Оплата та доставка

На даний момент із способів оплати доступні — оплата при отриманні (післяплата) та оплата на картку ПриватБанку.

У разі вибору спосіб оплати "При отриманні" при оформленні замовлення ми зв'яжемося з вами за вказаним вами телефоном для підтвердження замовлення. Якщо зв'язатися з вами не вдається, після кількох невдалих спроб замовлення буде скасовано. Без підтвердження замовлення по телефону замовлення не надсилатимуться.

У разі вибору спосіб оплати "На карту Приватбанку", після оформлення та підтвердження замовлення, на ваш Email та/або телефон, вказаний при оформленні замовлення, прийдуть реквізити для оплати. Залежно від вибраного способу оплати це може бути номер картки ПриватБанку або реквізити для оплати на банківський рахунок. Ви також можете сплатити замовлення через систему ПриватБанку — Приват24.

Переконливе прохання! Після оплати надішліть нам лист за допомогою форми "Написати нам" або передзвоніть за вказаними на сайті телефонами, щоб повідомити прізвище та час здійснення грошового переказу. Це необхідно для ідентифікації вас як платника і гарантує отримання товару у зазначені терміни . Виглядати це має приблизно так:

Повідомлення про оплату

Анонімність та упаковка

З метою економії, невеликі замовлення можуть надсилатися в конвертах, як "документи" і вміст всередині транспортної накладної теж буде значитися як "документи". Більш габаритні замовлення надсилатимуться у картонних коробках. Опис у транспортній накладній - "господарські товари". Таким чином, ніхто не дізнається справжній вміст замовлення.

Відправлення здійснюється протягом 1-2 днів після оплати, як правило, цього ж або наступного дня після оплати. Терміни доставки коливаються від 1-3 діб – для приватних перевізників (Нова Пошта) та до 4-7 діб – для служби доставки Укрпошта. Після відправлення товару Ви отримаєте на Email або на телефон номер накладної для відстеження розташування вантажу.

Ніде на посилці і не в будь-яких супровідних документах не вказується її вміст. Отже, нікому не доведеться червоніти перед листоношами або іншими службовцями, а також уникати їх цікавих поглядів.

Умови повернення

Якщо з якихось причин товар вам не підійшов і ви хочете відмовитися від нього, зв'яжіться з нами для оформлення повернення. Ми гарантуємо вам повне відшкодування вартості товару без урахування вартості доставки, за умови що товар має цілісну не пошкоджену упаковку.