Аванафіл у Запоріжжі Ціни Наявність

Аванафіл (Стендра) Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 124.99 грн за одиницю

Аванафіл — найшвидший дженерик для лікування еректильної дисфункції. Він починає діяти вже через 15 хвилин, тоді як іншим подібним засобам потрібно від 30 до 60 хвилин.

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
1 680,00 грн
1 620,00 грн
24 таблетки
3 360,00 грн
3 120,00 грн
4 таблетки
560,00 грн
48 таблеток
6 720,00 грн
6 000,00 грн
8 таблеток
1 120,00 грн
1 100,00 грн

Аванафіл Запоріжжя

Аванафіл — найшвидший дженерик для лікування еректильної дисфункції. Він починає діяти вже через 15 хвилин, тоді як іншим подібним засобам потрібно від 30 до 60 хвилин. Засіб поставляється в таблетках - 4 таблетки в упаковці у дозуванні 100 мг. Перед застосуванням рекомендується отримати консультацію та призначення у лікаря. Засіб протипоказаний для прийому особам віком до 18 років.

Дозування та адміністрування препарату

Прийміть Аванафіл як мінімум за 15 хвилин до того, як ви хочете займатися сексом. Це випливає з часу, необхідного для початку активності. Активність лікарського засобу обмежена 6 годинами. Проковтніть таблетку повністю, запиваючи водою. Приймайте не більше однієї таблетки Аванафілу кожні 24 години. Аванафіл може бути сумісним із невеликою дозою спиртного. Ефективність Аванафілу не залежить від їжі. Медикамент не впливає на функціонування печінки та нирок. При захворюваннях серцево-судинної системи перед використанням слід проконсультуватися у лікаря. Аванафіл можуть приймати чоловіки похилого віку віком до 85 років. Максимальна припустима доза Аванафілу – 200 мг за один прийом. Перевищення максимально допустимої дози Аванафілу може погано впливати на загальне самопочуття.

Особливості препарату

Щоб отримати найкращий результат з найменшою ймовірністю побічних ефектів, не приймайте продукти з грейпфрута разом з Аванафілом. Це може викликати симптоми, схожі з передозуванням препаратом. Уникайте важкої їжі, особливо жирної їжі, перед використанням аванафілу – це може призвести до того, що Аванафіл буде менш ефективним. Виключіть алкоголь, якщо це можливо – у деяких чоловіків алкоголь разом із аванафілом підвищує ймовірність побічних ефектів. Аванафіл сам собою не викликає ерекцію і діє лише за наявності сексуального збудження. Не приймайте аванафіл з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції.

Деякі лікарські засоби, при вживанні в комбінації з Аванафілом, можуть бути причиною небажаних ефектів. Повідомте вашого лікаря про всі лікарські препарати, які плануєте приймати або вже приймаєте з Аванафілом, особливо медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), ріоцигуат, деякі антибіотики. Зверніться до поліклініки, якщо ерекція супроводжується болем із тривалістю більше 4-х годин. Аванафіл не викликає седативних властивостей і не впливає на реакцію, проте рекомендується обмежити керування транспортним засобом особливо під час перших прийомів, поки не з'ясуєте, як діє препарат конкретно на ваш організм.

Небажані реакції

Побічні ефекти після прийому Аванафілу можуть зустрічатися у менш ніж 3% чоловіків. Іноді Аванафіл може викликати головний біль та припливи. Деякі пацієнти вказують на нежить та біль у спині. Як правило, такі побічні ефекти цілком терпимі і не вимагають будь-яких контрдій. Аванафіл у дуже поодиноких випадках і тільки за наявності протипоказань може викликати серйозніші наслідки.

Зберігання

Зберігати Аванафіл слід далеко від прямого впливу сонячних променів у недосяжному для дітей місці. Температура зберігання – від 0 до 30 градусів. Заборонено приймати лікарський засіб з терміном придатності, що минув. Після закінчення кінцевої дати зберігання Аванафіл потрібно утилізувати.

Доставка у Запоріжжі

Доставка у Запоріжжі здійснюється службами поштового зв'язку на найближче відділення. Внутрішній вміст посилки не вказується.

Відгуки