Левітра 60мг купити Варденафіл 60мг Таблетки №10 ціна в Україні - CNDM 

У цій категорії 1 товар
 • Vilitra 60 / Вілітра 60
  Розпродаж!

  Vilitra-60 - потужний засіб на основі варденафілу 60 мг, що в 3 рази більше від звичайного дозування. Якісне індійське виробництво – завод Centurion Laboratories. Exp.date 03/2025

  480,00 грн 800,00 грн
  В наявності
Показ 1 - 1 з 1 товару

Левітра 60 мг стала відома як один з головних конкурентів Віагри на ринку фармацевтичних товарів. Це ефективніший препарат у разі необхідності лікування комплексних проблем ерекції. За наявності у пацієнта еректильної дисфункції Левітра (або діюча речовина варденафіл) є кращим методом терапії.

На ринку є кілька популярних брендів та дженериків препарату Левітра 60: Vilitra 60, Zhewitra 60, Lovevitra 60 та низка інших. Усі ці препарати виробляються індійськими фармацевтичними заводами. Ці ген...

Левітра 60 мг стала відома як один з головних конкурентів Віагри на ринку фармацевтичних товарів. Це ефективніший препарат у разі необхідності лікування комплексних проблем ерекції. За наявності у пацієнта еректильної дисфункції Левітра (або діюча речовина варденафіл) є кращим методом терапії.

На ринку є кілька популярних брендів та дженериків препарату Левітра 60: Vilitra 60, Zhewitra 60, Lovevitra 60 та низка інших. Усі ці препарати виробляються індійськими фармацевтичними заводами. Ці генерики через свою низьку ціну, порівняно з оригінальним препаратом, стали швидко популярними, не тільки в країнах СНД, де, як відомо, низька платоспроможність населення, але по всьому світу. Популярність у Європі та США дженерики отримали за рахунок високої ефективності та низької ціни.

Що таке Варденафіл 60 мг?

Синтезована вперше у 1994, ця речовина відразу ж зацікавила наукову спільноту. За своїми характеристиками варденафіл більш схожий на Силденафіл (Віагра), який на той момент перебував на стадії первинних клінічних випробувань як препарат для боротьби з ішемічною хворобою серця. Німецька компанія Bayer провела низку клінічних досліджень, в яких підтвердилися висока ефективність варденафілу в лікуванні імпотенції та кращий профіль безпеки порівняно з Силденафілом (Віагра).

Після серії клінічних випробувань варденафілу 60 мг препарат був схвалений до використання агентством FDA у США в 2003 і вже наступного року зробив перші впевнені кроки на американському ринку під брендовою назвою Levitra.

Варденафіл за молекулярною будовою нагадує молекулу Силденафила, але відрізняється від нього за низкою фармакокінетичних та фармакодинамічних властивостей.

Як працює Левітра 60 мг?

Левітра 60 мг працює за тією ж схемою, що й інші інгібітори ФДЕ5. Її фізіологічний ефект заснований на посиленні синтезу організмом молекул NO (оксиду азоту). Ця речовина бере участь в управлінні еластичними м'язами, що контролюють кровоносні судини поруч із печеристими тканинами пеніса. Ерекція виникає тому, що кров потрапляє у печеристе тіло.

Основним завданням препаратів є збільшення кількості молекул цГМФ, що спричиняє розслаблення артерій та дозволяє крові потрапити в печеристе тіло для забезпечення якісної ерекції.

Як і інші блокатори ФДЕ5, Варденафіл дозволяє подолати фізіологічні труднощі, що викликають проблеми з ерекцією, але не проблеми психологічного характеру. Якщо причиною відсутності сексуального потягу та ерекції є страх близькості, нервозність, очікування невдачі чи інший психічний розлад, то Варденафіл у такому разі працює гірше.

Іншим важливим механізмом препарату є загальне зниження кров'яного тиску, що потрібно враховувати при включенні його до лікування, особливо з ліками від гіпертензії. Використання його разом з інгаляційними наркотиками на основі нітратів (попперси), нітрогліцерином та іншими речовинами, здатними знизити кров'яний тиск, категорично заборонено.

Застосування Варденафілу в медицині

Крім тривіальних завдань спрямованих на стимулювання ерекції, Варденафіл у порівнянні з Віагрою або Сіалісом має власний додатковий ефект. Ряд клінічних досліджень показав, що препарат може продовжити статевий акт при наявності істинної передчасної еякуляції. У деяких випадках Варденафіл може бути дуже ефективним способом лікування передчасного сім'явипорскування. Спеціальне дослідження варденафілу медичним центром університету Wiiten/Herdecke (Німеччина) проводилося протягом 6 тижнів у форматі подвійного сліпого тестування та його показники порівнювали з дією дапоксетину. Результат цих досліджень хоч і показав статистичне покращення стану пацієнтів із передчасною еякуляцією, але значно поступався дапоксетину за ефективністю.

Варденафіл не призначають в якості системного лікування імпотенції. Це препарат для одноразового прийому за потребою. Серед усіх ФДЕ5 блокаторів тільки Тадалафіл використовується як системний засіб проти еректильної дисфункції.

Взаємодія з іншими препаратами

Не приймайте Левітра 60 разом із наступними групами ліків:

 • Нітрити та нітрати — попперси, нітрогліцерин. Перші, часто продаються як афродизіаки та інгаляційні наркотики. Інші використовуються для лікування ішемічної хвороби серця. Ці речовини разом із варднеафілом можуть критично знизити кров'яний тиск до втрати свідомості і навіть смерті.
 • Інші препарати для лікування імпотенції. Абсолютна більшість ефективних ліків на ринку є ФДЕ5 блокаторами, приймати їх одночасно не рекомендується.
 • Уникайте вживання Варденафілу разом із деякими антибіотиками другого покоління та ліками проти гіпертензії.
 • Обережно використовуйте разом із альфа-блокаторами, які також знижують кров'яний тиск.
 • Не використовуйте разом з Аміодароном, що впливає на QT-інтервал, який може бути адитивно подовжений разом з Варденафілом.

Обов'язково порадьтеся з досвідченим фармацевтом, якщо хочете використовувати аналог Варденафілу 60 разом з будь-якими медичними препаратами, біологічно активними добавками або засобами народної медицини.

Інші протипоказання

Є кілька патологій, наявність яких не дозволить пацієнтам використовувати Варденафіл, так само як і інші блокатори ФДЕ5. Не використовуйте цей препарат за наявності таких проблем зі здоров'ям:

 • Реабілітація після серцевого нападу або інсульту (наявність нападів та інсультів в анамнезі);
 • Хвороби внутрішніх органів (серця, печінки або нирок);
 • Захворювання крові (гемофілія, анемія, лейкемія);
 • Фізичні деформації пеніса;
 • Виразка шлунка;
 • Специфічні алергії.

Побічні ефекти Левітра 60

Варденафіл викликає широкий спектр побічних ефектів, про які слід знати до початку терапії. Більшість цих ефектів не викликають серйозного дискомфорту та не загрожують проблемами зі здоров'ям, але є кілька побічних ефектів, які можуть призвести до ускладнень. Серед найпоширеніших ефектів:

 • Почервоніння шкірного покриву;
 • Поява рум'янця;
 • Закладеність носа або нежить;
 • Запаморочення;
 • М'язові болі та болі в спині;
 • Зниження кров'яного тиску;
 • Головні болі;
 • Зміни у світлосприйнятті;
 • Зміни у слуху.

У окремих випадках фіксувалися окремі епізоди тимчасової втрати зору. Нежить і біль голови є найчастішими побічними ефектами. Біль може залишатися протягом 2-8 годин.

Вкрай рідкісним ефектом є пріапізм. Цей стан характеризується неможливістю відтоку крові від пенісу. Ерекція, яка триває 2-4 години, може бути небезпечною для тканин статевого органу і призвести до переродження тканин печеристих тіл.

Дозування та правила прийому препарату

Є кілька типів дозувань, які можуть бути використані в тих чи інших випадках імпотенції залежно від ступеня захворювання. У більшості випадків таблетка з 10 мг активної речовини забезпечує стійку ерекцію та дозволяє успішно провести статевий акт.

Використання дозування 5 мг рекомендується у випадках, коли пацієнт приймає альфа-блокатори та інші препарати, здатні трохи знизити кров'яний тиск. Слід також починати терапію з мінімальної дози та підвищувати її в міру потреби і лише після наради з фахівцем.

Перші застосування Варденафілу можуть бути невдалими через дискомфорт або нервозність. Не рекомендується приймати цілу таблетку Левітра 60 у принципі і особливо новачкам, які до цього ніколи не приймали подібні ліки.

Ліки приймаються перорально. Емпіричних доказів того, що форми, відмінні від таблетки/капсули (жувальні та гелеві форми), працюють краще.

Додаткова інформація

Для оптимального результату рекомендується приймати таблетку за півгодини до планованого статевого акту незалежно від прийому їжі.

Варденафіл сильно знижує кров'яний тиск, тому прийом препарату без консультації з фахівцем може бути небезпечним для здоров'я. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Підвищення дози не призводить до посилення чи продовження фармакологічного ефекту. Максимальна доза варденафілу повинна бути не більше 20 мг на добу і не більше одного прийому.

У деяких випадках застосування Варденафілу може бути неефективним. Окремо взяті індивіди іноді просто не відповідають на лікування. У таких випадках використання ФДЕ5 інгібіторів в цілому може не дати жодних результатів. Близько 10% людей можуть взагалі не реагувати на лікування. Загалом успішність препарату досягає до 85%.

Детальніше