Сіаліс у Запоріжжі Ціни Наявність

Сіаліс Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Дженерік Сіалісу – високоефективний засіб для лікування еректильної дисфункції пролонгованої дії.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Сіаліс у Запоріжжі

Дженерік Сіалісу – високоефективний засіб для лікування еректильної дисфункції пролонгованої дії. Лікарський засіб містить активну речовину - тадалафіл 20 мг, точно таку, що міститься у фірмовому препараті Сіаліс. Дженерік працює аналогічно до традиційного препарату — покращує приплив крові до статевого члена, стимулює ерекцію, залишаючись активним до 36 годин. Через його тривалість дії пара має достатньо часу для спонтанності в любовних втіхах протягом декількох днів. Препарат відпускається у таблетках – 10 таблеток в упаковці. Перед застосуванням бажано проконсультуватись у фахівця. Сіаліс заборонено приймати особам, які не досягли повноліття та представницям жіночої статі.

Дозування та спосіб застосування Сіаліс

Для досягнення найкращих результатів важливо ретельно дотримуватись інструкцій з дозування. Кожна таблетка Сіалісу містить 20 мг активної речовини. Дженерік Сіаліс рекомендується приймати у дозуванні 20 мг (1 таблетка), запив таблетку водою і не раніше ніж за 60 хвилин до планованої сексуальної активності. Час дії дженерика обмежується 36 годинами. Таким чином, навіть якщо сексуальна активність передбачається в другій половині дня ви можете випити таблетку вранці без зниження ефективності. Дія засобу залежить від часу прийому їжі. Засіб може бути сумісний із невеликою кількістю спиртного. Лікарський засіб можуть приймати чоловіки віком від 18 до 85 років. Пацієнтам похилого віку від 60 років немає необхідності в перегляді дозування. Не приймайте препарат більше однієї таблетки за один раз, передозування Тадалафілом може негативно впливати на самопочуття.

Особливості застосування

При захворюваннях серцево-судинної системи слід отримати консультацію лікаря. Препарат не впливає на функціонування нирок та печінки. Лікарський засіб не виявляє седативних ефектів, не впливає на реакцію та може прийматися особами чия професія пов'язана зі складними механізмами та потребує граничної сконцентрованості. Препарат не впливає на кількісні та якісні характеристики сперми. Деякі лікарські засоби при одночасному прийомі із Сіалісом можуть спровокувати каскад небажаних та небезпечних ефектів. Не приймайте Сіаліс, якщо ви приймаєте лікарські засоби для лікування стенокардії у вигляді медичних нітратів, а також для лікування легеневої гіпертензії – ріоцигуат (Adempas). Не вживайте грейпфрут або його продукти разом із Сіалісом. Це може спричинити симптоми, схожі з передозуванням лікарським засобом.

Небажані ефекти

Перед застосуванням пацієнтам рекомендується ознайомитися з деякими поширеними побічними ефектами, пов'язаними з прийомом ліків на основі тадалафілу. Деякі стандартні небажані ефекти включають, але не обмежуються:

  • Закладеність носа і нежить.
  • Кропивниця.
  • Гіперемія шкірних покривів.
  • Зміна артеріального тиску.
  • М'язовий біль.

Згадані симптоми вважаються безпечними і зазвичай не вимагають медичної допомоги і здебільшого спостерігаються при перших прийомах. Пацієнтам рекомендується проконсультуватися зі своїм лікарем, якщо вони мають якісь тривалі симптоми. Щоб отримати найкращі результати з мінімальними побічними ефектами, важливо ретельно дотримуватись інструкцій з дозування.

Зберігання

Зберігати лікарський засіб потрібно далеко від прямого потрапляння сонячних променів у недосяжному для дітей та тварин місці. Температура рекомендована для зберігання – від 0 до 30 градусів. Не можна використовувати лікарський засіб із терміном придатності, що закінчився. Після закінчення кінцевої дати зберігання Сіаліс слід утилізувати.

Доставка у Запоріжжя

Для замовлення у Запоріжжі дженерика Сіаліс використовуйте форму замовлення на даній сторінці або зробіть замовлення за телефоном. Доставка у Запоріжжі здійснюється службою "Нова Пошта". Сіаліс буде запакований у непрозорий поштовий пакет без вказівки внутрішнього вмісту.

Відгуки