
3 400,00 грн
20 таблеток
960,00 грн
780,00 грн
30 таблеток
1 440,00 грн
1 140,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
2 400,00 грн
1 800,00 грн

Poxet-30 - інструкція до препарату

Поксет 30
Poxet-30 фото

Що таке Poxet-30?

Poxet-30 - лікарський препарат, у складі якого міститься 30 мг дапоксетину. Дія дженериків дапоксетину ґрунтується на процесах інгібування зворотного захоплення серотоніну з синаптичної щілини синапсу, що впливає на затримку еякуляції. Дапоксетин структурно нагадує інші ліки проти депресії з класу селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну (пароксетин, кломіпрамін, флувоксамін, сертралін, флуоксетин та ін.), але на відміну від них, не може накопичуватися в організмі. Саме ця виняткова якість дапоксетину надає можливість уникнути більшості несприятливих реакцій пов'язаних із застосуванням класичних антидепресантів.

Коротка специфікація
Торговельна маркаPoxet-30
ВиробництвоSunrise (Індія)
Група лікарських препаратівЗасіб для затримки еякуляції
Активний компонентДапоксетин 30 мг
Рекомендовані дозування30-60 мг дапоксетину за один прийом.
Спосіб вживанняЧас активності препаратів на основі дапоксетину обмежується 6-12 годинами. Для повної абсорбції дапоксетину в кров через шлунково-кишковий тракт, необхідно приймати препарат мінімум за годину до сексу і не пізніше 12 години.
ЕфективністьУ клінічних дослідженнях дапоксетин проявляв 3-4-кратне збільшення тривалості статевого акту при інтравагінальному сексі.
УпаковкаБлістер з 10 таблеток
Кінцева дата зберіганняВказана на упаковці

Рекомендовані дозування

Початкова рекомендована доза - 30 мг дапоксетину за годину до статевого акту, перорально, один раз на день, за вимогою. Якщо результат не задовольняє, доза може бути збільшена до 60 мг дапоксетину - 2 пігулки Поксет-30.

Коментар: Poxet-30 може прийматися в будь-який проміжок часу - від 60 хвилин до 12-ї години до статевого акту.

Спосіб застосування

Приймайте Poxet-30 точно так, як було рекомендовано для вас лікарем. Притримуйтесь інструкції і не зловживайте препаратом.

Poxet-30 зазвичай приймають тільки при необхідності, за 1 годину до сексуального контакту, запиваючи достатньою кількістю води. Ви можете випити дапоксетин в будь-який момент від 1 до 12 годин до сексу, без втрати ефективності. Час дії препарату становить 10-12 годин. Не приймайте Poxet-30 частіше, ніж раз на добу. Прийом дапоксетину не залежить від прийому їжі.

У клінічних дослідженнях препарат на основі дапоксетину випробовувався як протягом тривалого часу (період терапії був до 24 тижнів), так і одноразово. Різниці в затримці еякуляції виявлено не було, отже, приймати ліки тривалим проміжком буде, щонайменше, не оптимальним. У класичному варіанті ліки повинні прийматися виключно перед сексом. Навіть якщо ви будете приймати Poxet-30 постійно - це не призведе до втрати ефективності ліків або виникнення толерантності до них.

Побічні ефекти

Небажані реакції від дапоксетину можуть проявлятися у вигляді:

 • запаморочення, або головного болю;
 • нудоти;
 • проносу;
 • безсоння;
 • втоми.

Інші негативні прояви зустрічаються значно рідше. Якщо вони виникають - припиніть прийом дапоксетину або зверніться за медичною допомогою, особливо якщо:

 • спостерігаються ознаки алергії на сам препарат Poxet-30 або на його допоміжні інгредієнти;
 • виникає значне запаморочення, або непритомність;
 • присутні ознаки серотонінового синдрому (тремор кінцівок, сплутаність свідомості, ейфорія, галюцинації, тахікардія, гіперемія, інше);
 • значне збільшення або зниження артеріального тиску;
 • неконтрольований епілептичний припадок.

Цей список побічних ефектів неповний або може змінюватися в міру накопичення клінічної інформації. Запитайте у свого лікаря про можливі побічні ефекти, пов'язані з прийомом дапоксетину. Читайте також: Повна інструкція до препаратів на основі дапоксетину (детально).

Передозування препаратом. Ознаки

Прийом дапоксетину в дозуваннях 240 мг, не сприяв поліпшенню показників інтравагінального часу еякуляції (IELT), але такий прийом збільшував ймовірність проявів небажаних ефектів, особливо серотонінергічних (запаморочення, нудота, блювота, пронос, тахікардія, тремтіння кінцівок та ін.). Для того щоб мінімізувати побічні дії від прийому Poxet-30, дотримуйтесь рекомендацій лікаря та інструкції до препарату і не перевищуйте максимальну терапевтичну дозу. При повній непереносимості препарату, припиніть прийом дапоксетину і не повторюйте його у майбутньому.

Протипоказання до застосування Poxet-30

Ви не повинні вживати Poxet-30, якщо:

 • наявні алергічні реакції на допоміжні інгредієнти препарату, або на дапоксетин;
 • додатково приймаєте або приймали протягом останніх двох тижнів ліки з групи ІМАО (транілципромін, фенелзін, метраліндол, моклобемід, селегілін та ін.)
 • ви приймаєте лікарські засоби для лікування депресивних розладів або інші ліки і речовини, які так чи інакше впливають на серотонінову систему (СІЗЗС, L-триптофан, препарати зі звіробоєм, літій, тіоридазин та ін.)

Повідомте свого лікаря про інші ваші супутні хвороби і будьте обережні, зокрема якщо у вас є:

 • схильність до епілептичних припадків;
 • якщо ви помічали за собою нав'язливі суїцидальні думки за останні кілька місяців;
 • важкі захворювання печінки або нирок;
 • проблеми ритму серця, ураження коронарних судин або серця;
 • виразка шлунково-кишкового тракту.

Невідомо, чи потрапляє дапоксетин в молоко і чи може він заподіяти шкоду дитині під час грудного вигодовування. Дапоксетин не досліджувався на вагітних жінках.

Особи віком до 18 років не повинні вживати Poxet-30 без спеціального призначення лікаря-фахівця.

Взаємодії

Не приймайте Poxet-30 з інгібіторами зворотного захоплення серотоніну або ліками, які впливають на серотонінову систему (L-триптофан, препарати зі звіробоєм, літій, тіоридазин та ін.). Повідомте свого лікаря про інші лікарські препарати, які ви вживаєте для лікування депресивного стану або будь-які інші ліки, які ви закінчуєте або починаєте використовувати на даний період часу, особливо:

 • інгібітори ВІЛ-протеази (ритонавір, індинавір, саквінавір, атазанавір і ін.);
 • протигрибкові препарати кетоконазол або ітраконазол;
 • інгібітори моноаміноксидази (транілципромін, моклобемід, селегілін, фенелзін, метраліндол і ін.);
 • антибіотики (еритроміцин, телітроміцин, кларитроміцин і інші);

Особливості для застосування літніми людьми

Немає клінічно значущих відмінностей у фармакокінетиці препарату, як у літніх, так і молодих пацієнтів. Дозування дапоксетину підбираються однаковим чином для обох груп пацієнтів. Але не виключаються індивідуальні особливості окремих пацієнтів або, якщо Poxet-30 приймається на фоні інших лікарських засобів, тому остаточні дози препарату повинен призначати лікар.

Це важливо!

Слід звернутися за терміновою медичною допомогою, якщо ваш стан значно погіршився або є явні ознаки серотонінового синдрому: тремор кінцівок, сплутаність свідомості, ейфорія, галюцинації, тахікардія, гіперемія, інше. Цей стан може бути викликано додатковим прийомом деяких ліків, особливо так званих ІМАО. Повідомте вашого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте або приймали за останні два тижні.

Зберігання

Зберігати при нормальній вологості, далеко від сонця і дітей. Кінцевий термін зберігання Poxet-30 вказано на упаковці.

Відмова від відповідальності

Засіб для продовження статевого акту Poxet-30 вважається лікарським і має призначатися після обстеження лікарем при отриманні відповідних рекомендацій. Адміністрація сайту не бере на себе відповідальність у разі безконтрольного самолікування і можливого заподіяння шкоди здоров'ю.

Відгуки

По (Малин, Украина) на 03 Oct 2019 (Poxet-30 / Поксет 30) :
(5/5

Работает

Не помню как попался на глаза этот преп, но почитав отзывы на различных ресурсах - решил заказать. Заказал сразу 2 пластинки. Оплатил на карту. Порадовала бесплатная доставка и бонус. О нем чуть позже.

О самом поксет, да, действительно продлевает весь процесс и дает чувство контроля над собой, что стоит немалого. Можно смело покупать. Пил по 2 таб по 30 мг, с учетом своего немалого веса)

Теперь о бонусе. Мне положили таблетку "супер п-форс". Долго думал пить или нет, так как в состав входит виагра. Опять же, почитав инфу, что будет если выпить виагру здоровому мужчине - решился. Эффектом был поражен, в положительном смысле) Время "перезарядки" - 2-5 минут и опять такой стояк только дырку дай, извините) С этой таблеткой был самый долгий (около 8 часов с перекурчиками) и самый эффективный в плане эрекции секс. Конечно, большую роль играет и партнерша, благо попалась очень активная) Из побочек: в первые полчаса какое-то странное самочувствие. Как будто обдолбанный, потом прошло. И давило на голову весь вечер. А так все супер. Сегодня заказал 12 таб п форс) Спасибо сайту. Всем хорошего секса!)

 Повідомити про порушення

Спасибо за развернутый отзыв! Будем рады Вас снова видеть в нашем магазине!

Відповідь представника магазину на 05 Oct 2019