Malegra 100 Запоріжжя Ціни Наявність

Malegra 100 Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Malegra 100 – препарат використовується у чоловіків для лікування еректильної дисфункції. Малегра містить Силденафіл 100 мг як основний діючий компонент.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Malegra-100 Запоріжжя

Malegra 100 – препарат використовується у чоловіків для лікування еректильної дисфункції. Малегра містить Силденафіл 100 мг як основний діючий компонент. Силденафіл покращує кровопостачання статевого члена, збільшуючи статеве збудження та підтримує ерекцію. Препарат вироблено відомою індійською фармацевтичною компанією Sunrise Remedies. Спочатку передбачалося, що цей препарат використовуватиметься для лікування стенокардії та високого кров'яного тиску, але дослідження показали, що він більш успішний у стимулюванні ерекції. Препарат настільки ефективний, що дослідники, які вивчають ефекти Силденафілу, отримали Нобелівську премію за досягнення в галузі медицини у 1998 році. Медикамент не призначений для використання жінками та підлітками. Засіб поставляється в таблетках – 10 таблеток у конвалюті.

Дозування та адміністрування лікарського засобу

Перш ніж розпочати лікування препаратом Малегра, повідомте лікарю докладну історію хвороби, щоб виключити можливі протипоказання. Приймайте лікарський засіб Malegra-100 відповідно до рекомендацій лікаря, у дозах та тривалості, як це наказано ним. Дженерік бажано приймати на порожній шлунок за 30-60 хвилин до інтимної близькості. Таблетку слід ковтати повністю, запиваючи склянкою води, не розрізати, не розламувати і не розжовувати засіб. Після підтвердження дії, яка може бути досягнута за півгодини, тривалість дії препарату може бути ще протягом 4-6 годин. Ніколи не приймайте більше однієї таблетки Malegra-100 протягом 24 годин, щоб уникнути можливих побічних ефектів. Приймати лікарський засіб неприпустимо із спиртним. При захворюваннях серцево-судинної системи, нирок та печінки необхідно проконсультуватися у лікаря щодо можливої ​​корекції дозування або відміни препарату. Лікарський засіб можуть приймати пацієнти будь-якого віку віком від 18 до 85 років.

Особливості препарату

Деякі лікарські засоби можуть впливати на дію дженерика Malegra-100, або сам Силденафіл може знижувати ефективність інших ліків, які приймаються з ним одночасно. Розкажіть своєму лікареві про всі ліки, добавки або трави, які ви в даний час приймаєте або збираєтеся приймати, щоб уникнути будь-якої можливої ​​взаємодії. Особливо, якщо ви приймаєте ліки для лікування проблем із серцем, діабету, інфекцій, ВІЛ-інфекції, протигрибкових препаратів. Не приймайте Malegra 100, якщо ви приймаєте лікарські засоби для лікування захворювань серця (нітрати) або для полегшення самопочуття хворого при легеневій гіпертензії (ріоцигуат). Одночасне використання Malegra 100 з цими ліками може спричинити раптове, неконтрольоване зниження кров'яного тиску. Не приймайте грейпфрут або його продукти разом із Силденафілом. Це може спричинити симптоми, схожі з передозуванням Силденафілу.

Засіб не викликає седативних властивостей і не впливає на швидкість реакції. У дуже рідкісних випадках може виявлятися тимчасова ціанопсія - зміна сприйняття кольору в бік синього відтінку. Подібний ефект припиняється сам по собі, після відміни препарату. Бажано виключити керування автомобілем під час прийому препарату.

Небажані ефекти

Небажані реакції внаслідок застосування Malegra 100 практично не зустрічаються. Виникають вони незначною мірою і проходять самі собою після припинення дії препарату. Поговоріть із лікарем, якщо вас турбують тривалі побічні ефекти, або у вас є проблеми зі здоров'ям. Найбільш типові побічні ефекти включають (частота менше 10 осіб із 100):

  • Печія.
  • Нудота.
  • Алергічний висип.
  • Головний біль.
  • Ціанопсія, світлобоязнь та сльозогінність.
  • Закладеність носа і нежить.
  • Гіперемія.

Скористайтеся медичною допомогою, якщо статевий член знаходиться в стані ерекції більше 4-х годин або ерекція супроводжується болем.

Зберігання

Лікарський засіб можна використовувати протягом трьох років від дати виготовлення, що вказана на конвалюті. Зберігати рекомендується при температурі до 25 градусів за Цельсієм у темному та сухому місці, недоступному для дітей та тварин.

Доставка та замовлення в Запоріжжі

Після оформлення замовлення, ми відправимо Malegra-100 до Запоріжжя службою поштового зв'язку протягом 24 годин з моменту розміщення замовлення. Ми турбуємося про вашу конфіденційність, тому засіб буде упакований в непрозорий поштовий пакет без будь-яких логотипів та штампів і надсилається як "Документи". Ваше замовлення надійде у відділення в Запоріжжя протягом 1-2 робочих днів. Через офіційний сайт перевізника ви також можете відстежувати вантаж на кожному етапі шляху. Якщо у вас є питання, ви завжди можете звернутися до служби підтримки.

Відгуки