Malegra 100 купити дженерик Малегра 100 мг Відгуки Інструкція

Malegra 100 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
3 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Malegra-100 - якісний дженерик Віагра з вмістом 100 мг цитрат силденафілу в кожній таблетці. Виробник – Sunrise Remedies (India).

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Інструкція до препарату Малегра 100

Малегра 100
Malegra-100 фото

Що таке Malegra-100?

Malegra-100 — дженерик Віагри, призначений для лікування сексуальних розладів у чоловіків. Цей дженерик призначають з метою відновлення нормальної сексуальної реакції і налагодження механізму ерекції у чоловіків. У кожній таблетці Malegra-100 міститься 100 мг цитрат силденафілу.

Малегра-100 специфікація
ХарактеристикаВластивості
Торговельна назваMalegra-100
Діюча речовинаSildenafil
CAS-номер діючої речовини171599-83-0
ВиробникSunrise Remedies Pvt. LTD
Фармакологічна групаРегулятори потенції
Лікарська формаТаблетки 100 мг
СкладСилденафіл цитрат 100 мг; Додаткові речовини: діоксид титану (E 171), лактоза, безводний кальцій гідрофосфат, магнію стеарат
Рекомендована дозаПочаткова рекомендована доза — 50 мг, що еквівалентно половині таблетки
Спосіб застосуванняДо прийому їжі, на порожній шлунок. За 40 хвилин - 1 годину до інтимного контакту
КолірТаблетки однорідного синього кольору, без написів
ФормаРомбічна
Чистота96% ~ 101%
Строк придатності36 місяців від дати виготовлення (кінцева дата зберігання вказана на упаковці)

Фармакологічна група

Препарат Малегра-100 належить до класу селективних інгібіторів фосфодіестерази-5. Група - "Регулятори потенції і засоби для лікування еректильної дисфункції". Malegra-100 застосовується для корекції порушень ерекції, в тому числі що мають психогенне походження.

Склад

Активна речовина: силденафілу цитрат.

Допоміжні речовини: безводний кальцій гідрофосфат, лактоза, харчовий барвник - діоксид титану, магнію стеарат.

Показання до застосування

Malegra-100 - препарат для лікування еректильної дисфункції, різних порушень ерекції, в тому числі органічних, психогенних або змішаних (F52.2).

Дозування і спосіб застосування

Малегру приймають орально, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендована доза, в переважній більшості становить 50 мг (половина таблетки). Якщо ефект в цьому випадку недостатній - добову дозу можна збільшити до 100 мг, або навпаки, якщо ефект занадто виражений і є побічні ефекти - дозу можна зменшити до 25 мг (чверть таблетки).

Дозування при порушенні функції нирок

Легка і середня форма не вимагають корекції силденафілу. При гострій і хронічній формі ниркової недостатності (кліренс креатиніну менше, ніж 30 мл/хв) силденафіл не досліджувався.

Дозування при порушенні функції печінки

При порушенні функції печінки, в тому числі і при цирозі, дозування препарату необхідно зменшити до 25 мг (чверть таблетки). І оскільки період напіввиведення силденафілу при порушенні функції печінки значно збільшується, приймати Малегру слід не частіше, ніж один раз на 48 годин.

Передозування

Досліди показують, що зі збільшенням дозування, що перевищує максимальну терапевтичну дозу, зростає ризик виникнення побічних ефектів. При такій ситуації потрібно використовувати в якості лікування симптоматичну терапію. В даному випадку гемодіаліз не має впливу, тому що силденафіл після надходження в кров активно зв'язується з її білками.

Спільне вживання Малегри з алкоголем

Спільне вживання силденафілу з алкоголем не є бажаним. Пацієнти, які приймають алкоголь спільно з Малегрою, значно підвищують ймовірність виникнення побічних ефектів у вигляді головного болю. Алкоголь також впливає на швидкість і силу дії Малегри, значно відтягуючи час настання ефекту.

Дослідження силденафілу в дозі 50 мг не підтвердили, що останній збільшує гіпертензивну або гіпотензивну дію алкоголю у чоловіків-добровольців і всі показники були в межах арифметичної похибки.

Механізм дії Malegra-100

Механізм ерекції - досить складний і до кінця не вивчений. Відомо, що ерекція запускається збудженням кори головного мозку і передачею нервових імпульсів до клітин статевого члена. Під впливом цієї взаємодії починається активний синтез окису азоту (NO), що запускає в дію ще один специфічний фермент - гуанілатциклазу. Під впливом останнього, починається синтез циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ).

В спокійному стані, в час відсутності ерекції, в клітинах статевого члена присутній відносний надлишок іонів кальцію Ca +, який підтримує тонус особливих м'язів статевого члена (m. Ischiocavernosus) в збудженому стані. Збільшення синтезу цГМФ клітинами статевого члена призводить до зменшення концентрації Ca+. В результаті зменшення концентрації Ca+, м'язові клітини судин кавернозного тіла розслабляються, і збільшується приплив артеріальної крові до печеристих тіл ПЧ, а також зменшується відтік венозної крові - настає ерекція. У відповідь на це починається синтез особливого ферменту - фосфодіестерази-5, який призначений для гідролізу і розщеплення цГМФ. Як результат - знову зниження Ca + в клітинах і збільшення відтоку венозної крові. Іншими словами - ерекція припиняється, і член падає, а при порушенні здоров'я, навіть і не піднявшись.

Активний компонент Malegra-100 - цитрат силденафілу, є нічим іншим, як інгібітором ФДЕ-5 і виявляє до цього ферменту більшу спорідненість, ніж до інших фосфодіестераз. Віагра має схожу структуру з цГМФ і активно зв'язується з ФДЕ-5, тим самим запобігаючи руйнуванню цГМФ, і підтримує ерекцію на більш тривалому рівні.

Малегра зазвичай добре переноситься здоровими чоловіками з порушеннями ерекції, при одноразовій дозі до 100 мг/добу, не викликає звикання і будь-яких інших фізіологічних порушень в довгостроковій перспективі. Стандартне дозування незмінне для осіб похилого віку, якщо це не скориговане лікарем, і, як правило, починається з 50 мг, не перевищуючи максимальну добову дозу.

Побічні дії Малегри

Малегра, зазвичай добре переноситься. У деяких випадках були зафіксовані стандартні побічні дії, які мають незначний характер і досить низьку частоту прояву:

 • з боку центральної нервової системи: спазм скелетних м'язів і підвищення тонусу, безсоння, запаморочення;
 • з боку серцево-судинної системи: головний біль, жар в області обличчя;
 • з боку опорно-рухової системи: біль у м'язах і суглобах;
 • з боку шлунково-кишкового тракту: диспепсія, діарея, нудота;
 • з боку шкірних покривів: висип, свербіж;
 • з боку органів сприйняття навколишнього світу (порушення чіткості зору, зміна сприйняття кольору, закладеність носа).
 • з боку репродуктивної функції: пріапізм.
Побічні ефекти Малегри

З інших побічних ефектів у постмаркетингових доповідях були зафіксовані поодинокі випадки втрати слуху в одному вусі або втрати зору - близько 500 осіб з 23 млн приймаючих препарат. Однак, так і не вдалося довести, що саме викликало таку вкрай не типову реакцію на силденафіл, спільний прийом з іншими ліками або що-небудь інше.

Протипоказання до застосування Malegra

Протипоказаннями для прийому Malegra-100 служать: індивідуальна непереносимість силденафілу і гіперчутливість до будь-яких інших компонентів препарату.

Також прийом даного препарату потрібно уникати при таких індивідуальних особливостях організму, як:

 • порушення згортання крові;
 • загострення виразки дванадцятипалої кишки і виразка шлунка;
 • тяжка ниркова і печінкова недостатність;
 • захворювання кровотворних функцій (мієломна хвороба, серповидно-клітинна анемія, лейкемія);
 • особливо тяжкі форми гіпертензії або гіпотензії, нестабільна стенокардія, а також особливо небезпечні форми аритмії і серцева небезпека;
 • схильність до пріапізму у чоловіків, що мають вроджене викривлення статевого члена і фібрози.
 • порівняно недавно перенесений (до 6 місяців) інсульт або інфаркт міокарда.
 • заборонений до вживання жінками і дітьми віком до 18 років через відсутність інформації з клінічних випробувань.
 • категорично заборонений спільний одночасний прийом нітратів і донаторів азоту через ризик миттєвого зниження тиску.
 • вагітність. Силденафіл, хоч і проходив дослідження на щурах і кроликах, на яких вивчалася реакція на плід, але ці дані не можна переносити на вагітних жінок і їх внутрішньоутробних дітей. Ніяких відхилень у формуванні плоду у щурів і кроликів не було виявлено.

Взаємодія з іншими ліками

При одночасному вживанні циметидина, еритроміцину і кетоконазолу можливе зниження кліренсу, а також збільшення площі під кривою концентрації. Одночасний спільний прийом гіпоглікемічних ліків, бета-блокаторів та антагоністів кальцієвих каналів також вважається небезпечним. Ще одним дуже небезпечним поєднанням є спільне вживання силденафілу з донаторамі азоту і іншими нітратами, через можливе різке зниження артеріального тиску.

Вид і форма випуску

Малегра продається у вигляді синіх таблеток в конвалюті з фольги. Malegra-100 містить 100 мг цитрат силденафілу у кожній таблетці (активної речовини Малегра). Крім активних інгредієнтів, в ній також міститься ряд нейтральних допоміжних речовин: магнію стеарат, титану діоксид, МКЦ, безводний кальцій фосфат, лактоза.

Умови зберігання

Малегра-100 необхідно зберігати в прохолодному і сухому місці, далеко від дітей і від прямого попадання сонячних променів. Температура зберігання повинна бути не більше 30°C. Кінцевий термін придатності вказаний на упаковці і не повинен перевищувати 3-х років.

Синоніми та аналоги Malegra-100

Еректил, Пенігра, Вектра, Силденафіл (Sildenafil), Новігра, Дженагра, Супервіга, Kamagra, Konegra, Віагра, Cenforce, Suhagra (Сухагра), Потенціале, Екстра, Камафіл, Новагра, Пенимекс, Сілдігра, Віпрогра, Ергос, Еректра.

Відмова від відповідальності

Дана інструкція є всього лише коротким доповненням до офіційної інструкції. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за можливі ризики пов'язані з самолікуванням. Даний препарат, як і будь-який інший, що містить в своєму складі силденафіл, є рецептурним. Перш ніж купувати Malegra-100 пройдіть консультацію у вашого лікаря.

Відгуки

По на 20 Nov 2017 (Malegra-100 / Малегра 100) :
(5/5

Недорого и эффективно

Перепробовал много разных таблеток для решения проблем с потенцией, в этом плане Malegra действует так же, как и аналоги, только побочек от нее не возникает. Единственный минус - нельзя мешать с алкоголем.

 Повідомити про порушення
По на 04 Nov 2017 (Malegra-100 / Малегра 100) :
(5/5

реальная помощь

Из опыта применения в прошлом была только аптечная Виагра, но её цена конская не позволяет её нам покупать. С консультантом пришли к выводу, что лучше всего будет заменить на более дешевый аналог. Муж и я разницы в эффекте не заметили. Так же как и от виагры у него немного заложило нос, но это не есть большая проблема - обычные капли от насморка снимают все симптомы.

 Повідомити про порушення
По (Агрономічне, Украина) на 14 Sep 2017 (Malegra-100 / Малегра 100) :
(5/5

Реально работает

Решил взять для прикола одну пластинку. На удивление для меня эта вещь таки работает

 Повідомити про порушення