Poxet 60 купити пролонгатор Поксет 60 мг Інструкція Відгуки

Poxet-60 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
2 відгук(и)
Ціна від 42 грн за одиницю

Poxet-60 — безпечний засіб для затримки та регуляції передчасної еякуляції, що зарекомендував себе. Збільшення тривалості у 4 рази! склад: дапоксетин 60 мг. Термін придатності – 2 роки від дати виробництва.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
800,00 грн
480,00 грн
100 таблеток
8 000,00 грн
4 200,00 грн
20 таблеток
1 600,00 грн
940,00 грн
30 таблеток
2 400,00 грн
1 380,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
4 000,00 грн
2 200,00 грн

Poxet-60 - інструкція, склад препарату, відгуки

Poxet 60
Poxet-60 фото

Що таке Poxet-60?

Poxet-60 - генеричні ліки, в складі яких міститься дапоксетин. Дапоксетин потенціює продовження часу еякуляції, шляхом пригнічення зворотного захоплення серотоніну в головному мозку, і підвищує його концентрацію між синапсами. Poxet 60, на відміну від інших подібних препаратів, не в змозі акумулюватися в організмі і не має таких побічних ефектів, як інші ліки зі схожим механізмом дії. Ця відмінна риса робить неможливим його використання в якості препарату від депресії, але відмінно підходить для вирішення проблем пов'язаних з раннім сім'явипорскуванням.

Коротка специфікація
Назва торгової маркиPoxet-60
ВиробникSunrise Remedies
ГрупаПролонгатори еякуляції
Діюча речовинаДапоксетин 60 мг
Ефективні дозуванняВід 30 до 60 мг дапоксетину за один прийом.
Способи застосуванняПриймати препарат слід за годину до сексуальної активності запиваючи водою. У деяких людей можливі прояви нудоти. Щоб цього уникнути приймайте таблетку цілою (НЕ розламуючі) і не на голодний шлунок.
ЕфективністьПри прийомі дапоксетину фіксується 3-4-х кратне збільшення часу еякуляції.
Початок ефективностіПрепарат починає діяти через 40-60 хвилин після прийому. Пік дії - через 2 години після прийому.
Закінчення діїЧерез 9-15 годин після прийому.
Кількість пігулок в упаковці10
Строк дії2 роки від дати виробництва

Як вживати Poxet-60?

Таблетку Poxet-60 потрібно ковтати цілою та запивати достатньою кількістю води. Так як дапоксетин може подразнювати слизові оболонки стравоходу та шлунку, таблетки не можна розламувати або розжовувати. Краще приймати дапоксетин, будучи ситим. Деяким пацієнтам це дозволяє уникнути нудоти, яка буває в першу годину після прийому Поксет 60.

Вживайте Poxet-60 точно так, як це рекомендовано вам лікарем. Керуйтесь вказівками в рецепті і не перевищуйте терапевтичних доз.

Дозування

Дозування дапоксетину може варіюватися - від 30 до 60 мг, виходячи з переносимості та ефективності. Прийом їжі або алкоголю не впливає на фармакокінетику, але поєднання з алкоголем, в рідкісних випадках, може спровокувати непритомність у користувача.

Дози для літніх пацієнтів не відрізняються від тих, що і у молодих людей. Первинна рекомендована величина дози Poxet-60 - 30 мг дапоксетину. Залежно від безпеки і віддачі, величина дози Poxet-60 може підвищуватися до 60 мг дапоксетину.

Це важливо!

Зверніться за медичною допомогою, якщо у вас є галюцинації, ейфорія, тремтіння кінцівок (тремор), тахікардія, сплутаність свідомості, гіперемія або інші небажані ефекти. Ці та інші ознаки вказують на виникнення серотонінового синдрому і можуть бути пов'язані з прийомом інших ліків (особливо з класу інгібіторів моноаміноксидази). Будьте відповідальними - перед прийомом дапоксетину повідомте лікаря про всі лікарські препарати, які ви приймали за останні 14 днів або приймаєте зараз.

Лікування курсом - що буде, якщо пропустити прийом

Під час клінічних випробувань, особи які приймали препарат протягом 24 тижнів відчули таку ж ефективність, як і ті, які приймали дапоксетин тільки при необхідності. Отже, нічого страшного не станеться, якщо ви пропустите прийом, головне не намагайтеся компенсувати пропуск підвищеним дозуванням препарату при наступному прийомі. Poxet-60 не призводить до толерантності при постійному застосуванні, але і сенсу приймати препарат постійно немає, оскільки він не здатний кумулюватися в організмі.

Протипоказання

Вживання Poxet-60 протипоказано, якщо:

 • є алергія на дапоксетин, або на додаткові компоненти ліку;
 • вживаєте інгібітори моноаміноксидази (ІМАО) для усунення депресії. Ці лікарські засоби особливо небезпечні, оскільки людина, що прийняла їх разом з дапоксетином може впасти в кому або навіть померти. Доведіть до відома вашого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте, особливо, якщо ви не впевнені, що вони не містять ІМАО;
 • ви вживаєте ліки на основі СІЗЗС або інших речовин здатних впливати на серотонінову систему (триптофан, ліки на основі звіробою, тіоридазин, літій та інші).

Поставте до відома свого лікаря, якщо є такі супутні захворювання:

 • схильність до епілептичних припадків;
 • гострі захворювання печінки та нирок;
 • схильність до суїциду;
 • виразкові хвороби 12 палої кишки або шлунку;
 • проблеми ритму серця, захворювання міокарда або ураження коронарних артерій серця;
 • важка стадія гемофілії;
 • низький або високий артеріальний тиск;
 • якщо секс вам протипоказаний з медичних міркувань;

Наслідки прийому дапоксетину особами чоловічої статі віком до 18 років не вивчалися в клінічних дослідженнях. Будь-які дані з безпеки або ефективності даного препарату у цієї групи осіб відсутні.

Немає даних і про те, чи проникає дапоксетин в грудне молоко або чи в стані він завдати шкоди дитині під час годування груддю.

Перевищення дози

Дозування, що перевищують терапевтичні дози (в клінічних дослідженнях), лише в незначній мірі (5-10%), збільшували час інтравагінального сім'явиверження. Але такі дози, в 3-4 рази перевищують стандартні терапевтичні, вважаються вкрай небажаними з точки зору безпеки. При передозуванні дапоксетином, виникають стандартні побічні ефекти, і для їх усунення проводиться виключно симптоматична терапія. Антидот для дапоксетину невідомий.

Небажані впливи

Типові сторонні явища після прийому Poxet-60:

 • головний біль;
 • запаморочення;
 • нудота;
 • порушення травлення;
 • безсоння;
 • астенія;
 • пронос.

Інші небажані сторонні впливи, після прийому Poxet-60, спостерігаються значно рідше і бувають в окремих групах пацієнтів, що приймають деякі ліки або речовини.

Негайно зверніться за невідкладною медичною допомогою при таких симптомах:

 • анафілактичний шок;
 • проявах алергії на дапоксетин або на додаткові агенти ліків Poxet-60;
 • тремор, ейфорія, галюцинації, тахікардія, сплутаність свідомості (ознаки серотонінового синдрому);
 • втрата свідомості;
 • епілептичний припадок;
 • Значне підвищення артеріального тиску;
 • неритмічне дихання.

Запитайте у свого лікаря про інші ймовірні побічні реакції на дапоксетин, можливо, клінічні дані про побічні ефекти змінилися або поповнилися з моменту написання цього огляду. Дивіться також: Дапоксетин — небажані реакції (більш детально)

Взаємодія Poxet-60 з лікарськими препаратами

Не приймайте Poxet-60 спільно з такими медичними препаратами, як інгібітори МАО (моклобемід, селегілін, транілципромін, фенелзин і ін.) . Поставте до відома вашого доктора про інші препарати, які ви тільки починаєте приймати, припиняєте або приймали за останні 14 днів, особливо:

 • селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС) або ліки, що впливають на серотонін (L-триптофан, звіробій і його настойки, літій, тіоридазин, інше) ;
 • протигрибкові агенти кетоконазол або ітраконазол;
 • деякі антибіотики (еритроміцин, кларитроміцин, телітроміцин і інші);
 • інгібітори ВІЛ-протеази (саквінавір, атазанавір, ритонавір, індинавір та ін.);

Це далеко не весь перелік небезпечних лікарських взаємодій з дапоксетином. Інші лікарські препарати, в тому числі рецептурні і безрецептурні ліки, продукти рослинного походження (наприклад, грейпфрутовий сік або продукти з грейпфрута) і вітаміни, також в змозі впливати на дженерики дапоксетину.

Умови зберігання Poxet-60

Зберігати при кімнатній температурі, далеко від дітей, тепла, вологи та світла. Термін придатності 24 місяці від дати виробництва.

Відмова від відповідальності

Poxet-60 і, всі інші засоби для пролонгування статевого акту, що містять дапоксетин, є рецептурними ліками і повинні прийматися тільки після рекомендації і призначення лікаря. Адміністрація сайту не бере на себе відповідальність за будь-яку шкоду здоров'ю, пов'язані з безконтрольним застосуванням лікарських засобів на основі дапоксетину.

Відгуки

По на 06 Feb 2018 (Poxet-60 / Поксет 60) :
(5/5

Poxet-60

Препарат действенный и это самое главное. Из минусов - первый раз было незначительное головокружение после применения, но оно достаточно быстро прошло. Эффектом я остался более чем доволен.

 Повідомити про порушення
По на 15 Nov 2017 (Poxet-60 / Поксет 60) :
(5/5

поксет 60

Через минут 15 после приема слегка подташнивало, потом перестало. Судя по инструкции к препарату это вполне нормальная реакция. А так в принципе препарат хороший. Правда вместо заявленного 4-х кратного увеличения продолжительности, реальная продолжительность для меня выросла примерно с 3-х до 8-10 минут, что вполне уже хорошо. Второй подход длился тоже в среднем в 2-3 раза дольше, чем обычно.

 Повідомити про порушення