STUD 5000 купити спрей пролонгатор з анестетиком Відгуки Інструкція

Astroglide Personal Lubricant Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(3/5)
1 відгук(и)
Ціна: 640.00 грн

STUD 5000 (Студ 5000) - спрей для затримки еякуляції. Сприяє тимчасовому заморожуванню та притупленню чутливості головки. Ефективний як при вродженій, так і при набутій формі передчасної еякуляції

Детальніше

Новий товар

ЦінаКупити
640,00 грн

Stud 5000. Опис, інструкція, спосіб застосування

 Лідокаїновий спрей Stud 5000
Stud 5000 фото

Що таке Stud 5000?

Stud 5000 - пролонгуючий спрей, призначений для продовження статевого акту у чоловіків. Основним компонентом засобу є лідокаїн, який сприяє блокуванню передачі сигналів від нервових закінчень, розташованих у голівці статевого члена, створюючи ефект заморозки. Пролонгуючий засіб не є лікарським засобом і може відпускатись в аптеках без надання рецепту. Однак деякі люди можуть бути схильні до алергічних реакцій на лідокаїн. Використання цього засобу для таких людей має бути протипоказаним. Спрей є досить економним, тому що в середньому розрахований на 150 застосувань – близько року регулярного використання для середнього чоловіка.

Характеристики
Торгова назваStud 5000
Діюча речовинаЛідокаїн 10%
Область використанняЗасіб для продовження статевого акту та затримки еякуляції
Форма продажуАерозоль для місцевого нанесення.
ВиробництвоUniversal Life Sciences (Індія)
Спосіб застосування та дозуванняПролонгуючий засіб наносять тонким шаром на головку члена (3-4 натискання на розпилювач). Основна частина речовини повинна наноситися на вуздечку статевого члена - найчутливіше місце. Зачекати 5-10 хвилин, поки препарат не вбереться в шкіру і не почне діяти, потім змити залишки з поверхні члена, щоб анестезуюча дія не порушувала вагінальну чутливість у дівчини. Якщо планується використовувати презерватив, засіб можна не змивати.
Початок діїЗасіб починає діяти через 3-15 хвилин після нанесення
Час діїдо 40 хвилин
ЗберіганняЗберігати при температурі від 15 до 25°С

Склад

Основним інгредієнтом засобу Стад 5000 є місцевий анестетик на лідокаїновій основі (10%). Лідокаїн блокує надмірну чутливість нервових закінчень у голівці статевого члена. Додаткові компоненти: розчинник, ізопропілміристат, стеарин та ароматизатори. На відміну від інших місцевих анестетиків, що застосовуються у медичній практиці, у складі STUD 5000 не міститься етилового спирту, який може призвести до хімічного опіку та почервоніння головки статевого члена.

Показання до застосування

Препарат призначають при вродженій та набутій формі передчасної еякуляції, при підвищеній чутливості головки статевого члена, а також може використовуватись при тривалому утриманні від сексу. STUD 5000 дозволяє брати під контроль над еякуляцією, не зациклюватись на переживаннях з приводу її початку та насолоджуватися сексом.

Спосіб застосування та дозування

Перед застосуванням спрея STUD 5000 необхідно кілька разів струсити. Зробіть 3-5 натискань на відстані 10 см на розпилювач аерозолю засобу Студ 5000 на головку статевого члена і особливо на місце кріплення вуздечки - одне з найбільш чутливих місць пеніса, що іннервуються, потім закрийте головку крайнім тілом. Зачекайте 5 - 10 хвилин, поки не відчуєте достатнє оніміння головки і змийте залишки засобу теплою водою. Обов'язково треба змити для того, щоб ефект від аерозолю не передався партнерові по сексу. 5-10 хвилин достатньо, щоб інгредієнти ліків проникли через тонку шкіру головки та вуздечки до нервових закінчень та тимчасово заблокували їхню нервову провідність. Якщо плануєте використовувати презерватив, то аерозоль можна не змивати водою, а одразу надіти презерватив і вступати у статевий зв'язок. У випадку, якщо препарат було нанесено занадто рано і дія засобу вже припинилася, то вищеописану процедуру необхідно пройти повторно. Не використовуйте більше 24 натискань розпилювача протягом 24 годин і не наносьте занадто багато засобу, щоб статевий член не онімів повністю.

Ефект застосування STUD 5000 зберігається протягом 40-60 хвилин. Не застосовуйте аерозоль Стад 5000 без презервативу для анального або орального сексу. У першому випадку може виникнути подразнення на компоненти, що входять до складу, у другому випадку — лідокаїн має гіркий смак і може спровокувати оніміння ротової порожнини та горла, що ймовірно буде несподіваним для партнерки.

За бажанням, для ще більшого ефекту затримки сім'явипорскування, препарат STUD 5000 можна поєднувати з дапоксетином. Ці два лікарські засоби працюють за різними принципами, тому спільне їх використання матиме синергічний ефект.

Використання спрею Студ 5000 не обмежується лише застосуванням для затримки еякуляції у чоловіків. Аерозоль може ефективно використовуватися і в медичній практиці - зняття больового шоку при порізах і ранах, при накладенні хірургічних швів під час місцевих операцій та інших лікарських маніпуляцій, які потребують місцевого знеболювання ураженої ділянки шкіри та тканин. Дівчата також можуть застосовувати STUD 5000, наприклад, при депіляції або дефлорації - для зниження болю під час позбавлення цноти.

Механізм дії

Лідокаїн, що входить до складу аерозолю STUD 5000, має місцевий анестезуючий ефект. Речовина потрапляючи на шкіру, швидко проникає (5-10 хвилин), надходить крізь пори до нервових закінчень та зв'язується з рецепторами всередині натрієвих каналів. Дія лідокаїну обумовлена ​​блокуванням потенціал-залежних натрієвих каналів, які беруть участь у генерації імпульсів у нервах та їх проведенні у нервових волокнах. Діюча речовина крім придушення больових сигналів також блокує імпульси іншої природи, у тому числі і передачі сигналів, що провокують викид сперми у чоловіків. Завдяки цій властивості, лідокаїн стало можливим використовувати для запобігання передчасній еякуляції у чоловіків. Ефективність лідокаїну зберігається протягом 40-60 хвилин, що цілком достатньо для здійснення успішного та тривалого статевого акту. STUD 5000 не впливає на якість ерекції та не впливає на репродуктивну функцію.

Заходи безпеки

Пролонгуючий засіб STUD 5000 не вимагає схвалення для застосування з боку лікаря або рецепту для його покупки в онлайн аптеках. Однак для безпечного використання необхідно дотримуватися ряду простих правил:

  • не розпорошуйте засіб STUD 5000 поблизу очей або ніздрів;
  • препарат призначений тільки для зовнішнього застосування, не використовуйте STUD 5000 орально (через ротову порожнину) або ректально (через анальний отвір);
  • ліки не повинні використовуватися вагітними жінками, жінками під час годування груддю та дітьми, які не досягли повноліття;
  • препарат може бути протипоказаний для пацієнтів похилого віку з тяжкою формою ниркової або печінкової недостатності, однак це малоймовірно, оскільки препарат має дуже низький ступінь абсорбції в кров'яне русло. Зверніться по додаткову консультацію до вашого лікаря;
  • не використовуйте при інфекційних або венеричних захворюваннях, запаленні або пошкодженні головки статевого члена;
  • препарат протипоказаний людям схильним до алергічних реакцій на лідокаїн або інших видів анестетиків. Перед першим використанням необхідно провести лідокаїнову пробу, щоб уникнути алергічних реакцій;
  • не перевищуйте рекомендовану дозу речовини — 3-5 натискань на розпилювач. Не використовуйте більше 24 натискань на добу;
  • не розпорошуйте на голе полум'я або лампи розжарювання;
  • уникайте вдихання STUD 5000 або прямого потрапляння всередину.

Побічні ефекти

Засіб добре переноситься і зазвичай не виникає жодних ускладнень при його використанні. Побічні ефекти можуть виникнути лише при недотриманні правил безпеки (перераховані вище), при індивідуальній непереносимості або підвищеній чутливості до препарату.

Основною побічною реакцією, яка може виникнути, є алергічна реакція внаслідок індивідуальної непереносимості лідокаїну та його аналогів. Щоб уникнути подібних реакцій, перед початком використання необхідно зробити лідокаїнову пробу, суть якої полягає у нанесенні невеликої кількості речовини на зап'ясті. Якщо через 5-10 хвилин на місці нанесення виникло почервоніння, пухирі, висипання або інші прояви, то препарат застосовувати за призначенням заборонено. Якщо після лідокаїнової проби немає жодних реакцій, то ліки СТУД 5000 можна сміливо використовувати за призначенням.

Інші побічні ефекти зустрічаються лише при передозуванні препаратом, що при місцевому використанні практично неможливо через низьку абсорбцію ліків через шкіру. Для їх виникнення ліки з лідокаїном повинні вводитися безпосередньо в кров'яне русло, або прийматися через рот. При передозуванні або неправильному використанні СТУД 5000 характерні такі побічні ефекти: підвищення температури, алергія, брадикардія, нервозність, непритомність, запаморочення та інші. Використовуйте STUD 5000 строго за призначенням, не приймайте його всередину, не вдихайте і не вводьте його внутрішньовенно.

При значних побічних ефектах, що становлять крайній дискомфорт або серйозну загрозу здоров'ю — зверніться за медичною допомогою. У разі виникнення побічних дій, не зазначених у цій інструкції, повідомте про них вашого лікаря.

Умови зберігання Stud 5000

Зберігати засіб необхідно при кімнатній температурі, далеко від світла та дітей. Не піддавайте дії високих температур, що перевищують 50 °С, не кидайте у вогонь і не розпорошуйте над відкритим полум'ям. Дата виробництва вказана на упаковці. Кінцева дата використання — через три роки після дати виготовлення. Не використовуйте STUD 5000 після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відгуки

По на 12 May 2019 (Спрей пролонгатор STUD 5000) :
(3/5

!

Эффективно, но неудобно в использовании. Таблетки с дапоксетином в этом плане удобнее. Закинулся и не паришься

 Повідомити про порушення