Tadarise 40 купити таблетки Тадарайз 40 мг Інструкція Відгуки

Tadarise 40 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 32 грн за одиницю

Tadarise-40 - посилений дженерик Сіаліс, з подвійним дозуванням тадалафілу. Замість 20 мг звичайних, міститься 40 мг тадалафілу. Виробник - Sunrise Remedies (India).

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
380,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 200,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
740,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
1 080,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
240,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 700,00 грн

Опис і інструкція до дженерику Tadarise-40

Тадаріс 40
Tadarise-40 фото

Що таке Тадарайз 40?

Дженерик препарату Сіаліс, під торговою назвою Tadarise-40, в своєму складі містить 40 мг тадалафілу, що в два рази вище, ніж звичайна доза Сіалісу. Тадарайз 40 використовується пацієнтами, для яких стандартне дозування - 20 мг тадалафілу не викликає належного ефекту. Якщо ви вперше плануєте приймати даний препарат, то його необхідно приймати починаючи з мінімальних терапевтичних доз - від 10 мг (чверть таблетки Тадаріс 40) або вибрати інший засіб з меншою кількістю тадалафілу в одній таблетці.В даному бренді, через високе дозування тадалафілу, використовуються наповнювачі, які дозволяють пролонгувати надходження тадалафілу в кров, щоб його концентрація в плазмі не збільшилась занадто швидко і з меншою ймовірністю викликала побічні ефекти. Максимальна концентрація речовини досягається плавно, без явних піків,протягом декількох годин, що може, з одного боку, збільшити загальний час дії засобу для потенції, а з іншого - трохи відтягнути початок дії. Тому дженерик Тадаріс-40 рекомендують приймати як мінімум за 1,5-2 години до сексуальної активності.

Коротка характеристика
Назва дженерикуTadarise-40
Активна речовинаТадалафіл 40 мг
ПризначенняНормалізація еректильної функції
Фармакологічна групаІнгібітори фосфодіестерази-5
Тривалість діїВід 36 до 48 годин
Кількість таблеток в блістері10
Завод-виробникSunrise Remedies (India)
Терапевтичне дозування5-20 мг тадалафілу на добу
Способи прийомуПриймати від 1-30 годин до початку статевого акту

Показання

Tadarise 40 показаний при порушеннях еректильної функції і доброякісної гіперплазії простати, а також суміщення цих двох захворюваннях. Останнім часом, з метою покращення фізичного стану пацієнтів, тадалафіл стали успішно застосовувати в лікуванні легеневої гіпертензії..

Склад Тадаріс 40

Склад однієї таблетки Tadarise-40: активний компонент - 40 мг тадалафілу.

Додаткові компоненти: моногідрат лактози, жовтий барвник заліза оксид, гіпролоза, рослинний магнію стеарат, титану діоксид.

Фармакологічна дія

Тадалафіл належить до фармакологічної групи інгібіторів фосфодіестерази п'ятого типу (інгібітори фосфодіестерази-5). Тадалафіл стимулює збільшення кровотоку в органах малого тазу, сприяє розширенню і розслабленню судин статевого члену і блокує зворотній відтік крові з нього. Тадалафіл не призводить до спонтанної ерекції, так як початку його дії повинна передувати сексуальна стимуляція.

Дозування

Будьте уважні, препарат Tadarise-40 містить вдвічі більше тадалафілу, ніж звичайна доза ліків Сіаліс.Рекомендовані дози тадалафілу варіюються від 5 до 20 мг (1/8 - 1/2 частина від таблетки Tadarise-40). І хоча, для безпеки пацієнта, в дженерику Tadarise-40 передбачені спеціальні неактивні наповнювачі, що уповільнюють всмоктування і пролонгують дію ліків, в деяких випадках можуть спостерігатися небажані побічні ефекти. Препарат зазвичай не використовують в дозах вище 20 мг, так як це може збільшити ймовірність небажаних ПЕ. До збільшених дозувань - більше 20 мг тадалафілу, слід підходити з обережністю, збільшуючи дозу поступово і тільки в тих випадках, де звичайна доза не дає бажаного ефекту.

Використання по мірі необхідності

Тадаріс 40 може прийматися одноразово, безпосередньо перед статевим актом в дозуванні 20 мг. Засіб для потенції приймають перорально (через рот), незалежно від прийому їжі, мінімум за 1-2 години і максимум за 30 годин до початку статевого акту. Дозування більше 20 мг тадалафілу на добу не рекомендуються. Дія дженерика зберігається протягом 36-48 годин. Не приймайте препарат частіше ніж один раз на 24 години.

Дозування при еректильній дисфункції

При хронічному перебігу сексуальної дисфункції, викликаною імпотенцією, в більшості випадків рекомендують пройти курс лікування тадалафілом. Для цього препарат призначають в дозуванні 5 мг тадалафілу (1/8 частина таблетки Tadarise 40), щодня протягом 1-2 місяців. Потім необхідно зробити перерву на такий же проміжок часу. Така схема прийому вважається більш безпечною і багато пацієнтів відзначають закріплення результатів навіть після завершення курсу.

Дозування при простатиті

Для лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози, в тому числі ЕД + ДГПЗ, препарати, що містять тадалафіл призначаються в дозуванні 5 мг тадалафілу щодня.

Літні пацієнти

Тадалафіл не виявляв клінічно важливих особливостей фармакокінетики у пацієнтів старше 65 років. Препарати на його основі можуть призначатися для даної групи пацієнтів в дозах, які не перевищують 20 мг тадалафілу на добу.

Порушення функції печінки

У разі дисфункції печінки середньої вираженості, максимальна доза тадалафілу повинна бути не більше 10 мг на добу. При незначних порушеннях корекція дози не потрібна. Пацієнти з важким ступенем недостатності печінки не досліджувалися.

Порушення функції нирок

Пацієнти, в яких є невеликі функціональні порушення нирок можуть приймати препарат у рекомендованих стандартних дозах. При помірній нирковій недостатності (30-60 мл/хв кліренс креатиніну) або хронічній формі (менше 30 мл/хв) - рекомендована терапевтична доза тадалафілу може бути не більше 10 мг. Препарат дозволяється приймати не частіше, ніж 1 прийом на 72 години.

Цукровий діабет

У пацієнтів з цукровим діабетом, середні плазмові концентрації тадалафілу, як правило, на 19% нижчі, ніж у здорових людей. Приблизно на такий же проміжок часу в такій самій мірі знижується середній час системної дії тадалафілу. Тадалафіл для даної групи пацієнтів призначається в стандартних дозах - до 20 мг на добу.

Дозування при прийомі ліків-інгібіторів CYP3A4

Потужні інгібітори ізоферменту CYP3A4 (кетоконазол, ритонавір, еритроміцин, саквінавір та інші) можуть в кілька разів збільшити системну дію та плазмові концентрації тадалафілу, що ймовірно, стане причиною основних небажаних ефектів. Максимальна добова доза - 10 мг тадалафілу і приймається вона не більше одного разу на 72 години.

Протипоказання

Tadarise-40 призначають пацієнтам з еректильною дисфункцією у віці від 18 до 87 років. Особам старше або молодше цього віку Тадаріс 40 протипоказаний, зважаючи на відсутність клінічних даних. Також препарати з тадалафілом з аналогічної причини заборонені для прийому жінками, вагітними, а також жінками в період лактації. Інші протипоказання:

 • гострі форми ниркової і печінкової недостатності;
 • індивідуальна непереносимість або підвищена чутливість тадалафілу і допоміжних компонентів дженерику Tadarise-40;
 • неконтрольований артеріальний тиск (як занадто високий, так і занадто низький);
 • прийом нітратів або альфа-адреноблокаторів;
 • інсульт або інфаркт, що трапився за останні 90 днів;
 • нестабільна стенокардія;
 • серцева недостатність;
 • захворювання очей, в тому числі спадкові - пігментний ретиніт, ішемія очного нерва;
 • легенева венооклюзивна хвороба;
 • хвороби кровотворної системи - лейкемія, серповидно-клітинна анемія, множинна мієлома;
 • гемофілія;
 • фіброз статевого члену;
 • також дженерик з обережністю призначають при ймовірності виникнення пріапізму.

Передозування та протокол дій при передозуванні

Частота несприятливих ефектів (головний біль, запаморочення, біль у м'язах, інше), як правило, зростають зі збільшенням і перевищенням стандартних доз тадалафілу. Побічні ефекти (ПЕ) Тадаріс-40 знаходяться, як правило, в межах терпимості і не вимагають спеціального втручання з боку медиків. Специфічного антидоту немає, тому при передозуванні, як правило, проводять стандартну терапію, спрямовану на купірування основних проявів ПЕ. Гемодіаліз не здатний надати істотного впливу на зниження концентрації тадалафілу, оскільки тадалафіл на 90% знаходиться в зв'язаному стані з білками крові. При важких ПЕ зверніться за медичною допомогою.

Спільний прийом зі спиртними напоями

Спільний прийом тадалафілу і незначної кількості алкоголю допускається. Алкоголь і тадалафіл можуть проявляти себе як слабкі вазодилататори і антигіпертензивні засоби одночасно, тому велика кількість випитого може збільшити частоту серцевих скорочень, знизити на кілька одиниць артеріальний тиск, спровокувати головний біль і запаморочення. Постарайтеся уникати значних доз спиртного.

Взаємодія

Використання Tadarise-40 протипоказане з медичними нітратами (нітрогліцерин, нітропрусид натрію та інші), стимуляторами гуанілатциклази (ріоцигуат), а також інгібіторами фосфодіестерази-5 (силденафіл, варденафіл і інші).

Тадалафіл в основному метаболізується печінковим ферментом CYP3A4, тому, або зовсім не приймайте Tadarise-40 з інгібіторами CYP3A4, або слід обмежити прийом тадалафілу до 10 мг на 72 години. Кетоконазол (400 мг/добу) - збільшує системну дію тадалафілу (AUC) у середньому на 312%. Ритонавір (400 мг) збільшував AUC на 124%, без впливу на Cmax. Еритроміцин, ітраконазол, грейпфрутовий сік і інші речовини, що інгібують CYP3A4, також можуть викликати системне збільшення часу дії тадалафілу.

Індуктори CYP3A4 (фенобарбітал, модафініл, рифампіцин, карбамазепін та інші) можуть зменшити час системної дії (AUC) тадалафілу і знизити його ефективність.

Альфа-адреноблокатори (доксазозин і інші) можуть призвести до синергії гіпотензивного ефекту. Винятком є ​​лише тамсулозин в дозуваннях 0,4 мг/добу - при спільному використанні адитивності ефектів не спостерігалося.

Антацидні та обволікаючі медичні препарати здатні відтягнути початок дії тадалафілу.

Побічні ефекти

Тадалафіл має досить низький відсоток побічних ефектів і найкращий профіль безпеки серед всіх відомих інгібіторів фосфодіестерази-5. Дженерики на його основі переносяться організмом досить добре і не дають значних ускладнень. Клінічні експерименти, що були проведені на пацієнтах чоловічої статі віком від 18 до 87 років, на більш, ніж 1600 індивідах, довели хорошу ефективність і безпеку тадалафілу. Відсоток небажаних ефектів, як показали дослідження, мав дозозалежну кореляцію, що підтверджується зведеною таблицею:

Побічні ефекти
Побічний ефектПлацебо (N = 476), % 5 мг (N = 151), %10 мг (N = 394), %20 мг (N = 635), %
Головний біль56811
Болі в м'язах спини та кінцівок1166
Припливи жару1233
Симптоми подібні при ГРВІ3447
Нудота і порушення травлення1444
Запаморочення3356

Інші побічні ефекти, такі як ціанопсія, порушення полів зору, пріапізм, кропив'янка, синдром Стівенса-Джонсона зустрічалися у менше 1% людей. Біль у м'язах та інші м'язові болі проявляються через 12-24 годин після прийому дженериків з тадалафілом. Вплив на сітківку ока і зміна в кольоросприйнятті проявлялися досить рідко - менше ніж в 0.1%.

Інфаркти, інсульти, стенокардія та інші небажані ефекти, пов'язані з серцево-судинною системою, мали ймовірність виникнення менш 0,01% і зустрічалися у людей в яких, раніше, мали місце бути судинні фактори ризику. Такий же відсоток випадків був і в контрольній групі. Взаємозв'язок з прийомом тадалафілу не встановлений, зважаючи на неможливість оцінити частоту проявів побічних реакцій за наявною недостатньою вибіркою.

Тадалафіл і дженерики на його основі, теоретично, можуть спровокувати ішемію зорового та/або слухового нерва. Було кілька постмаркетингових скарг на силденафіл (Віагра), який також має приналежність до класу інгібіторів фосфодіестерази-5, але про такі випадки по відношенню до тадалафілу (Сіаліс) не повідомлялось. На аналізі з вибірки потерпілих, було встановлено, що в групі ризику знаходяться курці з цукровим діабетом старше 50 років, які страждають на артеріальну гіпертензію і, як правило, мають хронічні захворювання очей, в тому числі вроджені.

Аналоги на ринку

Сиаліс, Tadalista, Eli 20, Vidalista, Tadajoy, Tadagra, V-Tada Super та інші.

Форма випуску

Препарат Tadarise-40 виготовляють в таблетках вкритих жовтою плівкою. В конволютах розташовано 10 таблеток з тадалафілом. На зворотному боці конволюти вибиті: торгова назва, номер партії, термін зберігання і дата виробництва.

Зберігання

Тримати подалі від дітей, при температурі від 15 до 30 ° С, в захищеному від світла місці. Вжити до закінчення терміну придатності.

Відмова від відповідальності

Ця інструкція до препарату Tadarise-40 є ознайомчою і не може використовуватися в якості керівництва до дії. Перед покупкою препарату Tadarise-40 проконсультуйтеся з Вашим лікарем. Лише лікар може прийняти рішення про прийом і призначення препарату Tadarise-40, а також визначити дози препарату і спосіб застосування. Адміністрація інтернет-аптеки CNDM не несе відповідальності за заподіяну шкоду здоров'ю в результаті самолікування.

Відгуки

По (Хмельницький, Украина) на 13 May 2022 (Tadarise-40 / Тадарайз 40) :
(5/5

Супер!

Работает безотказно. Таблетка начинает действовать спустя 1-2 часа, и работает до нескольких дней. единственный минус - головная боль, не пейте целиком)

 Повідомити про порушення