Купити спреї, мазі для продовження статевого акту і затримки еякуляції - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Спрей пролонгатор STUD 5000

  STUD 5000 (Студ 5000) - спрей для затримки еякуляції. Сприяє тимчасовому заморожуванню та притупленню чутливості головки. Ефективний як при вродженій, так і при набутій формі передчасної еякуляції

  640,00 грн
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Засоби, що впливають на тривалість статевого акту та збільшують його тривалість, називають пролонгаторами. Вони випускаються у кількох формах: мазі, таблетки, спреї. Таблетки відносяться до засобів внутрішнього прийому. Мазі та спреї – це засоби для місцевого та точкового впливу.

Мазі або спреї повинні наноситися на шкіру статевого члена. Як правило, подібні засоби мають місцеву анестезуючу властивість. Їх фармакологічна дія пояснюється тим, що активні речовини після нанесення на чутливі міс...

Засоби, що впливають на тривалість статевого акту та збільшують його тривалість, називають пролонгаторами. Вони випускаються у кількох формах: мазі, таблетки, спреї. Таблетки відносяться до засобів внутрішнього прийому. Мазі та спреї – це засоби для місцевого та точкового впливу.

Мазі або спреї повинні наноситися на шкіру статевого члена. Як правило, подібні засоби мають місцеву анестезуючу властивість. Їх фармакологічна дія пояснюється тим, що активні речовини після нанесення на чутливі місця проникають крізь поверхню шкіри і перешкоджають передачі нервових імпульсів. Спрей для затримки еякуляціїПодібні властивості місцевих анестетиків пригнічують не тільки больові імпульси, але й сигнали інших модальностей, зокрема і тактильної чутливості сексуального характеру. Засіб швидко вбирається та впливає безпосередньо на рецептори. Їхня чутливість знижується, еякуляція настає пізніше, статевий акт стає більш тривалим. За відчуттями ви можете відчувати часткове або повне оніміння на деякий період часу, залежно від дозування. Тут важливо не перестаратися і використовувати за призначенням у дозах, що рекомендуються інструкцією.

Мазі для пролонгування – ефективність та особливості використання.

Мазі для збільшення тривалості сексу повинні втиратися в шкіру голівки та стовбура пеніса приблизно за 15-40 хвилин до початку інтимної близькості. Точний час та техніка використання описані в інструкції до кожного препарату. Деякі засоби за рахунок особливостей їх складу перед поєднанням необхідно змивати. Продовження статевого акту при використанні мазей відбувається за рахунок анестетика, що входить до його складу. Такі засоби можуть збільшити тривалість статевого акту в 3-5 разів від початкового рівня.

Небажані ефекти

При використанні мазей можливі такі небажані ефекти, як:

 • надмірне ковзання;
 • ушкодження поверхні презервативу жирами, що містяться в кремі;
 • алергічна реакція на будь-який компонент;
 • звикання до активної речовини.

Жирові інгредієнти негативно впливають на латекс, зменшують його захисні функції. Презерватив під впливом такої мазі може зісковзнути зі статевого члена або порватися в непридатний для цього момент.

Спреї для продовження сексу – ефективність та особливості використання

За допомогою спреїв продовжити статевий акт можна у кілька разів. Як правило, до складу такої форми пролонгаторів входить лідокаїн. Засіб рівномірно розповсюджується по головці та стовбуру статевого члена за 8-15 хвилин до початку акту, по 2-3 пшики на кожну сторону.

На відміну від жирних мазей, спреї можна спокійно використовувати з презервативом. Вони жодним чином не взаємодіють із латексом, не порушують його структуру, міцність.

Особливості

Незважаючи на зручність використання, спрей, до складу якого входить лідокаїн, має кілька значних нюансів:

Мазь для продовження статевого акту

 1. Перед початком статевого акту його завжди потрібно змивати. Інакше лідокаїн потрапить на слизову оболонку піхви партнерки і знизить чутливість та її рецепторів. У такій ситуації ні про яку пристрасну близькість не може бути й мови. Однак цього можна уникнути, якщо протягом усього акту використовувати презерватив, повністю виключивши можливість контакту шкіри члена зі слизовою оболонкою піхви дівчини. Якщо дати препарату можливість добре вбратися та висохнути, що займе близько 30-40 хвилин, змивати його також необов'язково.
 2. Те саме стосується і оральної форми сексу. При застосуванні спреїв, що містять лідокаїн, мінет можливий лише з презервативом. Адже, якщо партнерка від оніміння перестане відчувати губи та язик, вона просто не зможе продовжити любовні втіхи. Більше того, оральна близькість у такому стані загрожує різноманітними травмами. Не відчуваючи члена, партнерка може зайво стиснути його, прикусити зубами або заковтнути так, що їй і самій буде потрібна термінова допомога.

Окрім іншого, спреї з лідокаїном так само, як і мазі, можуть спровокувати алергічну реакцію. Щоб не допустити подібної ситуації, краще заздалегідь перевірити засіб нанести його невелику кількість на тильний бік руки. Якщо оброблена область почервоніє або набрякає, використовувати такий пролонгатор не варто.

Склад та додаткові властивості

Як основна діюча речовина пролонгатори з анестетиком містять:

   • «Лідокаїн»;
   • «Ксікаїн»;
   • «Новокаїн»;
   • «Совкаїн»;
   • «Бензокаїн».

Якщо у складі засобу немає інгредієнта, назва якого закінчується на склад "-каїн", то рівень ефективності такого спрею або мазі під великим питанням. Різного роду екзотичні активні компоненти суттєво збільшують вартість препарату, але часто дають нижчий ефект. Те саме стосується і засобів виключно на рослинній основі.

Можливі протипоказання

Пролонгатори у вигляді спреїв та мазей не впливають на нервову систему та гормональний фон. Вони протипоказані лише людям з алергією до анестетика або будь-якого іншого інгредієнта, що міститься у препараті.

Сам собою пролонгатор не може нашкодити людям, які мають проблеми з серцем або судинами. А ось тривалий та інтенсивний статевий акт цілком здатний на це. Якщо ви належите саме до цієї категорії осіб, зверніться до фахівця, який допоможе вам підібрати засіб зі щадною та нетривалою дією.

Пролонгатори на основі лідокаїну

Найзатребуваніші препарати містять лідокаїн:

   • «Stud 100» - ефективний засіб англійського виробництва. Містить 10% лідокаїну у складі;
   • «Stud 5000» - аналогічний засіб з тим самим складом, тільки індійського виробництва. Має однакову вартість лише за більший об'єм;
   • «Лідокаїн Асепт» - має миттєвий «заморожуючий» ефект;
   • «Super Dragon 6000» - крім пролонгації, трохи посилює ерекцію.

Пролонгатори на основі природних речовин

Найзатребуваніші мазі та спреї на базі природних інгредієнтів:

   • «Ти і я Longsex» від «Біоритм» - крем із заспокійливим ефектом, не надає згубного впливу на латекс;
   • «Long play» - мазь, що містить як активний компонент природный анестетик ментол;
   • «Rhino» - швидкодіючий засіб, що продовжує статевий акт;
   • «Marathon cream» - не лише пролонгує, а й добре впливає на ерекцію.

Вибираючи пролонгатор, потрібно насамперед відштовхуватися саме від особистих відчуттів: ефективності та зручності використання. У кожній окремій парі той самий препарат може отримати абсолютно різну оцінку. Опирайтеся на свої смаки, підбирайте засіб із прийнятною тривалістю і не забувайте про безпеку.

Детальніше