Левітра у Запоріжжі Ціни Наявність

Левітра Дніпро Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 29 грн за одиницю

Левітра – лікарський засіб, який став одним із провідних засобів для лікування чоловіків, які страждають на еректильну дисфункцію, і допоміг мільйонам чоловіків насолоджуватися більш повноцінним сексуальним життям та відновити сексуальну функцію.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
350,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 900,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
680,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 550,00 грн

Левітра у Запоріжжі

Левітра – лікарський засіб, який став одним із провідних засобів для лікування чоловіків, які страждають на еректильну дисфункцію, і допоміг мільйонам чоловіків насолоджуватися більш повноцінним сексуальним життям та відновити сексуальну функцію. Варденафіл у дозі 20 мг – основний активний компонент препарату Левітра. Чоловіки, які приймають цей дженерик, повідомляють про якісну та тривалу ерекцію, яка може проявлятися протягом 8 годин після прийому і призводить до більшої впевненості у собі. Швидкий початок дії та триваліший ефект дії, пов'язаний з Варденафілом 20 мг, роблять його популярним бестселером у порівнянні з традиційними засобами від ЕД, таким як Віагра. Таким чином, завдяки Варденафілу забезпечується більш потужна і сильна ерекція при незначній сексуальній стимуляції. Препарат відпускається у таблетках – 10 таблеток у блістері.

Дозування та адміністрування лікарського засобу

Левітру потрібно приймати мінімум за 30-60 хвилин до запланованого сексуального контакту. Це виходить із часу необхідного для початку дії Левітри. Час дії засобу обмежується 6-8 годинами. Таблетку слід ковтати повністю (1 таблетка) зі склянкою води незалежно від їжі. Чоловіки, які споживають важку та жирну їжу, відзначають незначну затримку часу початку дії. Важливо не перевищувати рекомендовану дозу (1 таблетка) протягом 24 годин, оскільки це може збільшити ймовірність виникнення небажаних побічних ефектів. Препарат сумісний із незначним обсягом алкоголю. За наявності серцево-судинних захворювань, захворювань печінки та нирок, похилого віку (старше 65 років), супутнього прийому інших ліків – дозування може бути скориговане. Перед прийомом обов'язково необхідно отримати профільну консультацію лікаря. Лікарський засіб можуть вживати літні пацієнти віком до 85 років.

Особливості застосування

Деякі групи людей рекомендують виявляти особливу обережність, наприклад, приймати меншу дозу (зазвичай половину рекомендованої дози). У цю категорію входять пацієнти старше 65 років і ті, хто страждає на захворювання нирок, печінки, інфекції сечового міхура або гіпертензію. Чоловікам, які страждають на будь-який із вищезгаданих станів, рекомендується проконсультуватися зі своїм лікарем або медичним працівником щодо безпеки Левітри.

Не вживайте продукти з грейпфрута разом із Левітрою. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом. Деякі препарати, які приймають у комбінації з Левітрою, можуть стати причиною небажаних ефектів. Повідомте лікаря про всі лікарські препарати, що ви приймаєте або плануєте приймати з Левітрою, особливо ріоцигуат, деякі антибіотики, інгібітори протеази ВІЛ, медичні нітрати (наприклад, нітрогліцерин) та інші.

Лікарський засіб не викликає седативних ефектів і не впливає на швидкість реакції. Однак, перш ніж керувати складними механізмами та автомобілем необхідно переконатися, що препарат не викликає конкретно у вашому організмі зниження артеріального тиску та запаморочення.

Побічні ефекти

Стандартні небажані реакції в результаті прийому Левітри не вимагають специфічних контр дій, короткочасні, слабовиражені і зазвичай проходять через кілька годин після прийому. Найчастіші з них зустрічаються лише у 10% випадків:

  • Головний біль;
  • Розлад шлунка;
  • Закладеність носа;
  • Запаморочення.

Скористайтеся медичною допомогою, якщо статевий член перебуває у стані пріапізму більше 4-х годин або ерекція супроводжується болем.

Зберігання

Таблетки Левітра можна використовувати протягом двох років від дати виробництва, що вказана на упаковці. Зберігати лікарський засіб рекомендується при температурі до 30 градусів за Цельсієм у сухому та темному, недоступному для дітей та тварин місці.

Доставка у Запоріжжі

Засіб Левітра є у нашій аптеці для чоловіків. Замовити потрібну кількість конвалют у Запоріжжі можна на сайті або за телефонами. Доставка у Запоріжжі здійснюється службою "Нова Пошта". Левітра упаковується в непрозорий поліетиленовий поштовий пакет, який гарантує покупцям анонімність.

Відгуки

По (Область не вибрана, Украина) на 27 Jul 2022 (Левітра) :
(5/5