Левітра 10мг купити Варденафіл 10мг Таблетки №10 ціна в Україні - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Vilitra 10 / Вілітра 10
  Розпродаж!

  Дженерік лікарського засобу Левітра 10 мг, призначений для лікування імпотенції. Вміст варденафілу 10 мг. Виробник Centurion Laboratories (India). Exp. 04.2024

  240,00 грн 400,00 грн
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Левітра 10 мг – лікарський засіб останнього покоління на основі варденафілу. Основне призначення Левітри 10 мг – лікування еректильної дисфункції. Варденафіл - активна речовина препарату, належить до групи селективних інгібіторів фосфодіестерази п'ятого типу (ФДЕ-5). Варденафіл не проявляє активності по відношенню до інших типів фосфодіестераз, що робить його кращим засобом для лікування еректильної дисфункції, порівняно з іншими засобами аналогічної спрямованості. Левітра значно безпечніший ...

Левітра 10 мг – лікарський засіб останнього покоління на основі варденафілу. Основне призначення Левітри 10 мг – лікування еректильної дисфункції. Варденафіл - активна речовина препарату, належить до групи селективних інгібіторів фосфодіестерази п'ятого типу (ФДЕ-5). Варденафіл не проявляє активності по відношенню до інших типів фосфодіестераз, що робить його кращим засобом для лікування еректильної дисфункції, порівняно з іншими засобами аналогічної спрямованості. Левітра значно безпечніший лікувальний засіб ніж Віагра. Побічні ефекти після прийому Левітра 10 або не виникають взагалі, або проявляють в меншій мірі ніж у Віагра.

Таблиця вартості Левітра 10 у нашому магазині

Вартість Левітри 10 мг та її дженериків
КількістьВартість
Левітра 10 x 5 таблеток.200 грн.
Левітра 10 x 10 таблеток.280 грн.
Левітра 10 x 20 таблеток.540 грн.
Левітра 10 x 50 таблеток.1200 грн.
Левітра 10 x 100 таблеток.2200 грн.

Показання для застосування

Препарат Левітра 10 призначають при будь-якій формі еректильної дисфункції (психологічна, органічна, вікова, гормональна та інші), а також за неможливості досягти або зберегти хорошу ерекцію достатню для проведення статевого акту протягом усього процесу статевої близькості.

Левітра 10 мг відмінно підходить для чоловіків різного віку від 18 до 85 років і має кращу ефективність та безпеку в порівнянні з ними.

Згідно зі статистичними даними, близько 30 мільйонів людей у ​​США мають еректильну дисфункцію. Еректильна дисфункція є медичним терміном імпотенції. Для призначення такого препарату як Левітра, ваш лікар повинен переконатися, що цей засіб є хорошим варіантом та безпечним варіантом лікування для вас.

Особливості застосування препарату Левітра 10 мг

На сьогодні препарати на основі варденафілу виробляються в різних дозах: 2.5 мг, 5 мг, 10 мг, 20 мг і навіть зустрічаються дженерики з дозуванням 40 мг та 60 мг. Однак рекомендованими для безпечного застосування є дозування від 2,5 мг до 20 мг варденафілу в одній таблетці. Лікар, перед призначенням, зобов'язаний вказати оптимальне дозування препарату. Не приймайте варденафіл у дозах, які не знаходяться у цих діапазонах та перевищують максимальне добове дозування 20 мг.

Таблетку з Левітрою 10 мг потрібно прийняти заздалегідь, не менш як за півгодини до статевого акту. Прийом може супроводжуватися вживанням їжі або без неї, запиваючи водою. Препарат не повинен прийматися частіше ніж один раз на день. У випадку, якщо у вас є якісь хронічні захворювання або ви приймаєте паралельно інші ліки, ви обов'язково повинні повідомити про це вашого лікаря. Якщо лікарський засіб не надає належного ефекту, або прийом варденафілу супроводжується небажаними побічними ефектами слід відмовитися від вживання та звернутися за допомогою до лікаря.

Ефект після прийому може тривати до 4-8 годин. Це означає, що ерекція може виникнути протягом 4 годин після прийому таблетки. Але це не означає, що ерекція триватиме усі 4 години.

Механізм дії

Діюча речовина препарату тимчасово та зворотно блокує особливий фермент — фосфодіестеразу-5 (ФДЕ-5), яка бере участь у пригніченні природного механізму ерекції. На біохімічному рівні цей процес сприяє підвищенню рівня циклічного гуанозинмонофосфату, а також окису азоту у гладких тканинах сосудів статевого члена. Цей біохімічний процес супроводжується фізіологічними реакціями у вигляді збільшення просвіту судин кавернозного тіла, нагнітанням збільшеної кількості крові у статевий член та блокування її відтоку. Цей процес не може виникати без сексуальної стимуляції. Висока селективність активної речовини по відношенню до фосфодіестерази-5 виключає вплив препарату на інші органи та системи організму, які регулюються іншими формами фосфодіестераз.

Що слід знати про такий засіб як Левітра 10 мг

 • Для ефективної дії препарату має бути присутня сексуальна стимуляція.
 • Варденафіл не збільшує та не стимулює сексуальне бажання, не застосовується курсами та не лікує імпотенцію. Левітра має лише тимчасовий вплив, який триває лише кілька годин.
 • Постійне застосування препарату не викликає звикання до діючої речовини, за винятком можливої ​​психологічної залежності.
 • Варденафіл не є засобом контрацепції і не впливає на можливість запліднення. Клінічні дослідження на тваринах не виявили будь-яких тератогенних чи мутагенних властивостей на плід. Дослідження на людях не проводились.

Протипоказання

Категорично заборонений прийом варденафілу одночасно з медичними нітратами, наприклад, нітрогліцерин, нітропрусид натрію та подібні до них, а також зі стимуляторами гуанілатциклази — ріоцигуатом.

Препарати на основі варденафілу протипоказані:

 • за наявності індивідуальної підвищеної чутливості до варденафілу або будь-якого з неактивних компонентів лікарського засобу;
 • при проявах алергічних реакцій на варденафіл;
 • пацієнтам з анатомічною деформацією статевого члена;
 • особам, які не досягли 18 років або пацієнтами віком від 85 років;
 • за наявності тяжких порушень функції печінки та нирок;
 • при серцевій недостатності або хронічними захворюваннями серцево-судинної системи;
 • пацієнтам з вродженим подовженням інтервалу QT;
 • пацієнтами, у яких раніше траплялися випадки пріапізму або є захворювання, що підвищують ризик пріапізму (мієломна хвороба, серповидно-клітинна анемія та інші);
 • є вроджені захворювання органів зору, наприклад, пігментний ретиніт або оптична нейропатія зорового нерва;
 • при значній гіпертензії або гіпотензії;
 • були випадки інфаркту чи інсульту за останні півроку.

Небажані побічні ефекти

Варденафіл є добре вивченим лікарським засобом, і його побічні ефекти проходять через кілька годин і зазвичай мають помірну або слабку вираженість. Основними побічними ефектами (1 - 10%) є: головний біль, назофарингіт, почервоніння шкіри обличчя, диспепсія та запаморочення.

Рідкісні побічні ефекти (0.1 - 1%) можуть проявлятися у вигляді: приапізму, міалгії, гіпертонії, ціанопсії, хроматопсії, розмитому зорі, дзвоні у вухах, підвищенні рівня кетонових тіл у сечі, зміні печінкових показників у печінці.

Вкрай рідкісні небажані реакції (0.1 % і менше), які не були зафіксовані в клінічних дослідженнях, проте стало відомо в результаті постмаркетингових повідомлень можуть включати: інфаркт міокарда, інсульт, анафілактичні реакції, стенокардія , ішемія та ряд інших.

Взаємодія з ліками

Прийом варденафілу протипоказаний одночасно з донаторами оксиду азоту, медичними нітратами та ріоцигуатом через небезпеку різкої та неконтрольованої гіпотензії. При одночасному поєднанні з кетоконазолом, еритроміцином, ритонавіром, ітраконазолом та іншими потужними інгібіторами системи цитохрому CYP3A4 активне дозування варденафілу не повинно перевищувати 5 мг. Одночасна терапія з альфа-блокаторами адренорецепторів може проявлятися у вигляді адитивного зниження артеріального тиску. Препарати, що подовжують QT-інтервал (хінідин, соталол та інші) можуть спровокувати синергетичний ефект при сумісному застосуванні варденафілу.

Детальніше