Купити Дапоксетин в Запоріжжі | Таблетки від швидкого сім'явипорскування

Дапоксетин Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 42 грн за одиницю

Дапоксетин - таблетки від швидкого сім'явипорскування. Усувають швидке сім'явипорскування, кратно збільшуючи тривалість статевого акту. склад: Дапоксетин 60 мг. Кількість таблеток – 10 шт.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
80,00 грн
10 таблеток
480,00 грн
100 таблеток
4 200,00 грн
20 таблеток
940,00 грн
30 таблеток
1 380,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
2 200,00 грн

Дапоксетин у Запоріжжі

Дапоксетин – це передовий препарат, спеціально розроблений для лікування передчасної еякуляції у чоловіків. Цей засіб дозволяє значно збільшити тривалість статевого акту, забезпечуючи сильніший контроль за процесом еякуляції. Належачи до групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну, Дапоксетин діє швидко та ефективно, підвищуючи рівень задоволеності сексуальним життям.

Дозування та спосіб застосування

Дапоксетин слід приймати орально, за 1-3 години до передбачуваної сексуальної активності. Початкова рекомендована доза становить 30 мг. Залежно від індивідуальної переносимості та необхідності, доза може бути збільшена до максимальної 60 мг. Препарат рекомендується приймати не більше ніж один раз на день.

Особливості препарату та запобіжні заходи

Перед використанням Дапоксетину необхідна консультація з лікарем, особливо за наявності серцево-судинних захворювань, проблем із печінкою або нирками. Препарат слід обережно приймати у поєднанні з деякими іншими лікарськими засобами та уникати вживання алкоголю, щоб мінімізувати ризик побічних ефектів.

Небажані реакції

Можливі побічні ефекти Дапоксетину можуть включати запаморочення, головний біль, нудоту, діарею, безсоння, втому та інші. Більшість із них легко проходять і зникають у міру звикання організму до препарату. У разі серйозних побічних ефектів необхідно негайно припинити прийом і звернутися до лікаря.

Доставка у Запоріжжя

Ми пропонуємо швидку та анонімну доставку Дапоксетину до Запоріжжя через службу Нова Пошта. Ми гарантуємо конфіденційність кожного замовлення, надаючи можливість оплати післяплатою або переказом на карту. Препарат доступний як оптом, так і в роздріб, що робить його доступним для кожного, хто прагне покращити своє сексуальне життя.

Відгуки