Tadarise 20 купити таблетки Тадарайз 20 мг Відгуки Інструкція

Tadarise-20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
2 відгук(и)
Ціна від 26 грн за одиницю

Тадарайз 20 – бестселер серед засобів для потенції у чоловіків. Діюча речовина – тадалафіл 20 мг. Торгова назва: Tadarise-20 (Індія).

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Інструкція до застосування

Тадаріс 20
Tadarise-20 фото

Що таке Тадарайз 20?

Tadarise-20 - дженерик лікарського засобу Сіаліс, який вважається якісною і набагато дешевшою йому альтернативою. Tadarise-20, також як і Сіаліс, містить в своєму складі 20 мг тадалафілу і це один з найпопулярніших брендів на сьогоднішній день. Тадаріс 20 купують мільйони чоловіків по всьому світу, які страждають від еректильної дисфункції.

Опис до препарату
ПараметриВластивості
Торгова маркаTadarise-20
Внутрішній складТадалафіл 20 мг
Number CAS171596-29-5
ГрупаСтимулятори ерекції
Зовнішній вигляд таблетокПродовгуваті таблетки без розділової смуги
УпаковкаТаблетки в конвалюті 10 шт.
ВиробникSUNRISE
ДозуванняТерапевтичні дози активного компонента дженеріку Сіаліс починаються від 5 мг. Доза може бути збільшена максимум до 20 мг
Неактивні речовиниКроскармелоза, тріацетин, оксид жовтий заліза, метил оксіпропілцелюлоза, SLS і титану діоксид.
ПрийомВживати препарат слід, як мінімум, за 1 годину до очікуваного інтимного контакту
ЗберіганняДата зберігання вказана на упаковці

Показання для лікування

Tadarise-20 призначають з метою усунення сексуальних розладів у чоловіків, пов'язаних з імпотенцією. Ліки призначені для відновлення нормальної сексуальної реакції і налагодження механізму ерекції у чоловіків. Активну речовину тадалафіл також зареєстровано за ще одним брендом - "Adcirca", який використовується для лікування легеневої артеріальної гіпертензії.

Склад препарату

Тадалафіл у дозі 20 мг, є основною і єдиною діючою речовиною препарату Тадарайз-20.

Інші неактивні компоненти: кроскармелоза, тріацетин, оксид жовтий, метил оксіпропілцелюлоза, SLS і титану діоксид.

Спосіб застосування та дозування

Тадалафіл слід приймати завчасно, як мінімум за 40-80 хвилин до початку статевого акту. У тадалафілу є величезна перевага перед іншими дженериками (Віагрою або Левітрою) - працює він до 48 годин після прийнятої таблетки. Таким чином, якщо секс намічається на вечір, то прийняти Тадарайз-20 можливо ще з самого ранку. Tadarise-20, на відміну від силденафілу, толерантний до їжі з великим вмістом жиру (картопля фрі, чіпси), в тому числі й до алкоголю. Спосіб застосування не передбачає 2-х і більше прийомів на добу. Перевищення дози в 20 мг загрожує збільшенням ймовірності виникнення небажаних побічних явищ.

Вживання Tadarise-20 на протязі тривалого періоду часу

Застосування Tadarise-20 безперервним методом, дозволяє закріпити отриманий результат протягом тривалого періоду часу, і домагатися якісної ерекції без вживання препарату для потенції навіть після закінчення курсу. Для цього, зазвичай, таблетку з тадалафілом поділяють на чотири рівні частини і вживають по 5 мг щодня протягом місяця. По закінченню курсу у чоловіків стабілізується потенція і нормалізуються показники судинної системи. Такий спосіб застосування тадалафілу курсом набагато кращий, ніж одноразовий прийом в міру необхідності. Згідно клінічних досліджень, приймати 5 мг тадалафілу щодня, набагато безпечніше, ніж прийом 20 мг тадалафілу одноразово. Побічні явища в цьому випадку можна порівняти з пацієнтами з контрольної групи в межах статистичної похибки.

Одноразове використання безпосередньо перед статевим актом

При одноразовому вживанні препарату Тадарайз-20 рекомендовано вживати по 10-20 мг тадалафілу за 40-80 хвилин до передбачуваного статевого контакту, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Виходячи з того, що дія від Tadarise-20 зберігається до 48 годин, таблетку можна прийняти значно раніше. Рекомендоване дозування Tadarise не може перевищувати добову максимальну терапевтичну дозу - 20 мг, яка дорівнює одній таблетці Тадаріс 20.

Застосування при нирковій недостатності

Люди з несуттєвим зниженням функції нирок (кліренс креатиніну від 51 і менше 80 мл / хв), мали схожі параметри елімінації тадалафілу зі здоровими добровольцями в контрольній групі. У пацієнтів з помірною дисфункцією нирок (кліренс креатиніну більше 30 і менше 51 мл / хв), спостерігалося незначне збільшення площі під кривою концентрації. Для таких пацієнтів слід зменшити дозування до 10 мг тадалафілу на добу. Наукові випробування не проводилися з особами, кліренс креатиніну в яких 30 мл / хв і менше.

Застосування при печінковій недостатності

Люди з пошкодженням функції печінки легкої та середньої форми вираженості (типи A і B відповідно до типології Чайлда - П'ю), мали збільшений час напіввиведення речовини. Площа під кривою "час-концентрація" і пік концентрації, зростали на 84% і 47% відповідно, в порівнянні з пацієнтами аналогічного віку, але без печінкової недостатності.

Пацієнти з цукровим діабетом

Цукровий діабет - захворювання, яке часто йде нога в ногу з іншими супутніми хворобами, в тому числі і з еректильною дисфункцією (ЕД). Складність полягає ще й в тому, що існує не так вже й багато рекомендованих лікарських засобів для лікування еректильної дисфункції у хворих на діабет.

Ефективність та безпечність тадалафілу вивчалися в чотирьох величезних мультіцентрових сліпих подвійних рандомізованих плацебо-контрольованих випробуваннях з паралельними групами людей, що охопили понад 2000 суб'єктів віком від 18 до 85 років. Одне лабораторне дослідження проводилося з людьми, страждаючими на цукровий діабет, в наступному вивчалися чоловіки, які перенесли радикальну простатектомію, інші проходили на загальних підставах, де вивчались безпека і ефективність тадалафілу в лікуванні недостатності еректильної реакції різного походження, в тому числі і психогенного. У групі пацієнтів з цукровим діабетом понад 20% чоловіків мали судинні ускладнення, понад 80% мали рівень глікованого гемоглобіну більше 7,0% і близько 72% чоловіків мали важку, або помірну ЕД, в тому числі 14 осіб (6%) з невропатією і 23 людини (11% від загальної вибірки) з ретинопатію. Тадалафіл вживався в цих дослідженнях без обмежень на продукти харчування або вживання алкоголю. У величезної частини хворих крім відсутності ерекції, було також багато інших фізіологічних проблем, прямо або опосередковано негативно впливаючих на еректильну функцію. Майже 40% хворих мали гіпертонічну хворобу і використовували супутнє лікування антигіпертензивними препаратами одночасно з тадалафілом 20 мг. Була помічена цікава особливість - пацієнти, які проходили одночасне лікування антигіпертензивними препаратами, мали більший відсоток успішних ерекцій, ніж інші гіпертоніки, які не приймали їх.

Підсумок усіх цих досліджень не залежав від вихідної концентрації глікозильованого гемоглобіну та їх можна вважати досить успішними. У суб'єктів, які страждають на цукровий діабет I і II типу, в основному, вплив тадалафілу було занижено, в порівнянні з хворими без цукрового діабету, але все ж на порядок більше, ніж у контрольній групі, що приймали плацебо. Для пацієнтів з діабетом, величина вдалих інтравагінальних проникнень, при яких зберігалася достатня твердість пеніса протягом всієї сексуальної активності, дорівнювала 64% і 56% для дозувань 20 мг і 10 мг тадалафілу, відповідно. Ефективність речовини мала зворотну кореляцію і від занедбаності хвороби. Відмінною особливістю для пацієнтів з діабетом, на тлі використання тадалафілу, було зменшення часу системної дії (AUC) на 19%, в порівнянні з здоровими добровольцями. Аналогічним чином зменшувалася і Cmax тадалафілу в плазмі крові. Ці невеликі відмінності у фармакокінетиці не є підставою для корекції дозування. Побічні ефекти для хворих на цукровий діабет були такими ж, як і у здорових добровольців з контрольної групи.

Літні пацієнти

Вік чоловіків не є приводом для зменшення дози. Якщо інших протипоказань не існує, то доза Tadarise-20 повинна бути стандартною - до 20 мг для одноразового прийому і 5 мг, у разі, якщо пацієнт проходить тривале лікування тадалафілом, протягом місяця або більше.

Протипоказання і запобіжні заходи:

 • непереносимість діючої речовини або ліків в цілому;
 • болісна потенція, що триває більш як чотири години (пріапізм).Пацієнтам, у яких раніше в історії хвороб спостерігався пріапізм, що тривав понад 4-х годин, або є хвороби, які сприяють пріапізму (хвороба Пейроні, мієломна хвороба, кавернозний фіброз, тромбоцитопенія, гострий лейкоз, серповидно-клітинна анемія), слід відмовитися від використання дженериків Сіалісу і інших інгібіторів фосфодіестерази;
 • гострі стадії хвороб серця: тріада Бека, серцевий напад (за останні півроку), серцева недостатність (II-IV класу згідно систематизації NYHA), гіпертрофічна обструктивна кардіоміопатія, коронарна хвороба серця (КБС), збільшення тривалості QT інтервалу (як вроджена пролонгація QT, так і використання певних лікарських засобів для збільшення QT), нестабільна стенокардія та стеноз аорти;
 • важкий стан нирок і печінки:Tadarise-20 протипоказаний суб'єктам з гострою хронічною формою хвороби нирок (КК менше 30 мл / хв) і важким ураженням печінки;
 • захворювання судинної системи:артеріальна гіпертензія (верхнє понад 170 мм рт. ст., нижнє понад 110 мм рт. ст.), інсульт (протягом останніх 6 місяців), значна гіпотензія (менше 90/50);
 • язва ШКТ. Лабораторні випробування тадалафілуin vitro виявили незначний антитромботичний вплив на процес згортання крові. Отже, особам з активною фазою виразкової хвороби шлунково-кишкового тракту і порушенням функції згортання крові, необхідно виключити дженерики Сіалісу, хоча б на час, поки існує ризик кровотеч;
 • родові або придбані захворювання очей: пігментний ретиніт, дегенерація жовтої плями, оптична нейропатія. Було кілька повідомлень, в яких силденафіл (Віагра), можливо, спровокував тимчасову або постійну втрату зору внаслідок неартеріальной передньої ішемічної нейропатії (NAION). Відносно тадалафілу (Сіаліс) - таких даних не надходило, але оскільки силденафіл і тадалафіл структурно схожі, то така ймовірність існує;
 • Потрібно утриматися від спільного використання Тадарайз-20 і певних лікарських препаратів: індуктори та блокатори ізоферменту CYP3A4, інгібітори ВІЛ-протеази (індинавір, ритонавір і ін.), деякі вдихувані наркотики (Попперси), органічні нітрати, нітрити і донатори окису азоту (натрію нітрит, ізосорбіду мононітрат, амілнітрит, нітрогліцерин, динітрат ізосорбіду і т. д.), альфа-адреноблокатори (див. пункт "Лікарські взаємодії"). Цей ряд лікарських засобів, вважається потенційно небезпечним і може спровокувати важкі наслідки для хворого.
 • Жінки та діти до 18 років. Tadarise-20 не призначений для застосування жінками і дітьми.
 • Паралельне використання разом з іншими лікарськими препаратами для потенції.Слід обмежити спільне використання Тадарайз-20 спільно з ліками аналогічної фізіологічної активності і фармакологічної групи (тадалафіл, силденафіл, варденафіл), в тому числі і з такими лікарськими засобами як йохімбін, алпростаділ і т.д.
 • Порушення механізму коагуляції крові.Безпека і ефективність не підтверджувалися для цієї категорії хворих. Пацієнти з порушенням функції коагуляції крові, повинні утримуватися від застосування інгібіторів PDE5.

Перевищення дозування

Клінічні дослідження не виявили залежності між збільшенням дози тадалафілу і поліпшенням стану ерекції, але з перевищенням терапевтичної дози значною мірою зростає ризик небажаних ефектів. Спеціального лікування або антидоту при передозуванні тадалафілом не існує і перша допомога повинна надаватися суто відповідно симптомів. Більше 90% тадалафілу знаходиться у зв'язаному з білками плазми вигляді, тому гемодіаліз не здатний повною мірою позбавити від інтоксикації.

Спільне вживання Tadarise-20 з алкоголем

Тадалафіл сам по собі може зменшити артеріальний тиск. При сукупному вживанні спиртних напоїв і дженериків Сіалісу ризик гіпотензії може значно зрости. Спільне вживання тадалафілу з алкоголем допустимо, але слід дотримуватися обережності і не перестаратися. У разі ознак гіпотензії, звернутися за медичною допомогою.

Лікарські взаємодії

Тут перераховані лише базові лікарські взаємодії. Даний реєстр не є досконалим. Інші лікарські засоби і речовини, як безрецептурні, так і рецептурні, аналогічним чином в стані вступати в біохімічну активність з тадалафілом. Для точної інформації зверніться до дослідницьких вишукувань і офіційних джерел.

Взаємодія тадалафілу з ліками і речовинами
Групи речовинЛікиАктивністьОсобливі вказівки
Інгібітори ВІЛ-протеазиАтазанавір, індинавір, делавірдин, ампренавір, ритонавір і т.д.Зниження елімінації активної речовини шляхом пригнічення цитохрому CYP3A4 і, як наслідок, - значне зростання рівню концентрації тадалафілу в плазмі. В рази зростає і ризик основних небажаних сторонніх реакцій.Таке поєднання лікарських препаратів є небезпечним для здоров'я людини. Для тадалафілу дозування повинно мати у собі не більше 10 мг і прийматися не частіше, ніж раз на 72 години. Терапевтична доза тадалафілу повинна підбиратися індивідуально і тільки під наглядом лікуючого лікаря.
Медичні препарати, що індукують ізоферменти цитохрому CYP3A4 і 2С9Окскарбазепін, карбамазепін, звіробій, невірапін, рифампіцин і т.д.Зменшення концентрації і часу експозиції тадалафілу за рахунок індукції цитохрому.Корекція дозування не потребується, але в разі збільшення дози Тадарайз-20, для безпечного використання обох лікарських препаратів, потрібен більш частий моніторинг стану пацієнта з боку медичних працівників.
Нітрити, донатори окису азоту та органічні нітратиНатрію нітрит, ізосорбіду мононітрат, пентаерітріту тетранітрат, бутілнітріт і т.д.Значна артеріальна гіпотонія.Прийом протипоказаний. Використання нітратів, будь-яких видів і форм, можливе виключно під контролем лікаря і при відповідному спостереженні гемодинаміки пацієнта.
Ліки, що інгібують ізоферменти цитохрому CYP3A4 і 2С9Вориконазол, омепразол, кларитроміцин, еритроміцин, пантопразол, ітраконазол, рабепразол і т.д.Поєднання препаратів з групи інгібіторів цитохрому P450, зокрема CYP3A4 і 2С9, сприяє збільшенню Cmax і AUC тадалафілу. Небажані впливи схожі з тими, які присутні при перевищенні максимальних доз тадалафілу.Слід уникати одночасного застосування тадалафілу разом з інгібіторами цитохрому P450. У разі спільного використання, максимальна терапевтична доза тадалафілу не повинна перевищувати 10 мг.
Похідні саліцилової кислотиАспірин, лізінмоноацетілсаліцілат, дифлунізал і т.д.Не були виявлені будь-які адитивні ефекти, що сприяють збільшенню часу кровотеч.Обмеження відсутні
Гіпотензивні лікиГуанідин, пропранолол, резерпін, метопролол і т.д.Несуттєве потенціювання ефектів, пов'язаних із застосуванням антигіпертензивних лікарських препаратів.Комбіноване застосування не викликає клінічно виражених і небезпечних антигіпертензивних явищ, які вимагають спеціального зменшення доз.
Антацидні засобиАлмагель, кальцію карбонат осаджений, магнію оксид, гідроксид алюмінію, гідроксид магнію і т.д.Спад швидкості всмоктування лікарських засобів, що містять тадалафіл, з шлунково-кишкового тракту, без погіршення біологічної доступності.В силу запізнілого фізіологічного ефекту від препарату, Tadarise-20 необхідно вживати за кілька годин до початку статевого акту.
Медичні препарати для терапії хронічної тромбоемболічної легеневої гіпертензії.Adempas (ріоцигуат)Лікування спільно з тадалафілом і Adempas (ріоцигуат) здатне призвести до значної гіпотонії.Призначення паралельно з тадалафілом протипоказано.
Альфа-адренолітики.Пророксан, теразозін і т.д.Спільне вживання блокаторів альфа адренорецепторів хворими людьми, здатне призвести до ортостатичної гіпотензії.Спільне застосування альфа-адреноблокаторів заборонено.
БарбітуратиФенітоїн, примідон, тіопентал натрію, барбексаклон, карбамазепін, метил фенобарбітал і т.д.Ймовірне збільшення кліренсу тадалафілу.Якщо є підозри фармакокінетичної взаємодії між тадалафілом і похідними барбітурової кислоти - дозу тадалафілу потрібно переглянути і зробити це повинен лікар.

Небажані реакції

Тадалафіл вважається одним з найпопулярніших інгібіторів фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5) серед усіх існуючих. Сьогодні він твердо і впевнено займає лідируючі позиції з продажу, зберігаючи це лідерство понад 10 років. Природно, сталося це не тільки завдяки гарному маркетингу, а й за рахунок безпеки даного лікарського засобу. Тадалафіл набагато рідше, і в меншій мірі, викликає побічні ефекти, в порівнянні з його конкурентами. Якщо порівнювати Віагру, Левітру та Сіаліс, то загальна ймовірність небажаних сторонніх реакцій для них становитиме 24.7%, 13.4% і 12.1% відповідно. Як видно, виходячи із зазначеного, у тадалафілу зберігається безперечна перевага. Небажані сторонні дії тадалафілу мають, в основному, дозозалежний характер, що і відображається в таблиці нижче.

Небажані ефекти
Небажана реакціяПлацебо (n = 476), %Tadalafil 5 mg (n = 151), %Tadalafil 10 mg (n = 394), %Tadalafil 20 mg (n = 635), %
Диспепсія14810
Міалгія1143
Вазодилатація1233
Ринофарингіт3469
Нежить1233
Нудота2236
Головний біль5111115
Біль в кінцівках1133
Біль в спині3356

Тут відображено лише найчастіші побічні ефекти. Детальніше про побічні ефекти Сіалісу читайте на сторінці Інструкція для препаратів, що містять тадалафіл.

Механізм дії тадалафілу

Механізм ерекції має вельми складний ланцюг подій в фізіології чоловіків. Але, навіть в цьому складному і багатогранному процесі, можна визначити структуру. Фізіологічно, ерекцію як механізм, можна розділити на умовні етапи, які, в свою чергу, поділяються на безліч складових процесів. Найпершим таким етапом є процес збудження, саме збудження і запускає весь наступний каскад подій, що призводять до ерекції. Процес збудження, як у чоловіків, так і у жінок, починається в головному мозку. Під впливом тактильних відчуттів, візуалізації, уяви та їх комбінацій, відбувається збудження певних ділянок головного мозку. Величезну роль в процесі збудження ділянок головного мозку (лібідо), грають статеві гормони, зокрема андрогени (тестостерон, дигідротестостерон, андростендіон і їх попередники). Далі, сигнал від головного мозку передається по нейронам до статевого члену. Клітини статевого члену починають активно виробляти оксид азоту (NO), який в свою чергу, стимулює вироблення циклічного гуанозинмонофосфату (цГМФ). У звичайному, неерегованому стані статевого члена, існує дисбаланс у бік збільшення іонів кальцію в гладких м'язах стінок артерій статевого члена. Під впливом збільшення концентрації цГМФ, в результаті порушення, концентрація іонів кальцію починає зменшуватися, що призводить до розслаблення гладкої мускулатури артерій, і як результат - наповненню кров'ю кавернозних тіл.

Оскільки організм чоловіка це складна самоорганізована система, то на кожну дію є своя протидія. У відповідь на збільшення синтезу цГМФ, що відповідає за ерекцію, починається синтез фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5). Фосфодіестераза-5 відповідає за гідроліз цГМФ, і як наслідок відбувається спад ерекції.

При різних порушеннях в організмі чоловіка, таких як: фізична втома, психологічний стрес, зловживання наркотиками і алкоголем, надмірне споживання ліків і антидепресантів, цукровий діабет та інші хвороби, включаючи імпотенцію, може спостерігатися постійне перевищення норми фосфодіестерази в статевому члені. У свою чергу це призводить до млявої ерекції, або швидкого падіння члена відразу після ерекції, або ж вона й зовсім не настає. Саме в таких випадках і прописуються лікарями інгібітори фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5), зокрема тадалафіл (Сіаліс або його дженерики). Тадалафіл, за своєю структурою, нагадує молекулу цГМФ, і може взаємодіяти і пов'язувати активний фермент - фосфодіестеразу-5. Фосфодіестераза, замість того, щоб знищувати і розкладати цГМФ, тимчасово взаємодіє і зв'язується з тадалафілом. Отже, в силу цих реакцій, концентрація вільного цГМФ тільки збільшується, а концентрація іонів кальцію ще більше зменшується, що призводить до ще більш сильної ерекції. Через деякий час (в середньому 24-48 годин), тадалафіл також піддається гідролізу і виводиться з організму.

Форма випуску

У блістері з поліетилену/поліхлорвінілу/алкар/алюмінієвої фольги міститься 10 таблеток жовтого кольору еліпсоїдної форми. Фронтальні межі таблетки мають несуттєву опуклість з протилежних сторін. Зі зворотного боку блістерної упаковки надруковані: найменування лікарського засобу, дата виробництва, величина дози препарату, серійний номер партії, найменування активного компоненту, виробник і кінцевий термін зберігання ліків.

Рекомендації щодо зберігання

Зберігати далеко від прямого попадання сонячних променів в недосяжному для дітей місці. Температурний режим зберігання - від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Заборонений до використання препарат в якого вийшов термін придатності. Після закінчення кінцевої дати зберігання Tadarise-20 потрібно утилізувати.

Схожі дженерики

Сіаліс, Eli-20, Tadacip, Esculap, Vidalista, V-Tada Super.

Відмова від відповідальності

Препарат Tadarise-20, що містить в своєму складі тадалафіл, є рецептурним і не повинен використовуватися для самолікування. Адміністрація сайту cndm.com.ua не несе ніякої відповідальності за заподіяну шкоду здоров'ю в результаті самозастосування препарату. Перш ніж купити лікарський засіб Tadarise-20, проконсультуйтесь у вашого лікаря.

Відгуки

По (Львов, Украина) на 21 Sep 2019 (Tadarise-20 / Тадарайз 20) :
(5/5

Тадарайз 20

Отличное качество обслуживания, рекомендую этот магазин, как надежный.
Быстрая отправка, оперативное решение всех вопросов.
Препарат работает на все 100, достаточно пол таблетки. Из побочек только незначительное покраснение лица.
Рекомендую принимать за 4-5 часов.

 Повідомити про порушення
По на 05 Nov 2017 (Tadarise-20 / Тадарайз 20) :
(5/5

Хорошее стабильное качество

Покупаю в этом магазине не первый раз. Тадарайз для меня оказался наиболее приемлемым как по качеству так и по цене. Работает как и заявлено до 2-х суток. Иногда даже со стояком просыпаюсь как в юношестве. А мне уже 45.

 Повідомити про порушення