Super P Force купити пролонгатор Супер П Форс Відгуки Інструкція

Super P-Force Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(4,6/5)
5 відгук(и)
Ціна від 72.5 грн за одиницю

Super P-Force - препарат, що складається з двох активних інгредієнтів: Дапоксетин (60 мг) та Віагра (100 мг). Перша речовина служить для якісної ерекції, а друга - для її продовження та відтягування часу еякуляції. Виробник - Sunrise Remedies (Індія). Exp.date 06.2024

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 860,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
350,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
3 480,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
680,00 грн

Super P-Force: інструкція, відгуки, спосіб застосування

Супер Пі Форс - ціна
Super P-Force фото

Що таке Super P Force?

Супер П Форс - двокомпонентний препарат, основними речовинами якого є 60 мг дапоксетину і 100 мг силденафілу. Остання речовина - силденафіл, більш відома під назвою Віагра і застосовується для лікування сексуальної дисфункції, викликаної імпотенцією. Інша речовина - дапоксетин, також відомий під торговою назвою Priligy, використовується для лікування передчасної еякуляції. Разом вони — унікальний потужний препарат Super P-Force, що одночасно вирішує дві схожі, і в той же час, абсолютно різні проблеми: передчасну еякуляцію і неякісну ерекцію.

Основні характеристики Super P-Force
Назва дженерікуSuper P-Force
Фармацевтична компаніяSUNRISE
Країна-виробникІндія
Склад100 мг цитрат силденафілу і 60 мг дапоксетину
Фармакологічна групаПрепарати комплексної дії і складу, призначені для відтворення ерекції і збільшення тривалості статевого акту
Дозування0,5-1 таблетка.
Правила застосуванняДля потужного і своєчасного впливу, препарат рекомендується приймати на голодний шлунок і без вживання алкоголю. У деяких людей, зменшення дозування шляхом ділення таблетки може викликати нудоту або пронос.
Початок дії30-60 хвилин
Закінчення діїЧерез 5-12 годин (5-7 годин для силденафілу та 8-12 годин для дапоксетину)
УпаковкаПластинка з 4-х таблеток.
Безпечний термін використання2 роки з дати виробництва (вказана на упаковці)

Інформація щодо дозування Super P Force

Звичайна доза Super P-Force для здорового чоловіка віком від 18 до 64 років, що не має протипоказань становить - 100 мг силденафілу і 60 мг дапоксетину (ціла таблетка Super P-Force). Приймати потрібно не більше однієї таблетки на добу і завчасно. Перші ознаки дії ліків спостерігаються через 30 хвилин.

Початкова рекомендована доза препарату для людини, яка не знайома з дією Super P Force - 50 мг силденафілу і 30 мг дапоксетину (півтаблетки). Також можливий прийом гнучких доз препарату в сторону зменшення (якщо є небажані побічні ефекти у вигляді головного болю, запаморочення, нежитю та інших) або збільшення (за умови, що бажаний ефект не настає або слабо виражений). У деяких пацієнтів, при прийомі гнучких доз Супер П-Форс після розлому таблетки і порушення цілісності захисної оболонки, може спостерігатися нудота. Це відбувається через дапоксетин, який здатний подразнювати шлунок і його слизові оболонки, викликаючи блювотні рефлекси. У таких випадках краще звернути увагу на препарати з меншим вмістом активних компонентів.

Не рекомендується приймати Super P-Force в дозуваннях, що перевищують терапевтичні дози. Якщо ефект не наставав, або ж є занадто слабким, навіть після прийому цілої таблетки Super P Force — відмовтеся від препарату зовсім. Причина цьому те, що ви не чутливі до силденафілу або дапоксетину, або до обох активних речовин одночасно. Таке трапляється у менш ніж 15% людей. Придивіться до інших препаратів, які містять інші активні речовини (тадалафіл, варденафіл, уденафіл, аванафіл), можливо ви будете до них більш чутливі.

Для літніх пацієнтів старше 65 років дозування Super P Force повинно бути трохи меншим, ніж дози для молодих людей. Це пов'язано з особливостями метаболізму і виведення активних речовин препарату у даної групи користувачів. Первісна рекомендована величина дози Super P Force у літніх людей - 1/4 таблетки (25 мг силденафілу і 15 мг дапоксетину). Дозування може бути поступово збільшено до 100 мг силденафілу і 60 мг дапоксетину (ціла таблетка), за умови, що пацієнт добре себе почуває або для нього немає протипоказань.

Коментар: Super P Force може використовуватися в будь-який проміжок часу - від 60 хв до 5 годин до статевих зносин з гарантованою ефективністю.

Як вживати Super P Force?

Super P Force, в основному, вживають при необхідності, за 30-60 хвилин до сексу. Ви також можете прийняти ліки і за кілька годин до інтимної близькості. Не вживайте Super P Force більш ніж один раз на добу.

Препарат чутливий до жирної їжі та алкогольних напоїв. Постарайтеся утриматися від прийому шкідливої ​​їжі та виключити алкогольні напої - ці продукти можуть значно знизити ефективність Супер П-Форс або збільшити час до настання ефекту.

Препарат не призводить до виникнення мимовільної ерекції і ефективний тільки при статевому потязі. При прийомі ліків Super P Force, слід строго дотримуватися рекомендацій вашого лікаря і керівництва до препарату.

Важлива інформація

Певні лікарські засоби, разом з Super P Force, можуть стати причиною небажаних явищ. Повідомте вашего лікаря про всі ваші ліки,що ви приймаєте, особливо ріоцигуат (Adempas), ритонавір, флуоксетин, доксазозин, селегілін, бефол або інші. Отримайте консультацію від кваліфікованого фахівця з приводу спільного прийому деяких груп ліків, особливо якщо ви приймаєте або раніше приймали ліки від гіпертонії, імпотенції, стенокардії, депресії, легеневої гіпертензії, простатиту.

Не приймайте Супер П Форс, особливо, якщо ви також приймаєте лікарські засоби з групи СІЗЗС, ІМАО для лікування депресії або нітрати для лікування проблем з серцем, включаючи деякі наркотичні речовини - "Поперси". Одночасне використання Super P Force з синтетичними нітратами, може спровокувати раптове і серйозне падіння артеріального тиску.

Тривала ерекція (пріапізм) може викликати незворотні зміни в тканинах статевого органу. Слід звернутися за медичною допомогою, якщо стан ерекції має тривалість більше 4-х годин і супроводжується больовим синдромом.

Застосування на постійній основі

Даний препарат повинен прийматися тільки у разі потреби. Не приймайте Супер П Форс в дні коли заняття сексом не передбачається. Не намагайтеся компенсувати дозу препарату, більш високою дозою, замість тих днів, коли ви пропустили прийом Super P-Force.

Протипоказання

Насамперед переконайтеся у відсутності протипоказань:

 • споживання ліків для лікування легеневої гіпертензії, такі як ріоцигуат;
 • споживання ліків для лікування депресивних розладів з групи СІОЗС, ІМАО або інших речовин (літій, трамадол, настоянка звіробою, Л-тріптофан);
 • використовування так званих нітратів для усунення серцевого грудного болю. Такі препарати бувають на базі ізосорбіду мононітрату, нітрогліцерину або ізосорбіду динітрату. Нітрати також зустрічаються і в деяких рекреаційних наркотиах, таких як "Поперси" (бутілнітріт, амілнітрит та інші);
 • наявність алергічної реакції на дапоксетин, силденафіл, або на додаткові компоненти ліків Super P Force.

Не тільки ліки, але також деякі захворювання і синдроми можуть стати причиною, по якій Супер П-Форс може бути протипоказаний для вас. Повідомте про всі хронічні захворювання вашого лікаря, з нижчеперелічених, якщо вони у вас є, а саме:

 • деформація статевого члена (наприклад, хвороба Пейроні, ангуляция, фіброз кавернозних тканин);
 • цироз і гостра ниркова недостатність;
 • пігментний ретиніт (хвороба органів зору);
 • гіпертензія або гіпотензія (систолічний артеріальний тиск нижче 90 або вище 170 мм рт. ст.);
 • хронічна форма серцевої недостатності (II - IV клас за класифікацією NYHA), недавно перенесений (протягом останніх 6 місяців) інфаркт міокарда або апоплексичний удар;
 • заборона на статевий контакт за станом здоров'я;
 • важкі форми гемофілії;
 • наявність суїцидальних нахилів;
 • порушення кровотворної функції (мієломна хвороба, серповидно-клітинна анемія або лейкемія);
 • раніше перенесені епілептичні припадки;
 • ураження коронарних судин серця, проблеми серцевого ритму або хвороби серця;
 • виразка шлунку і 12-ти палої кишки.

Також Super P Force не повинен використовуватися жінками, дітьми до 18 років, вагітними жінками, а також жінками в період грудного вигодовування.

Є підозри, що хоч і в дуже рідкісних випадках, але силденафіл здатний зменшити приплив крові до зорового нерву очей і призвести до часткової або повної втрати зору. Це сталося з дуже незначною кількістю людей за весь час після початку продажів Віагри. Переважна частина з них мали супутні проблеми зі здоров'ям або перебували в групі ризику: артеріальна гіпертонія, вік понад 50 років, захворювання органів зору, що існують в анамнезі, холестерин вище норми, куріння, цукровий діабет і серцево-судинні хвороби. Невідомо, чи став силденафіл реальною причиною для втрати зору або ж до нього причетні інші чинники - медицині про це поки нічого не відомо. Проте, було прийнято рішення повідомити про можливу проблему в офіційній канадській інструкції для препарату Віагра. Відомо, що в клінічних дослідженнях не повідомлялося ні про один такий інцидент, інформація з'являлася виключно в результаті постмаркетингових повідомлень.

Що станеться при перевищенні терапевтичної дози?

При передозуванні лікарським засобом Супер П-Форс виникають такі ж аналогічні побічні ефекти, як і при звичайних дозах препарату. Діаліз неефективний і не може використовуватися для усунення інтоксикації. Для полегшення стану пацієнта і його поліпшення проводиться виключно стандартна підтримуюча терапія, виходячи з картини перебігу і симптоматики наслідків.

Побічні реакції

Основні побічні реакції Super P Force:

 • відчуття поколювання в тілі, жар, почервоніння обличчя і грудей;
 • порушення травлення;
 • спотворення сприйняття кольору (ціанопсія, хроматопсія);
 • закладеність носа і передгрипозний стан;
 • запаморочення або головний біль;
 • нудота.

Інші побічні реакції зустрічаються набагато рідше, переважно у осіб, схильних до тих реакцій, які мають супутні хвороби або приймають деякі, несумісні з Super P-Force лікарські засоби.

Зверніться за медичною допомогою і більше не приймайте Super P-Force, якщо у вас наявні такі небажані реакції:

 • аритмія;
 • плутане дихання;
 • дзвін у вухах або раптова втрата слуху;
 • суїцидальні думки;
 • ерекція, яка супроводжується болем, або яка триває більше, ніж 4 години;
 • втрата свідомості;
 • часткова або повна втрата зору;
 • біль, що розповсюджується до плеча, щелепи або грудей;
 • епілептичний припадок;
 • набряки рук, ніг або щиколоток;
 • анафілактичні реакції на препарат або його компоненти

Цей список небажаних реакцій не є вичерпним і може доповнюватися з часом. Прочитайте затверджену виробником інструкцію до препарату, щоб бути в курсі про всі можливі небажані реакції. Читайте також більш розгорнуту інформацію про побічні ефекти дапоксетину и силденафілу з клінічних досліджень

Лікарські взаємодії

Розкажіть своєму лікарю про інші препарати, які ви вживаєте або починаєте вживати на даний період, особливо якщо це:

 • альфа-адреноблокатори (празозін, теразозін, доксазозін, йохимбіна гідрохлорид та ін.);
 • протигрибкові речовини ітраконазол або кетоконазол;
 • деякі антибіотики (еритроміцин, кларитроміцин, телітроміцин та інші);
 • медичні препарати для терапії ВІЛу / СНІДу (саквінавір, атазанавір, індинавір, ритонавір і ін.);

У даній інструкції взаємодії вказані не в повному обсязі. Інші лікарські препарати, включаючи продукти рослинного походження, вітаміни, рецептурні і безрецептурні ліки, також здатні чинити вплив. Не вживайте Super P-Force спільно з такими ліками як варденафіл (Левітра), уденафіл (Зідена), тадалафіл (Сіаліс) або аванафіл (Стендра). Вкрай небезпечними є поєднання Супер П-Форс спільно з препаратами з групи СІЗЗС, ІМАО або так званими "нітратами" для лікування хворих на стенокардію.

З чим не бажано приймати Super P-Force?

Продукти з грейпфруту здатні впливати на метаболізм препарату і на швидкість виведення активних речовин, що може призвести до небажаних явищ. Намагайтеся уникати вживання грейпфруту і продуктів з нього при вживанні Super P-Force.

Вживання спиртного у деяких осіб може послужити причиною гіпотензії, що може призвести до таких небажаних ефектів, як запаморочення, головний біль та втрата свідомості.

Не комбінуйте Super P-Force з іншими ліками для лікування імпотенції, такими як йохімбін, алпростаділ та іншими, без попередньої консультації лікаря.

Умови зберігання Super P-Force

Препарат Super P Force повинен зберігатися в межах недосяжності від прямого сонячного світла та дітей. Кінцевий термін придатності лікарського засобу вказано на упаковці. Температура зберігання не повинна перевищувати 25 ° C.

Відмова від відповідальності

Препарат Супер П Форс має протипоказання. Перед використанням прочитайте інструкцію і отримаєте схвалення з боку кваліфікованого лікаря-фахівця. Адміністрація сайту cndm.com.ua не несе відповідальності і не приймає претензій, пов'язаних з безконтрольним застосуванням лікарських засобів, в тому числі за шкоду здоров'ю або порушення нормальної функції організму і його життєдіяльності.

Відгуки

По (Мирополь(Житомирская обл.), Украина) на 04 Jun 2020 (Super P-Force / Супер П-Форс) :
(5/5

Николай

Препарат супер. Никогда не думал что жена будет так довольна. Все анонимно . Побочек небыло

 Повідомити про порушення
По на 17 Mar 2018 (Super P-Force / Супер П-Форс) :
(5/5

Работает!

Для своей заявленной стоимости, действительно отличный препарат. Можно принимать раз в сутки и все это время не иметь проблем с женским полом. Эякуляцию продлевает на необходимый мне срок. Побочек особых не заметил, даже если принимал ежедневно. Так что, могу посоветовать всем мужикам, которым за 40.

 Повідомити про порушення
По на 03 Nov 2017 (Super P-Force / Супер П-Форс) :
(5/5

Отличный препарат

Очень мощный препарат. Не ожидал :-) Проверено на себе, побочки никакой не было, но я всё соблюдал по правилам. Спасибо!!!

 Повідомити про порушення
По на 03 Nov 2017 (Super P-Force / Супер П-Форс) :
(4/5

Не хуже более дорогих аналогов, которые пробовал

Раньше был приверженцем классической виагры. По совету знакомого, попробовал данное средство. Честно говоря, действует не хуже более дорогих аналогов, которые раньше использовал. Действие, по крайней мере, для меня соответствует описанию, соответственно продлевает длительность эрекции, подруга осталась довольна.
С алкоголем, как предыдущие товарищи, совмещать не пробовал, и не планирую.

 Повідомити про порушення
По (Дніпровка (Запорізька обл.), Украина) на 14 Sep 2017 (Super P-Force / Супер П-Форс) :
(4/5

В целом хорошо

Таблетки работают, причем очень неплохо. Но не пейте их с водкой! Стал красный как буряк, голова очень сильно болела! Ни о каком сексе после таких побочек даже и мыслей не было. То что их нельзя совмещать с водкой знал, да и в инструкции это написано. Думал пронесет... На трезвую голову работают отлично, беру их раз третий, продлевают хорошо, да и стояк каменный тоже после них.

 Повідомити про порушення