Дженерик Віагра Софт Запоріжжя купити Інструкція

Віагра Софт Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 19.2 грн за одиницю

Дженерик Віагра Софт є ефективним засобом для лікування проблем, пов'язаних із еректильною дисфункцією. Його діюча речовина, силденафіл, міститься в дозі 100 мг.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
1 920,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
576,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
768,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
180,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 120,00 грн

Дженерик Віагра Софт Запоріжжя

Віагра Софт – ефективний лікарський засіб для лікування еректильної дисфункції. Препарат містить діючу речовину Силденафіл у дозі 100 мг. Численні клінічні дослідження підтверджують ефективність цього препарату у лікуванні проблем з ерекцією, за допомогою якого приблизно 80% пацієнтів змогли досягти повноцінної ерекції. Дія препарату зберігається протягом 4-6 годин після прийому.

Дозування та спосіб застосування

Рекомендується приймати Віагру Софт за 40 хвилин до початку статевого акту, розсмоктуючи таблетку під язиком до повного розчинення. Початкова доза становить 50 мг, яка може бути зменшена до 25 мг або збільшена до 100 мг, залежно від індивідуальних потреб пацієнта. Прийом препарату більше одного разу на 24 години заборонено, а також не можна приймати його у поєднанні з іншими лікарськими засобами для лікування еректильної дисфункції або разом із їжею, багатою на жири. Бажано приймати Віагру Софт натще і уникати її одночасного прийому з алкоголем.

Особливості препарату

Віагра Софт не викликає седативної дії і не впливає на швидкість реакції, що дозволяє її приймати особам, зайнятим керуванням складних механізмів або які потребують особливої уваги. У деяких людей можуть виникнути тимчасові симптоми ціанопсії – зміна кольорового зору у бік синього відтінку, які припиняються після закінчення препарату. Препарат не впливає на нормальну функцію нирок та печінки та не захищає від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Віагра Софт протипоказання

Важливо враховувати, що Віагру Софт категорично заборонено приймати одночасно з нітратами, ліками для лікування стенокардії, легеневої гіпертензії, а також з попперсами. Не використовуйте грейпфрут або його продукти, які можуть викликати деякі побічні ефекти.

Побічні ефекти

Перед прийняттям Віагри Софт необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб обговорити історію своєї хвороби. Для того щоб уникнути незвичайних побічних ефектів, важливо повідомити медичного працівника про наявність таких захворювань, як: неконтрольований знижений або підвищений кров'яний тиск, ниркова недостатність, печінкова недостатність, серповидно-клітинна анемія, виразкова хвороба, цукровий діабет, захворювання очей, порушення згортання крові, мієлома чи анатомічна деформація статевого члена. Стандартні небажані реакції після прийому Віагри Софт зазвичай не вимагають госпіталізації, толерантні та проходять після припинення дії препарату. Вони можуть включати такі небажані реакції:

  • Спонтанні ерекції.
  • Фізична слабкість.
  • Зміна артеріального тиску.
  • Алергічний висип.
  • печія.
  • Закладеність носа.
  • Почервоніння шкіри.
  • Кон'юнктивіт, світлобоязнь та підвищена сльозогінність.

Зберігання

Зберігайте препарат у недоступному для дітей місці, захищеному від прямого сонячного проміння. Рекомендована температура для зберігання становить від 0 до 30 градусів за Цельсієм. Не приймайте препарат після закінчення терміну придатності.

Доставка у Запоріжжі

Оформлення замовлення можна здійснити на сайті за допомогою заповнення форми замовлення. Також замовити доставку в Запоріжжя можете зателефонувавши за номерами: 0935085604 або 0668603048. Доставка в Запоріжжя відбувається Новою Поштою на найближче відділення.

Відгуки