Сіаліс 10 мг купити Тадалафіл 10 мг Таблетки №10 ціна в Україні - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Vidalista 10 / Відаліста 10

  Vidalista 10 - дженерик препарату Сіаліс. Активна речовина тадалафіл 10 мг. Виробництво: Centurion Laboratories Private Limited (India). 

  270,00 грн 400,00 грн Ціна знижена!
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Сіаліс 10 зазвичай призначається для терапії еректильної дисфункції аби зберегти ерекцію у чоловіків у належному стані для здійснення статевого акту. Активна речовина препарату – тадалафіл 10 мг. На відміну від інших інгібіторів ФДЕ-5, тадалафіл має тривалу дію, яка зберігається протягом півтори доби. Сіаліс 10, крім проблем з ерекцією, з 2011 ефективно використовується для лікування доброякісної гіперплазії простати (ДГПЗ). Дослідження тадалафіла в 2011 році підтвердили, що великі концентрац...

Сіаліс 10 зазвичай призначається для терапії еректильної дисфункції аби зберегти ерекцію у чоловіків у належному стані для здійснення статевого акту. Активна речовина препарату – тадалафіл 10 мг. На відміну від інших інгібіторів ФДЕ-5, тадалафіл має тривалу дію, яка зберігається протягом півтори доби. Сіаліс 10, крім проблем з ерекцією, з 2011 ефективно використовується для лікування доброякісної гіперплазії простати (ДГПЗ). Дослідження тадалафіла в 2011 році підтвердили, що великі концентрації фосфодіестерази п'ятого типу можуть бути присутніми не тільки в кавернозному тілі статевого органу, але навіть і в стінках сечового міхура і простати. Пригнічення фосфодіестерази-5 збільшує концентрацію циклічного гуанозинмонофосфату, що призводить до релаксації тканин у простаті та сечовому міхурі. В результаті цієї властивості тадалафілу стало можливим його застосування в лікуванні простатиту. Клінічні випробування тадалафілу, проведені на більш ніж 900 пацієнтах із простатитом, довели високу результативність лікування в порівнянні з плацебо.

Спосіб вживання

Приймати Сіаліс 10 рекомендується за 40-60 хвилин до початку статевого акту. Тадалафіл на відміну від того ж силденафілу (препарат Віагра), невибагливий до важкої жирної їжі з великим вмістом жиру та алкоголю, і може прийматися з ними одночасно. Використання Сіаліс 10 дає можливість вступати в інтимні зносини будь-якої миті протягом 2-х діб. Якщо секс у вас намічається на вечір, то таблетку з тадалафілом можна прийняти навіть вранці, не побоюючись, що ефект припиниться до цього часу. Препарати на основі Сіаліс 10 не повинні прийматися більше ніж один раз на день. Перевищення рекомендованих дозувань може також збільшити ймовірність виникнення небажаних побічних ефектів.

Застосування за потребою

Одноразова схема вживання Сіаліс 10 - це найтрадиційніша схема вживання тадалафілу. Цей спосіб застосування найбільше підходить чоловікам, зносини у яких трапляються не дуже часто — кілька разів на тиждень або рідше. Таблетки з активною речовиною при цьому використовуються виключно за потребою тільки тоді, коли чоловікові потрібна додаткова стимуляція ерекції. Для цього за кілька годин до інтимної близькості пацієнт випиває 10 або 20 мг тадалафілу, а після години після прийому пацієнт повинен відчувати на собі дію препарату і готовність вступати в статеву близькість. Оскільки дія препарату обмежується 36-48 годинами та має дуже довгий період напіввиведення речовини, вживати її можна навіть за день до сексу. Максимальна добова доза тадалафілу – 20 мг (2 таблетки Сіаліс 10), дозування більше цього значення не досліджувалися і не рекомендуються для лікування еректильної дисфункції.

Тривале застосування Сіаліс 10

Така схема лікування дженериками тадалафілу знайшла особливе застосування в лікуванні еректильної дисфункції, лікуванні простатиту або комплексному перебігу даних захворювань. Проходження курсу препаратом Сіаліс 10 дозволяє закріпити результат протягом тривалого періоду навіть після закінчення курсу та домагатися сексуального збудження без застосування засобу. Для цього таблетку Сіаліс 10 поділяють на 2 частини і вживають по 5 мг щодня протягом одного або більше місяців. Після закінчення курсу у людей стабілізується природна сексуальна стимуляція, проходять симптоми простатиту і здійснюється налагодження показників серцево-судинної системи. Тадалафіл у дозах 5 мг має гарну безпеку та переносимість, навіть протягом тривалого часу застосування. Препарати з тадалафілом 5 мг можуть призначатися без шкоди здоров'ю навіть пацієнтам з нирковою та печінковою недостатністю.

Застосування пацієнтами з цукровим діабетом

Препарати з тадалафілом довели високу ефективність у людей із цукровим діабетом обох типів та пацієнтів із перенесеною операцією на простаті (радикальна простатектомія). У клінічному дослідженні, учасниками якого стали понад 2000 осіб віком від 18 до 85 років, ефективність тадалафілу становила 56% та 64% від дозувань 10 та 20 мг тадалафілу, відповідно. Результативність лікування тадалафілом мала зворотну залежність від ступеня тяжкості перебігу еректильної дисфункції. У даної групи пацієнтів було помічено зниження максимальної концентрації (Cmax) та загальне зниження площі під кривою "час/концентрація" (AUC) порівняно зі здоровими людьми. Частота небажаних ефектів у хворих на цукровий діабет відповідає частоті у здорових пацієнтів.

Механізм дії

Механізм дії ліки Сіаліс 10 полягає у біохімічному процесі інгібування особливого ферменту ФДЕ-5, який присутній у тканинах статевого члена. Фосфодіестераза-5 виробляється організмом для хімічного розщеплення циклічного гуанозинмонофосфату. Останній виробляється за допомогою окису азоту внаслідок сексуального збудження та відповідає за виникнення ерекції. Фосфодіестераза п'ятого типу розщеплює циклічний гуанозинмонофосфат, внаслідок чого становлення ерекції стає неможливим навіть при сексуальному збудженні. Тадалафіл як діюча речовина, здатний хімічно блокувати ФДЕ-5 та пригнічувати її активність до 36-48 годин, тим самим відтворювати природний механізм ерекції.

Тадалафіл подібним чином впливає на тканини простати та сечового міхура, пригнічуючи активність фосфодіестерази 5-го типу у цих органах. За рахунок інгібування тадалафілом ферменту ФДЕ-5 відбувається релаксація гладких м'язів простати та сечового міхура і, як наслідок, розширення протоку сечоввідних каналів.

Побічні ефекти

Тадалафіл володіє найкращим профілем безпеки та переносимості серед усіх аналогічних ліків зі своєї фармакологічної групи (Віагра та Левітра). Побічні ефекти від застосування Сіаліс 10 виявляються вкрай рідко, швидко проходять і здебільшого не вимагають додаткових дій для їх усунення. Найчастіші побічні ефекти: нудота, голвна і м'язова біль, назофарингіт, зниження артеріального тиску, запаморочення, вазодилатація та почервоніння шкірних покривів.

Протипоказання

Не приймайте разом із Сіаліс 10 органічні нітрати, які зазвичай призначають при стенокардії або ішемії міокарда. Препарати Сіалісу протипоказані при сумісному застосуванні з ріоцигуатом та деякими інгаляційними наркотиками, що також містять нітрати ("звеселяючий газ", "попперс").

Дженерік Сіаліс 10 не призначений для використання жінками та дітьми до 18 років.

Інші протипоказання:

 • ураження зорового нерва, зумовлене ішемічною нейропатією
 • стенокардія;
 • пігментна дегенерація сітківки;
 • алергічні реакції на препарат та його компоненти;
 • інфаркт міокарда або інсульт;
 • неконтрольована гіпотензія;
 • гіперчутливість до тадалафілу;
 • серцева недостатність;
 • високий артеріальний тиск;
 • захворювання, що призводять до виникнення приапізму (хвороба Пейроні, серповидноклітинна анемія, лейкоз, мієломна хвороба).

Взаємодія

Ніколи не приймайте тадалафіл спільно з нітрогліцерином та його похідними, у тому числі з нітратами, що містяться в деяких наркотиках — попперси. Одночасне використання тадалафілу також категорично протипоказане зі стимуляторами гуанілатциклази – ріоцигуат (препарат Адемпас). Ці комбінації можуть спричинити неконтрольоване зниження артеріального тиску, спричинити втрату свідомості та інші побічні ефекти, пов'язані з вкрай низьким артеріальним тиском.

Одночасне лікування з інгібіторами цитохрому CYP3A4 (кетоконазол, ітраконазол, еритроміцин, ритонавір та інші) повинно проводитися під контролем лікаря та в дозуваннях, що не перевищують 5 мг тадалафілу — один прийом на три доби.

Такі індуктори як фенобарбітал, рифампіцин, модафініл, карбамазепін знижують ефективність лікування тадалафілом.

Спільне застосування з сучасними препаратами для лікування артеріальної гіпертензії (інгібітори АПФ, блокатори кальцієвих каналів, тіазидні діуретики, блокатори бета-адренорецепторів та блокатори ангіотензину) не призводить до адитивного зниження артеріального тиску. Такі ліки можуть прийматися в дозах, що рекомендуються.

Не приймайте тадалафіл одночасно з іншими ліками групи інгібіторів ФДЕ-5 (Віагра або Левітра). Спільне використання таких ліків може збільшити частоту та силу небажаних ефектів.

Не вживайте грейпфрут або його продукти разом із Сіаліс 10, таке поєднання може значною мірою збільшити плазмові концентрації та час системної дії тадалафілу, що проявляється у вигляді побічних ефектів.

Тадалафіл сумісний з алкоголем і може прийматися з ним у невеликих кількостях.

Передозування

Перевищення дозувань тадалафілу вище терапевтичних (понад 20 мг тадалафілу), призводить до збільшення частоти та сили впливу стандартних побічних ефектів. Не приймайте тадалафіл у дозах, що багаторазово перевищують рекомендовані дози тадалафілу. При передозуванні препаратами тадалафілу застосовують стандартне симптоматичне лікування. Антидот невідомий. При тяжкому перебігу інтоксикації зверніться за медичною допомогою.

Умови зберігання

Зберігати у нормальних кімнатних умовах та нормальній вологості, далеко від сонячного світла. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Детальніше