Дапоксетин 30 мг купити дженерики Priligy 30 mg для пролонгування - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Poxet-30 / Поксет 30
  Розпродаж!

  Дапоксетин 30 мг. Торговельна марка Poxet-30. Застосовується для збільшення тривалості статевого акту, особами, які страждають на передчасне сім'явипорскування. Виробник Sunrise Remedies (India) 

  400,00 грн 480,00 грн
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Дапоксетин – активна речовина патентованого препарату Priligy, який призначений для медикаментозного лікування передчасної еякуляції та має форму таблеток для орального застосування. Препарати на основі дапоксетину зазвичай використовуються чоловіками, у яких час інтравагінального сексу становить менше 2-х хвилин і не мають здатності контролювати процес сім'явиверження. Згідно зі статистикою, таке відхилення зустрічається у 40% чоловіків у світі до 50 років. Дапоксетин 30 мг на сьогоднішній м...

Дапоксетин – активна речовина патентованого препарату Priligy, який призначений для медикаментозного лікування передчасної еякуляції та має форму таблеток для орального застосування. Препарати на основі дапоксетину зазвичай використовуються чоловіками, у яких час інтравагінального сексу становить менше 2-х хвилин і не мають здатності контролювати процес сім'явиверження. Згідно зі статистикою, таке відхилення зустрічається у 40% чоловіків у світі до 50 років. Дапоксетин 30 мг на сьогоднішній момент є єдиною медикаментозною речовиною, яка може бути рекомендована для лікування раннього сім'явипорскування.

Насамперед дапоксетин спочатку розроблявся фармацевтичною компанією Eli Lilly, як новий лікарський засіб для лікування депресії. Але не став застосовуватися для цієї мети, оскільки не відповідає вимогам для цієї групи лікарських засобів. Дапоксетин мав надто високу швидкість напіврозпаду і не кумулювався в організмі, що передбачало дуже частий його прийом. Проте дослідження препарату виявили іншу особливість — дапоксетин здатний досить добре усувати передчасну еякуляцію. В даний час дапоксетин є єдиним і офіційно схваленим ВООЗ препаратом для лікування раннього сім'явипорскування. Препарат Priligy (патентована назва ліків з дапоксетином) сьогодні продається у більш ніж 50 країнах Європи та Азії, у США дапоксетин проходить завершальну стадію клінічних досліджень.

Вартість дапоксетину 30 мг

Ціна купівлі дапоксетину 30 мг залежить від кількості таблеток, що купуються. Схема дуже проста: хочете купити дешевше — купуйте більше:

Ціна на дапоксетин 30 мг
Кількість таблетокВартістьЦіна за таблетку
Дапоксетин 30 мг 5 таблеток.320 грн.64 грн.
Дапоксетин 30 мг 10 таблеток.400 грн.40 грн.
Дапоксетин 30 мг 20 таблеток.780 грн.39 грн.
Дапоксетин 30 мг 50 таблеток.1800 грн.36 грн.
Дапоксетин 30 мг 100 таблеток.3400 грн.34 грн.

Механізм дії

Дія дапоксетину ґрунтується на процесах інгібування зворотного нейронального захоплення серотоніну та збільшення його концентрації у синаптичній щілині між нейронами. Медичні дослідження антидепресантів виявили позитивну кореляцію між збільшенням концентрації серотоніну та збільшенням часу інтравагінального сім'явипорскування. На відміну від інших подібних ліків із групи СІЗЗС (флуоксетин, сертралін, пароксетин), дапоксетин діє значно швидше, безпечніше і до того ж не має негативного впливу на лібідо. У клінічних дослідженнях дапоксетин був ефективним у 96% чоловіків.

Спосіб застосування

Дослідження виявили, що дапоксетин 30 мг найкраще приймати за 1-3 години до статевого акту, не розжовуючи та запиваючи великою кількістю води. Дапоксетин однаково ефективний і може прийматись як з їжею, так і без неї. Однак у другому випадку у деяких чоловіків можуть частіше виявлятися симптоми нудоти.

Рекомендовані дозування

Рекомендовані дозування дапоксетину становлять від 30 до 60 мг. Дослідження дапоксетину на чоловіках встановили дозозалежний вплив на затримку еякуляції. У середньому дозування 60 мг дапоксетину мало на 30% кращі показники затримки, ніж 30 мг і на 70% краще, ніж у групі чоловіків, які приймають плацебо-пігулки. Водночас підвищення дозування дапоксетину також може збільшити ймовірність небажаних ефектів.

Побічні ефекти

Стандартні побічні ефекти дапоксетину можуть включати:

 • сухість у роті;
 • нудота;
 • запаморочення;
 • головний біль;
 • пронос;
 • безсоння;
 • озноб.

Як зазначалося вище, частота проявів небажаних ефектів має дозозалежний вплив, відсотковий розподіл яких відображено у зведеній таблиці:

Небажані ефектиДапоксетин 30 мгДапоксетин 60 мг
Нудота11.0%22.2%
Запаморочення5.8%10.9%
Озноб3.2%2.9%
Безсоння2.1%3.9%
Понос3.5%6.9%
Головний біль5.6%8.8%

Чоловіки, які приймають деякі лікарські препарати (СІЗЗС, ІМАО, L-триптофан та інші), можуть відчувати симптоми серотонінового синдрому. У деяких людей, які мають схильність до епілепсії, може знижуватись епілептичний поріг. Дапоксетин не має негативного впливу на лібідо та статеве збудження на відміну від інших СІЗЗС.

Взаємодія

Оскільки дапоксетин 30 мг належить до групи СІЗЗС, пацієнти повинні відмовитися від спільного використання ліків та речовин, що впливають на серотонінову систему. До них відносяться: інгібітори МАО, трициклічні антидепресанти, настоянка звіробою, літій, димедрол та інші. Деякі лікарські препарати можуть впливати на фармакокінетику та метаболізм дапоксетину, тим самим збільшуючи ризик побічних ефектів — кетоконазол, еритроміцин, ритонавір та подібні до них лікарські препарати.

Детальніше