Сіаліс 60 мг купити Тадалафіл 60 мг Таблетки №10 ціна в Україні - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Vidalista 60 / Відаліста 60

  Vidalista 60 - потужний дженерик для потенції з підвищеним дозуванням тадалафілу місткістю 60 мг. Якісне індійське виробництво. Exp. date 01.2026

  420,00 грн
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Тадалафіл 60 мг (Сіаліс 60) є потужним лікарським препаратом для поліпшення еректильної функції. Сіаліс 60 мг ефективний при лікуванні порушень ерекції, спричинених судинними чи іншими причинами. Тадалафіл у нижчих концентраціях також використовують для комплексного лікування простатиту або легеневої гіпертензії. Активна речовина препарату міститься в дозі 60 мг, що значно вище за рекомендовану терапевтичну дозу. Максимальна рекомендована добова доза не повинна перевищувати 20 мг тадалафілу, ...

Тадалафіл 60 мг (Сіаліс 60) є потужним лікарським препаратом для поліпшення еректильної функції. Сіаліс 60 мг ефективний при лікуванні порушень ерекції, спричинених судинними чи іншими причинами. Тадалафіл у нижчих концентраціях також використовують для комплексного лікування простатиту або легеневої гіпертензії. Активна речовина препарату міститься в дозі 60 мг, що значно вище за рекомендовану терапевтичну дозу. Максимальна рекомендована добова доза не повинна перевищувати 20 мг тадалафілу, що відповідає 1/3 частини таблетки.

У яких випадках доцільно приймати Сіаліс (Тадалафіл) при імпотенції

Імпотенція або еректильна дисфункція може бути спровокована різними факторами, з яких найпоширеніші:

 • Розлади психоемоційного характеру;
 • Ожиріння;
 • Простатит або перенесена операція на простаті;
 • Порушення ерекції органічного типу;
 • Гіпертонія або атеросклероз;
 • Різні травми, включаючи пошкодження спинного мозку;
 • Гіпогонадизм та порушення гормонального фону;
 • Цукровий діабет.

Тадалафіл пройшов масштабні клінічні дослідження та зарекомендував себе як високоефективний засіб для лікування імпотенції та еректильної дисфункції, причинами яких є перелічені вище фактори.

Склад

Таблетки Сіаліс 60 містять безпосередньо активну речовину — тадалафіл 60 мг, а також допоміжні компоненти, такі як молочний цукор, гіпролоза, примелоза, натрію стеарилфумарат та інші.

Форма випуску

Препарат Сіаліс 60 мг може вироблятися під різними індійськими брендами, наприклад Vidalista 60, Tadarise 60 та інші. Назва бренду не має особливого значення. Майже всі подібні дженерики виготовляються у вигляді таблеток витягнутої форми жовтого кольору. На таблетках також може бути маркування, що вказує на дозування діючої речовини (не обов'язково і залежить від бренду препарату).

Фармакологічна дія

Процес виникнення ерекції полягає в активному припливу до статевого органу крові та наповненню нею печеристих тіл. Він обумовлений тим, що ендотелій кровоносних судин статевого члена виділяє оксид азоту, який значною мірою стимулює синтез циклічного гуанозинмонофосфату (ЦГМФ). Накопичення ЦГМФ призводить до безпосереднього підвищення припливу крові та, відповідно, виникнення ерекції. Речовина тадалафіл пригнічує фосфодіестеразу типу 5 (ФДЕ-5), тим самим збільшуючи кількість ЦГМФ, що стимулює еректильну функцію. Тадалафіл не викликає спонтанних ерекцій, оскільки для його дії потрібна сексуальна стимуляція. Остання відповідає за попередню ланку ерекції - вироблення ендотелієм окису азоту.

Фармакокінетика

Тадалафіл при прийомі внутрішньо швидко абсорбується (від 30 до 60 хвилин). Час абсорбції залежить від прийому їжі. За результатами проведених досліджень було виявлено, що Тадалафіл повністю розподіляється по тканинах організму та метаболізується до катехолу, який у свою чергу метилюється та глюконується до метилкатехолу та кон'югат метилкатехолу. Встановлено, що метаболіти не мають будь-якої фармакологічної активності в отриманих в результаті прийому препарату дозах. Виводиться Тадалафіл з організму переважно з калом і деякою мірою із сечею.

Показання та протипоказання до застосування

Використання тадалафілу у дозах понад 20 мг не рекомендується до застосування. Адекватне дозування тадалафілу повинне становити не більше 20 мг на добу. Підставою для початку лікування має передувати повне обстеження та очна консультація у профільного лікаря. Офіційно, за медичними показаннями, тадалафіл може призначатися у чотирьох випадках: еректильна дисфункція (ЕД), доброякісна гіперплазія простати (ДГПЗ), ЕД+ДГПЗ, легенева гіпертензія. Дозування препарату на основі тадалафілу повинні призначатися лікарем. Серед протипоказань виділяють абсолютні (категорично заборонено) та відносні (з обережністю та під наглядом лікаря). Серед абсолютних протипоказань виділяють:

 • Непереносимість самого препарату або речовин, що входять до нього, у тому числі алергічні реакції будь-якого типу;
 • Вік менше 18 років;
 • Серцева недостатність (II та III стадія з NYHA);
 • Прийом ліків для лікування ішемічної хвороби на основі нітрогліцерину та його похідних;
 • Ниркова або печінкова недостатність у гострій фазі;
 • Є заборона статевої активності за медичними показаннями;
 • Серцевий напад, інфаркт чи інсульт за останні півроку.

До протипоказань відносного типу відносять випадки, коли прийом Тадалафілу повинен бути в обов'язковому порядку погоджений з лікарем і проводитися під регулярним контролем фахівця. У більшості випадків лікарі призначають прийом препаратів для такої категорії пацієнтів із значно зменшеним дозуванням та при обов'язковому контролі динаміки стану організму. До таких протипоказань належать:

 • Стенокардія нестабільного типу;
 • Випадки пріапізму раніше або є схильність до цього захворювання;
 • Одночасний прийом деяких ліків: препарати, що мають гіпотензивну дію, інгібітори цитохрому CYP3A4;
 • Низький артеріальний тиск;
 • Значна кривизна або фіброз тканин статевого члена;
 • Гіпертонічна хвороба;
 • Аритмія.

Спосіб застосування

Тадалафіл 60 мг слід приймати внутрішньо, запиваючи водою. Прийом препарату Сіаліс 60 мг можна приймати незалежно від їди. Єдине, що потрібно врахувати – це дозування, яке не повинно перевищувати 20 мг тадалафілу на добу. Приймати препарат Сіаліс 60 слід як мінімум за 60 хвилин до статевого контакту.

Дія тадалафілу зберігається протягом 2-х днів з моменту прийому. Протягом цього часу можна спробувати відновлювати сексуальні контакти.

Тадалафіл слід приймати не частіше ніж один раз на добу — зловживання та повторний прийом не рекомендується, оскільки може призвести до проявів небажаних реакцій з боку організму. При цьому дозування, що рекомендується, — до 10 мг, допустиме як для молодих чоловіків, так і для чоловіків старше 65 років. Іншими словами, літній вік не є причиною перегляду дозування препарату.

При надто високій чутливості до препарату, активне дозування 10 мг Тадалафілу можна знизити до 2,5 мг. З іншого боку, в деяких випадках дозу тадалафілу можна збільшити вдвічі, тобто приймати по 20 мг на добу. Це допускається за відсутності негативних реакцій, а також у випадках крайньої необхідності, коли чоловік хоче почуватися дуже впевнено перед майбутнім статевим зв'язком. При цьому слід пам'ятати, що 20 мг є максимально допустимою добовою дозою і перевищувати її категорично заборонено, щоб уникнути проблем зі здоров'ям.

Взаємодія з іншими препаратами

Тадалафіл слід обережно поєднувати з лікарськими препаратами, які інгібують фермент CYP3A4. До таких відносяться Еритроміцин, Кетоконазол, Нефазодон, Кларитроміцин, Ітраконазол, Телітроміцин та ряд інших. У такому разі Тедалафіл можна використовувати не частіше одного разу на три доби і тільки в дозах не більше 10 мг — 1 прийом на 3 доби.

Тадалафіл категорично не сумісний з донаторами азоту (нітрогліцерин та його похідні), синтетичними інгаляційними наркотиками (попперси), стимулятором гуанілатциклази (ріоцигуат). Заборонено приймати тадалафіл з іншими інгібіторами фосфодіестерази (Віагра, Левітра та інші), щоб уникнути симптомів передозування.

Слід з обережністю приймати гіпотензивні препарати спільно з тадалафілом через можливі адитивні ефекти.

Побічні ефекти

Серед найбільш поширених побічних ефектів фахівці виділяють головний біль, біль у спині та м'язах, можливі набряки кінцівок, нежить, почервоніння очей, нудота, блювання, біль у животі, алергічні прояви. Як правило, такі симптоми виникають через кілька годин, під час пікових концентрацій Тадалафілу у плазмі та проходять протягом 12-20 годин після прийому. Деякі побічні ефекти можуть бути викликані супутніми ліками. Така побічна реакція, як пріапізм, виникає дуже рідко. Якщо ерекція не пропадає протягом 3—4 годин, слід терміново звернутися за допомогою фахівця, оскільки ігнорування цієї проблеми може призвести до непоправних наслідків, аж до розвитку стійкої імпотенції.

Передозування

У разі передозування тадалафілом можуть виникнути стани, схожі на побічні ефекти. При передозуванні препаратом зазвичай проводять симптоматичне лікування. Спеціальних антидотів для тадалафілу не передбачено.

Умови зберігання

Сіаліс 60 слід зберігати при температурі не вище 30 градусів у темному, недоступному для дітей та домашніх тварин місці. Термін придатності Сіаліс 60 складає 3 роки від дати випуску.

Особливі вказівки

Не рекомендується приймати препарат чоловікам, які мають серйозні розлади серцево-судинної системи та страждають на підвищений тиск. В принципі, будь-який сексуальний контакт для таких осіб пов'язаний з певним ризиком, тому слід проконсультуватися з фахівцем і обговорити можливість та доцільність використання Тадалафілу.

Категорично заборонено приймати тадалафіл з препаратами, призначеними для екстреної допомоги при ішемії міокарда на основі нітрогліцерину та його похідних.

Детальніше