Сіаліс Софт у Запоріжжі купити з доставкою засіб для потенції

Сіаліс Софт Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 20 грн за одиницю

Сіаліс Софт - препарат, який використовується для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Приставка "Софт" у назві препарату означає, що він призначений для розжовування або розсмоктування під язиком.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 000,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
576,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
768,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
180,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 120,00 грн

Сіаліс Софт у Запоріжжі

Сіаліс Софт — сублінгвальний препарат, який використовується для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Препарат призначений для розжовування, а потім розсмоктування під язиком. Тадалафіл є основним активним інгредієнтом, що міститься у препараті у дозі 20 мг. Тадалафіл належить до групи інгібіторів ФДЕ-5 і успішно застосовується у медичній практиці понад 20 років.

Застосування та дозування Сіалісу Софт

Дорослі чоловіки з нестабільною ерекцією, які не можуть досягти та підтримувати ерекцію, достатню для проникнення, повинні використовувати Сіаліс Софт. Було показано, що тадалафіл значно підвищує шанси на отримання твердого ерегованого статевого члена, що підходить для сексуальної активності. Більшість пацієнтів приймають Тадалафіл у дозі від 10 до 20 мг у міру необхідності, не більше 1 дози на добу, не менше ніж за 1 годину до передбачуваної статевої близькості. Тадалафіл у дозі 20 мг зберігає активність протягом 36 годин. Тому навіть якщо секс планується ввечері, вранці можна прийняти таблетку без шкоди для ефективності. Саме тому препарат також називають таблеткою вихідного дня, оскільки таблетка Сіаліс Софт, прийнята в п'ятницю ввечері, діятиме в неділю вранці.

Оскільки препарат розчиняється під язиком, прийом їжі не впливає на його ефективність. Сіаліс Софт можна приймати із невеликою кількістю алкоголю. За наявності серцево-судинних захворювань необхідно звернутися до лікаря для консультації щодо безпечного застосування. Не приймайте більше однієї таблетки за раз, оскільки передозування тадалафілу може негативно вплинути на загальне самопочуття. Тадалафіл практично не впливає на функцію нирок та печінки. Препарат можуть приймати чоловіки віком до 87 років.

Особливості препарату

Пацієнти з еректильною дисфункцією повинні отримати первинну консультацію та діагноз у лікаря, пройти фізикальне обстеження та здати аналізи, щоб уникнути небажаних наслідків. Деякі пацієнти, які приймали Сіаліс у клінічних дослідженнях, повідомляли про запаморочення. Перш ніж сідати за кермо або працювати зі складною технікою, уважно перевірте свою реакцію на таблетки Сіаліс Софт. Не приймайте Сіаліс Софт, якщо ви одночасно приймаєте ліки для лікування серцевих захворювань (медичні нітрати) або для покращення стану хворого з легеневою гіпертензією (ріоцигуат). Одночасне застосування Сіалісу Софт із препаратами до складу яких входять ці медичні речовини, може спровокувати раптове неконтрольоване зниження артеріального тиску. Не вживайте продукти з грейпфрута разом із Сіалісом Софт, оскільки це може викликати симптоми, схожі на передозування препарату. При тривалому постійному застосуванні (понад рік) у чоловіків спостерігалося незначне зниження активності сперматозоїдів, що не призводить до безпліддя. Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція супроводжується болем і триває більше 4 годин.

Побічні ефекти Сіалісу Софт

Побічні ефекти більш вірогідні при передозуванні препарату або прийому перших доз. Тому початкова доза, що рекомендується, повинна становити не більше 10 мг Тадалафілу, що еквівалентно половині таблетки. З часом і при наступних дозах стандартні побічні ефекти або не виявляються, або їх прояв незначний. Ці поширені побічні ефекти (від 1% до 10%) включають головний біль, біль у спині, біль у м'язах, біль у сухожиллях, закладеність носа, почервоніння обличчя та розлад шлунка. Подібні ефекти зникають після відміни препарату.

Зберігання

Зберігати препарат далеко від прямого впливу сонячних променів, у недоступному для дітей та тварин місці. Рекомендована температура зберігання від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Утилізуйте Сіаліс Софт після закінчення терміну зберігання.

Доставка у Запоріжжі

Доставка у Запоріжжі здійснюється поштовими службами Нова Пошта та Укрпошта на найближче відділення. Список найближчих до вас поштових відділень у Запоріжжі можна знайти на сайті Нової Пошти. Вміст посилки буде запаковано в непрозорий поштовий пакет. Вміст посилки під час відправлення ніде не вказуватиметься, а вантаж буде задекларовано як "Документи".

Відгуки