Vidalista 20 в Запоріжжі Ціни Наявність

Vidalista 20 Запоріжжя Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 26 грн за одиницю

Відаліста 20 - це засіб від еректильної дисфункції, що містить 20 тадалафілу. Тадалафіл - активний компонент, що найчастіше зустрічається у більшості ліків від імпотенції.

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
320,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 600,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
620,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
900,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 400,00 грн

Vidalista 20 Запоріжжя

Відаліста 20 - це засіб від еректильної дисфункції, що містить 20 тадалафілу. Тадалафіл - активний компонент, що найчастіше зустрічається у більшості ліків від імпотенції. Фармацевтична компанія Centurion Laboratories Pvt. Ltd., що виробляє препарат Vidalista 20, повністю відповідає вимогам CGMP. Засіб випускається у таблетках – 10 таблеток в упаковці. Перед використанням рекомендується пройти обстеження та отримати консультацію у профільного фахівця. Засіб протипоказаний для прийому неповнолітніми людьми та жінками.

Дози та спосіб застосування Vidalista 20

Таблетка препарату Vidalista 20 містить 20 мг діючої речовини. Чоловіки, з легким і помірним ступенем тяжкості еректильної дисфункції, які вперше використовують медикамент можуть почати прийом з 10 або 20 мг тадалафілу — еквівалент половині або цілої таблетки Відаліста 20. Vidalista 20 слід приймати як мінімум за 30-60 хвилин до інтиму, але частіше одного прийому на добу. Таблетку з тадалафілом слід ковтати запиваючи однією склянкою води. Дія препарату обмежена 36 годинами. До того ж якщо статевий акт запланований уночі ви можете прийняти Vidalista 20 зранку без зниження дії препарату. Прийом препарату не залежить від часу прийому їжі. Невеликі дози алкоголю допустимі, але небажані прийому Відаліста 20. Лікарський засіб можуть вживати особи віком до 87 років. Не приймайте лікарський засіб більше 20 мг за один прийом. Передозування тадалафілом може погано впливати на загальне самопочуття. Пацієнтам з еректильною дисфункцією, доброякісною гіперплазією простати, частими позивами до сечовипускання, болем та дискомфортом в ділянці простати лікар може призначити 5 мг тадалафілу щодня протягом декількох місяців, що еквівалентно чверті таблетки.

Особливості застосування

Певні препарати при вживанні в комбінації з Vidalista 20 можуть бути причиною побічних ефектів. Повідомте вашого лікаря про всі лікарські препарати, що ви приймаєте або плануєте приймати з Vidalista 20, особливо антибіотики, ріоцигуат, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші). Також рекомендується утриматися від продуктів із грейпфрута або його соку при одночасному прийомі Vidalista 20. Грейпфрут або його продукти можуть викликати побічні дії. Vidalista не проявляє седативного ефекту та не впливає на швидкість реакції і може прийматися людьми чия професія пов'язана з керуванням складних механізмів та потребує підвищеної концентрації.

Побічні ефекти

Деякі пацієнти вказують на м'язові та головні болі. Такі ефекти спостерігаються у 5% випадків. Іноді прийом Vidalista 20 може спровокувати припливи жару, почервоніння шкіри в області обличчя (гіперемія та нежить). Часто небажані реакції спостерігаються лише при першому прийомі Vidalista 20 і поступово згладжуються при наступних прийомах. Зверніться до поліклініки, якщо ерекція супроводжується болем або триває більше 4-х годин.

Особливості зберігання лікарського засобу

Кінцева дата зберігання ліків відображена на упаковці та становить 3 роки від дати виробництва. Оптимальна температура зберігання – 20-25 градусів. Лікарський засіб повинен зберігатися у сухому та темному місці. Ліки, у яких закінчився термін зберігання, заборонено приймати і повинні підлягати утилізації. Зберігайте препарат у місцях, недоступних для дітей та тварин.

Доставка та замовлення в Запоріжжі

Отримати в Запоріжжі товар можна у поштовому відділенні Нової Пошти чи поштоматі. Доставка на найближче до вас відділення займає не більше 2 діб від дати покупки, як правило, наступного дня. Вміст посилки конфіденційний та ніде не вказується. Ми надсилаємо товар у щільному та непрозорому пакеті вміст якого декларується як "Документи"

Відгуки