Vilitra 10 купити таблетки №10 Вілітра 10 мг Відгуки Інструкція

Розпродаж! Vilitra 10 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна: 400.00 грн

Дженерік лікарського засобу Левітра 10 мг, призначений для лікування імпотенції. Вміст варденафілу 10 мг. Виробник Centurion Laboratories (India). 

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн

Vilitra 10 mg. Інструкція до застосування

Vilitra 10 mg
Vilitra 10 mg

Що таке Vilitra 10?

Vilitra 10 - дженерик препарату Левітра, що належить до групи лікарських засобів, призначених для лікування еректильної дисфункції і імпотенції. Діючий компонент - варденафіл, міститься в препараті в дозуванні 10 мг. Варденафіл належить до класу селективних інгібіторів фосфодіестерази-5 і успішно застосовується в лікувальній практиці більш ніж 10 років.

Характеристики
Комерційна назваVilitra 10
ВиробникCenturion Laboratories (Індія)
Активна речовинаВарденафіл 10 мг
Показання для застосуванняНестабільна ерекція, імпотенція
УпаковкаТаблетки в блістері 10 штук
Дозування5-20 мг на добу, не більше одного прийому.
Початок активності30 хвилин після прийому
Закінчення діїЧерез 5-8 годин

Механізм дії

Основний механізм дії препарату спрямований на розслаблення стінок артеріол і кровоносних судин, що сприяє притоку крові в кавернозне тіло статевого члену.

Дозування і адміністрування лікарського засобу

Засіб для потенції Вілітра 10 слід приймати мінімум за годину до сексу. Час дії дженерику з варденафілом в середньому дорівнює 5-8 годинам. Таблетка Vilitra-10 може бути прийнята без втрати ефективності в будь-який момент часу - від 1-5 годин до сексуального контакту. Жирна їжа практично не впливає на фармакокінетику і біодоступність варденафілу і може прийматися з Вілітрою без особливих обмежень.

Дозування повинно підбиратися індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з безпеки та ефективності, але не більше 20 мг варденафілу. Більшість лікарів рекомендують і використовують в лікувальній практиці дозування, що еквівалентне 10 мг варденафілу. Необхідна, як мінімум, 24-годинна перерва між кожним прийомом ліків з варденафілом. Для пацієнтів з нирковою та печінковою недостатністю, а також пацієнтів які приймають ліки, що пригнічують активність ферментів цитохрому P450 (наприклад, ритонавір, кетоконазол, більшість антибіотиків та інші), мінімальна перерва між прийомами варденафілу повинна бути не менше 72 годин, а прийняту дозу слід скоротити до 5 мг варденафілу (чверть таблетки Вілітра 10).

Перевищення дози Vilitra 10

Передозування варденафілом в значній мірі сприяє збільшенню ймовірності стандартних побічних ефектів (див. Побічні ефекти). Щоб мінімізувати небажані побічні дії від Vilitra 10, чітко дотримуйтесь рекомендацій інструкції до препарату. Найчастіше побічні ефекти безслідно проходять через кілька годин після прийому і не вимагають госпіталізації пацієнта. При тяжкому перебігу небажаних ефектів зверніться за медичною допомогою. При передозуванні застосовують стандартну підтримуючу терапію, спрямовану на усунення основних небажаних симптомів. Антидоту не існує.

Протипоказання

При наявності у пацієнта наступних протипоказань, останній повинен відмовитися від прийому ліків Vilitra-10:

 • наявність алергічних реакцій на варденафіл, або на додаткові компоненти лікарського засобу Вілітра 10;
 • захворювання серця (ураження клапанів, порушення ритму, серцева недостатність, інше);
 • сексуальний контакт заборонений пацієнтові через проблеми зі здоров'ям;
 • спадково-набуті захворювання органів зору (наприклад, пігментний ретиніт);
 • ниркова і печінкова дисфункція останньої стадії;
 • виразкові ураження 12 палої кишки і шлунку;
 • гіпотензія, або гіпертонія (систолічний тиск нижче 90 або вище 170 мм рт. ст.);
 • множинна мієлома, серповидно-клітинна анемія або лейкемія;
 • хронічна серцева недостатність (II - IV клас за класифікацією NYHA);
 • порушення коагуляційних властивостей крові;
 • інсульт або серцевий напад, перенесений протягом останніх півроку;
 • захворювання Пейроні або будь-які інші форми деформації статевого члену;
 • вік до 18 років.

Взаємодія Vilitra 10 з ліками

Деякі ліки категорично забороняється приймати спільно з варденафілом:

 • Медичні нітрати для лікування захворювань в основному пов'язаних з серцем. Такі ліки бувають на основі нітрогліцерину, ізосорбіду мононітрату або динітрату. Деякі наркотики, що на сленгові споживачів іменують "poppers", також можуть містити бутил або амілнітрит. Одночасне застосування Вілітра 10 з "нітратами" може стати причиною різкого і неконтрольованого зниження артеріального тиску.
 • Стимулятори гуанілатциклази —ліки для полегшення фізичного стану пацієнтів, хворих легеневою артеріальною гіпертензією. На ринку продаються під торговою маркою Адемпас, діюча речовина - ріоцигуат. Також, як і у випадку з "нітратами", призводить до неконтрольованої гіпотензії і непритомності;
 • Інгібітори ФДЕ-5 —препарати схожої дії з варденафілом (силденафіл, аванафіл, тадалафіл і ін.), що застосовуються для лікування еректильних розладів. За рахунок схожої фармакологічної дії можливий адитивний ефект накладення і збільшення ймовірності небажаних побічних реакцій.
 • Адреноблокатори —йохімбіну гідрохлорид, празозин, доксазозин, теразозин і інші. Мають широку сферу застосування. В основному використовуються для лікування артеріальної гіпертензії і простатиту. Спільно з варденафілом можливий більш виражений ефект гіпотензивних властивостей.

Деякі ліки можуть в кілька разів збільшити вміст варденафілу в плазмі і значно збільшити час його експозиції. З такими ліками потрібен постійний контроль над пацієнтом з боку медиків та значне зменшення терапевтичних доз варденафілу - 2,5-5 мг варденафілу, не частіше одного прийому в 72 години:

 • протигрибкові засоби ітраконазол або кетоконазол;
 • ліки для лікування ВІЛ/СНІДу (атазанавір, ритонавір, індинавір, саквінавір та ін.);
 • деякі антибіотики макролідного ряду (еритроміцин, телітроміцин, кларитроміцин і інші);

З обережністю приймайте грейпфрутовий сік або продукти з грейпфруту. Грейпфрут може збільшити плазмові концентрації варденафілу і збільшити ймовірність небажаних ефектів.

Одночасний прийом Вілітра 10 зі спиртними напоями в невеликій кількості допустимий, однак великі дози можуть послабити дію варденафілу і збільшити ймовірність таких побічних ефектів як головний біль, запаморочення, втрата свідомості та інші.

Не всі взаємодії перераховані в цьому списку. Інші речовини, також в змозі взаємодіяти з варденафілом. Якщо виникають будь-які сумніви з приводу тих або інших ліків - ознайомтеся з офіційною інструкцією від виробника або отримаєте очну консультацію у лікаря.

Побічні ефекти

Побічні ефекти після прийому Vilitra 10 зустрічаються досить рідко. Як правило, вони мають терпимий характер і проходять через кілька годин. Найбільш часті з них:

 • закладеність носа;
 • головний біль;
 • гіперемія шкірних покривів: жар, відчуття поколювання або почервоніння обличчя і грудей;
 • розлад шлунку;
 • неприродне сприйняття кольорів та відтінків навколишніх предметів;
 • запаморочення.

Більш важкі небажані ефекти бувають вкрай рідко. В основному вони зустрічаються у пацієнтів, що не дотримуються інструкції до препарату і неуважно ставляться до протипоказань:

 • серцевий напад - тиск або біль у грудях і під лопаткою, що розповсюджується до щелепи, плеча або руки;
 • неритмічне дихання;
 • порушення ритму серця (аритмія, тахікардія);
 • шум у вухах;
 • кетонурія;
 • кропив'янка;
 • хвороблива ерекція, що триває більше 4-х годин;
 • збільшення QT-інтервалу;
 • набряки рук, гомілок або ніг.

У теорії, препарати, що містять варденафіл, можуть знизити надходження крові до зорового, або слухового нерву, в результаті чого можуть проявлятися часткова або повна втрата слуху або зору. Це сталося лише з декількома особами, які приймали Віагру (силденафіл). З варденафілом (Левітра) такого не відбувалося, але оскільки варденафіл і силденафіл хімічно схожі і мають один і той же механізм дії, не варто виключати дану ймовірність. Більшість пацієнтів, що потрапили у госпіталь з даною скаргою, мали загальний набір провокуючих чинників: вік старше 50 років, куріння, існуючі в анамнезі хвороби органів зору, високий артеріальний тиск, цукровий діабет, серцево-судинні ураження і високий рівень шкідливого холестерину.

Це важливо!

Vilitra 10 не збільшує сексуальне бажання і не сприяє виникненню спонтанної ерекції. Даний препарат також не захистить від небажаної вагітності і захворювань, які передаються статевим шляхом (ВІЛ, гонорея, хламідіоз і ін.).

Якщо під час сексу ви відчуваєте біль, нудоту, запаморочення, оніміння, або поколювання в шиї, щелепі, грудях, руках - викличте швидку допомогу, можливо у вас серцевий напад.

Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4-х годин безперестанно. Тривала ерекція (пріапізм) може бути причиною незворотних змін в кавернозному тілі чоловічого органу.

Умови зберігання Vilitra 10

Зберігати при нормальній вологості, в прохолодному і темному місці, далеко від дітей.

Відмова від відповідальності

Інструкція на сайті для препарату Vilitra 10 не може бути використана для особистої діагностики або самолікування. Будь-які інструкції для конкретного пацієнта повинні бути узгоджені індивідуально з вашим лікарем. Інформацію, що представлена для данного товару, не можна вважати достовірною і може містити помилки або неточності.

Відгуки

По (Ровно, Украина) на 11 Feb 2020 (Vilitra 10 / Вілітра 10) :
(5/5

Норм

Положили бонусом. 100% Рабочая таблетка. Мася была наказана вечером и утром без особого напряга.

 Повідомити про порушення