Vidalista 60 купити Сіаліс 60 мг Відаліста 60 мг Відгуки Інструкція

Vidalista 60 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 36 грн за одиницю

Vidalista 60 - потужний дженерик для потенції з підвищеним дозуванням тадалафілу місткістю 60 мг. Якісне індійське виробництво.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
420,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 600,00 грн
20 таблеток
820,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 900,00 грн

Інструкція

Відаліста 60 мг
Vidalista 60 фото

Що таке Vidalista 60?

Відаліста 60 мг - це дженерик препарату Сіаліс 60 мг, який приймається з метою лікування дисфункції ерекції у чоловіків. У складі препарату основна діюча речовина - тадалафіл. Він також входить до складу більшості відомих на фармакологічному ринку ефективних препаратів для підвищення потенції. Тадалафіл є аналогом таких відомих ліків, як «Сіаліс», «Еректаділ», «Ап-Грейт» та інші.

Специфіка препарату Vidalista 60
Торгова маркаVidalista 60
СкладTadalafil 60mg
ПоказанняЛіки для лікування дисфункції ерекції у чоловіків
Фармакологічна групаІнгібітори ФДЕ-5
Лікарська формаТаблетки в блістері 10 шт.
ВиробництвоCenturion (India)
Терапевтичні дозування5-20 мг на добу
Спосіб застосуванняПриймати за кілька годин до сексу, незалежно від їжі.
Час дії36-48 годин

Показання для лікування

Тадалафіл призначається пацієнтам, у яких спостерігаються стійкі порушення ерекції: нездатність у повному обсязі здійснювати статевий акт. Даний препарат ефективно регулює потенцію, покращуючи сексуальні функції. Тадалафіл сприяє сексуальному збудженню і забезпечує достатню ригідність і реакцію статевого члена у відповідь на сексуальну стимуляцію.

Фармакологічна дія

Тадалафіл відноситься до типу ліків здатних селективно інгібувати фосфодіестеразу-5. Під час сексуального збудження речовина тадалафіл пригнічує фосфодіестеразу (тип 5) і підвищує концентрацію циклічного гуанозинмонофосфату в кавернозному тілі СЧ. Внаслідок цієї реакції відбувається розслаблення гладких м'язів артерій, посилюється і забезпечується необхідний приплив крові до тканин чоловічого статевого органу. Саме активне кровопостачання в зону малого тазу дає стійку ефективну і природну ерекцію. Розслабляючи стінки кровоносних судин, препарат сприяє кровонаповненню статевого члену. Відбувається ерекція природним шляхом. Тадалафіл не впливає на ригідність статевого члену за відсутності сексуальної стимуляції.

Дозування, правила прийому

Одна таблетка препарату Vidalista-60 містить 60 мг тадалафілу, що відповідає 3-м добовим нормам тадалафілу. Перед застосуванням 1 таблетку Відаліста 60 потрібно розділити на 3 однакові частини і прийняти тільки одну з них. Пігулка запивается звичайною водою. Мінімальний час, необхідний для початку дії препарату, становить не менше, ніж 40 хвилин. У наступні 36 годин після прийому Vidalista 60 ви можете в будь-який час здійснювати статевий акт, не приймаючи Тадалафіл додатково. Максимальна рекомендована добова доза препарату становить 20 мг. Препарат не повинен прийматися частіше ніж один раз на добу. Зверніть увагу, що ефективність чинного препарату не знижується при вживанні їжі. Будь-які зменшення або збільшення середньодобових доз повинні призначатися лікарем, враховуючи вік, стан здоров'я пацієнта, а також індивідуальні реакції організму.

Фармакокінетика

Активна дія речовини зберігається до 36-48 годин. Безпосередньо при сексуальному збудженні ефективність препарату проявляється вже через 40-60 хвилин після його прийому. Препарат здатний швидко всмоктуватися при прийомі всередину. При цьому швидкість абсорбції та її ступінь зовсім не залежать від прийому їжі. Прийом одноразової дози тадалафілу абсорбується від 40 хвилин до 2 годин. Середній показник - близько години.

У дослідженнях на групі з добровольців, середньостатистичні максимальні показники AUC для тадалафілу було досягнуто через 2 години після застосування у здорових осіб. У випадку з регулярним застосуванням тадалафілу, рівноважна концентрація препарату в плазмі крові в середньому досягається вже на 5-й день, за умови, що пацієнт регулярно приймає препарат 1 раз в 24 години.

Виведення тадалафілу:

 • З калом — 60%.
 • З сечею — 36%.
 • Через шкірні покриви і піт — 4%.

Протипоказання

За такий короткий період присутності на ринку тадалафіл вже завоював гарну репутацію і отримав численні позитивні відгуки пацієнтів і лікарів. Безліч переваг тадалафілу демонструють результати тривалих клінічних досліджень. На фоні показників високої ефективності тадалафілу, цей засіб для потенції також вважається одним з найбезпечніших. Крім усього іншого Тадалафіл має хорошу переносимість, високу ефективність, не впливає на репродуктивну функцію, має швидке включення в роботу і найтриваліший вплив з усіх існуючих ліків подібного типу. Його можуть використовувати пацієнти різних вікових груп, однак, як і всі лікарські засоби, в деяких випадках використання тадалафілу може бути протипоказано:

 • При нирковій недостатності.
 • При печінковій недостатності і цирозі.
 • При ішемії міокарда.
 • При перенесеному інфаркті міокарда в разі, якщо з моменту лікування пройшло менше 3 місяців.
 • При деяких видах анемії (гемолітична і перніціозна).
 • Підвищеному або зниженому артеріальному тиску.
 • При стенокардії, що регулярно проявляється під час статевих актів.
 • Не можна приймати пацієнтам з анатомічним викривленням статевого органу, фіброзами тканин, синдромом Пейроні.
 • При серцевої недостатності II ступеня і вище (за NYHA).
 • При частих нападах аритмії.
 • При інсульті, перенесеному за останні 6 місяців.

Не можна поєднувати паралельний прийом тадалафілу з іншими ліками для підвищення потенції. Також не можна переходити на прийом тадалафілу, якщо ці препарати приймалися протягом останніх 72 годин.

Можливі побічні ефекти

З метою встановлення можливих побічних дій препарату в клінічних дослідженнях брали участь майже 6000 чоловіків у різних країнах світу. Вік учасників був від 18 до 88 років. Середній вік добровольців 57 років. З них 1000 пацієнтів приймали препарат 12 місяців, 1300 чоловіків мінімум 6 місяців. Приймати Тадалафіл через прояви побічних ефектів перестали 3% учасників досліджень. За час клінічних досліджень у пацієнтів, що приймали тадалафіл, спостерігалися такі небажані реакції:

 • Гіперемія шкіри обличчя та грудної клітини.
 • Швидка втомлюваність, фізична слабкість.
 • Напади стенокардії.
 • Аритмія.
 • Діарея.
 • Диспепсія.
 • Нудота, блювання.
 • Запаморочення.
 • Закладеність носа і нежить.
 • Алергічний висип на шкірі.
 • Кон'юнктивіт, підвищена сльозоточивість.
 • Спонтанні ерекції.
 • Зниження або підвищення артеріального тиску.
 • М'язові болі.

Особливі вказівки

Вплив на артеріальний тиск.У групи добровольців при п'ятиденному прийомі тадалафілу в дозі 20 мг не були зафіксовані значущі зміни в показаннях АТ в положеннях сидячи, лежачи і стоячи. Максимальне відхилення в середньому спостерігалося на 1,6 мм рт.ст. Також препарат не змінює частоту серцевих скорочень і звичний для пацієнта пульс.

Одночасний прийом з нітрогліцерином.Нітрогліцерин є одним з найбільш поширених речовин у складі препаратів для усунення симптомів ішемії та стенокардії. У клінічному дослідженні було задіяно 150 добровольців у віці від 40 років і старше. Щодня протягом 7 днів вони отримували 20 мг тадалафілу. Додатково вони приймали нітрогліцерин в певні часові проміжки після прийому таблетки для ерекції. Взаємодію двох речовин було виявлено в період з 1 до 24 годин. У цей період у 8% пацієнтів було зафіксовано значне зниження артеріального тиску. Взаємодія речовин повністю блокувалася через 48 годин. Пацієнти, що приймають нітрогліцерин і його похідні препарати за життєвими показаннями, повинні дотримуватися часового інтервалу в 48 годин між прийомами своїх ліків і тадалафілу. Пацієнтам, які приймають нітрогліцерин і його похідні, в обов'язковому порядку, потрібно пройти консультацію лікаря, який відстежить гемодинаміку.

Вплив на сперматогенез і репродуктивну функцію.Після піврічного прийому тадалафілу щодня в дозуванні по 20 мг у чоловіків не було зафіксовано патологічних змін в спермограмі. Препарат не впливає на обсяг біоматеріалу, його кількість, структуру і здатність сперматозоїдів до рухливості. Також тадалафіл не впливає на рівень статевих гормонів, зокрема тестостерону, лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормонів. Препарат не впливає на репродуктивні функції організму.

Взаємодія

Заборонено приймати Тадалафіл групі пацієнтів, які приймають препарати з нітрогліцерином або його похідними, інгаляційними наркотичними засобами (Поперс), а також ріоцигуатом. Такі комбінації лікарських засобів можуть викликати дуже значне падіння артеріального тиску. Тадалафіл слід приймати з особливою обережністю з препаратами, здатними значно пригнічувати ізофермент цитохрому P450 - CYP3A4. Дані препарати повинні призначатися тільки після попередньої консультації з лікарем і очним наглядом за пацієнтом. Як правило, дана особливість інгібіторів ізоферменту CYP3A4 вказується в інструкції до такого препарату, однак для безпеки, пацієнтові краще самому повідомляти про кожен з препаратів, який він приймає, або буде приймати разом з тадалафілом. До найпоширеніших інгібіторів цитохрому CYP3A4 належать Кетоконазол, Еритроміцин, Ритонавір, Саквінавір і інші.

Прийом тадалафілу з алкоголем у деяких людей може спровокувати блювоту, запаморочення, збільшення частоти серцевих скорочень, знизити артеріальний тиск. Однак такий ефект від прийому алкоголю може виникнути і сам по собі. В цілому прийом тадалафілу з алкоголем допустимий і значних взаємодій між цими речовинами в клінічних дослідженнях не спостерігалося.

Умови зберігання

Зберігати таблетки у сухому темному місці. Температура приміщення, де зберігається препарат, не повинна перевищувати 30 градусів. Небажано зберігати в холодильнику. Слід обмежити доступ дітей до препарату.

Відмова від відповідальності

Інструкція надана в ознайомлювальних цілях і не може використовуватися для лікування. Сайт cndm.com.ua не несе відповідальності за повноту, достовірність або актуальність цієї інструкції, а також шкоду, заподіяну здоров'ю пацієнта в результаті безконтрольного самолікування. Не приймайте препарати в яких міститься Тадалафіл безконтрольно. Кожен препарат, який ви приймаєте повинен прийматися тільки після схвалення і рекомендації лікуючого спеціаліста.

Відгуки

По (Ужгород, Украина) на 06 Jul 2020 (Vidalista 60 / Відаліста 60) :
(5/5

Видалиста

Ефективний препарат. Отримав швидко. Сумісний з вином і горілкою. Ніяких проблем і побочок виявлено мною не було.

 Повідомити про порушення