Tadacip 20 Запоріжжя Ціни Наявність

Tadacip 20 Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 65 грн за одиницю

Tadacip 20 – препарат, що є повним аналогом аптечного препарату Сіаліс, призначеного для лікування еректильної дисфункції.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
100,00 грн
90,00 грн
12 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 680,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
320,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
3 120,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
620,00 грн

Tadacip-20 Запоріжжя

Tadacip 20 – препарат, що є повним аналогом аптечного препарату Сіаліс, призначеного для лікування еректильної дисфункції. Медикамент виробляється міжнародною фармацевтичною компанією Cipla з Індії. У складі препарату міститься 20 мг активної речовини – Тадалафілу. Лікарський засіб відпускається у вигляді таблеток – 4 таблетки в упаковці. Tadacip протипоказаний для застосування неповнолітніми.

Дозування та спосіб застосування

Tadacip-20 необхідно використовувати не більше однієї таблетки на день, попередньо перед прийомом проконсультувавшись із лікарем. Стандартна доза препарату становить 20 мг, тобто одна таблетка протягом 24 годин. Дія препарату починається приблизно через 30 хвилин, отже приймати препарат необхідно не раніше ніж за 40 хвилин до запланованого статевого акту. Слід враховувати, що засіб не діє самі по собі – для активації механізму ерекції необхідне статеве збудження. Час дії Тадасіп обмежується 36 годинами. Отже, якщо сексуальна активність передбачається ввечері, можна прийняти таблетку вранці без зниження ефекту. Лікарський засіб можна приймати з невеликим дозуванням спиртного. Приймати препарат можна як до так і після їжі - ефективність не залежить від їжі. При проблемах серцево-судинної системи необхідно отримати консультацію лікаря. За відсутності патологій Tadacip не впливає на нормальне функціонування печінки та нирок. Препарат можуть приймати пацієнти вікової групи до 80 років, які не мають медичних протипоказань. Не приймайте Tadacip більше 20 мг за один прийом, передозування Тадалафілом може погано впливати на загальне самопочуття.

Додаткова інформація

Не приймайте Tadacip, якщо ви також приймаєте лікарські засоби для лікування проблем із серцем (нітрати), або для полегшення самопочуття хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Tadacip з даними ліками може спровокувати раптове, неконтрольоване зниження артеріального тиску. Інші ліки, такі як протигрибкові препарати, антибіотики, ліки для лікування ВІЛ/СНІД можуть також впливати з Тадалафілом. В обов'язковому порядку повідомте вашого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте або плануєте приймати під час терапії Tadacip-20. Зверніться до поліклініки, якщо після прийому ерекція супроводжується болем і має тривалість більше 4-х годин. Медикамент не виявляє седативних властивостей і не впливає на швидкість реакції. Відмовтеся від продуктів із грейпфрута або його соку під час прийому Тадасіп 20 – грейпфрут або його продукти можуть спричинити побічні дії.

Побічні ефекти

Вірогідні побічні ефекти, які може викликати Тадасіп, аналогічні побічним ефектам усім препаратам з групи інгібіторів фосфодіестерази п'ятого типу, з однією лише відмінністю, що ймовірність та інтенсивність таких небажаних ефектів значно нижча. До таких побічних ефектів можна віднести:

  • запаморочення або головний біль;
  • м'язовий біль;
  • закладеність носа;
  • кон'юнктивіт;
  • гіперемія шкірних покривів.

Небажані реакції при прийомі рекомендованих доз Tadacip 20 виникають вкрай рідко, переважно вони відбуваються внаслідок перевищення дозування або ігнорування медичних протипоказань. У разі їх проявів необхідно відмінити прийом медикаменту та провести симптоматичне лікування. Іноді побічні ефекти можуть траплятися лише при першому прийомі препарату і більше ніколи не виявлятися при подальшому застосуванні.

Зберігання

Зберігати препарат Тадасіп 20 необхідно в кімнатних умовах, у сухому та прохолодному місці при стандартній вологості. Не приймайте Tadacip після закінчення терміну придатності. Кінцева дата зберігання вказана на упаковці.

Доставка у Запоріжжі

Оформлення замовлення в Запоріжжі здійснюється через сайт, за допомогою форми замовлення, або за телефонами: +380935085604, +380668603048. Доставка у Запоріжжі відбувається поштовими службами Укрпошта та Нова Пошта на найближче відділення протягом 1-3 діб. Вміст посилки конфіденційний та ніде не декларується у супровідній накладній.

Відгуки