Дженерик Віагра у Запоріжжі Ціни Наявність

Віагра Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 23 грн за одиницю

Дженерики Віагри – надійні, ефективні, широко визнані засоби для лікування еректильної дисфункції (ЕД).

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Дженерик Віагра Запоріжжя

Дженерики Віагри – надійні, ефективні, широко визнані засоби для лікування еректильної дисфункції (ЕД). Активний компонент - Силденафіл, що входить до складу препарату Віагра та її дженериків, був ретельно досліджений у численних клінічних випробуваннях. Віагру приймають безпечно мільйони чоловіків по всьому світу, практично не відчуваючи дискомфорту та побічних ефектів. Дженерик Віагри поставляється в таблетках – 10 таблеток у пластинці. Засіб слід використовувати не більше однієї таблетки на день, попередньо отримавши консультацію профільного лікаря. Засіб заборонено приймати особам до 18 років та жінкам.

Спосіб застосування Віагри

Дженерик Віагри містить 100 мг Силденафілу в кожній таблетці. Рекомендована безпечна доза становить 1 таблетку Віагри, яка приймається від 30 хвилин до години до запланованого статевого акту. Таблетку слід запивати склянкою води. Однієї таблетки достатньо для переважної більшості чоловіків. Споживання дози, що перевищує рекомендовану, не прискорить початок та не збільшить тривалість дії, до того ж значно збільшить ризик небажаних ефектів. Не приймайте більше 1 таблетки Віагри протягом 24 годин. Активність лікарського засобу обмежується 5-6 годинами. Прийом їжі може знизити ефективність препарату, тому бажано приймати препарат на порожній шлунок та виключити алкоголь.

Особливості застосування

При захворюваннях серцево-судинної системи слід отримати профільну консультацію лікаря. Препарат не впливає на функцію нирок та печінки. Медикамент можуть приймати пацієнти вікової категорії віком до 75 років. Засіб не викликає седативних властивостей і не впливає на реакцію, проте може трохи знижувати артеріальний тиск, тим самим провокуючи запаморочення. Отже, препарат повинен прийматися з обережністю людьми, чия професія пов'язана зі складними механізмами та потребує підвищеної концентрації уваги. У деяких людей можуть проявлятися тимчасова ціанопсія - зміна сприйняття кольору в бік синього відтінку. Цей побічний ефект зникає після припинення дії препарату.

Деякі лікарські засоби при одночасному прийомі з Віагрою можуть спровокувати небажані, а іноді навіть небезпечні для життя побічні ефекти. Не приймайте Віагру, якщо ви приймаєте лікарські засоби для лікування стенокардії на основі нітратів, лікування легеневої гіпертензії — ріоцигуат (Adempas), інгібітори ВІЛ-протеази (Ритонавір та ін.), більшість антибіотиків, протигрибкові препарати (кетоконазол та ін.) або наркотичні засоби, такі як попперси. Відмовтеся від продуктів із грейпфрута разом із Силденафілом. Грейпфрут може викликати симптоми схожі з передозуванням Силденафілом.

Небажані ефекти

Небажані ефекти внаслідок прийому Віагри трапляються до 10% випадків. Здебільшого вони цілком терпимі, не вимагають госпіталізації та відступають після закінчення дії препарату:

  • Спонтанні ерекції.
  • Закладеність носа і нежить.
  • Зміна артеріального тиску.
  • Печія.
  • Запаморочення та головний біль

Зберігання

Зберігати Віагру при кімнатній температурі у прохолодному та сухому місці та при стандартній вологості. Не вживайте препарат після закінчення терміну придатності. Кінцеві терміни зберігання вказано на конвалюті.

Доставка у Запоріжжя

Після обробки замовлення Віагра відправляється поштовою службою до Запоріжжя протягом 24 годин з моменту розміщення замовлення. Ми розуміємо, що конфіденційність має першорядне значення, тому кожна упаковка не має відмінних рис або логотипів, які могли б виділити її. Для гарантії анонімності лікарський засіб упаковується у непрозорий пакет та декларується як "Документи". Ви можете очікувати, що ваше замовлення прибуде до Запоріжжя протягом 2-4 робочих днів для Укрпошти та протягом 1-2 днів для Нової Пошти. Через сайт Нової Пошти або Укрпошти ви також можете відстежувати своє замовлення на кожному етапі шляху. Якщо у вас є питання щодо вашого замовлення, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Відгуки