Viprogra 100 купити таблетки Віпрогра 100 мг Інструкція Відгуки

Viprogra-100 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Viprogra 100 - дженерик Віагра з включенням силденафілу в дозі 100 мг у кожній таблетці. Виробник – Vipro LifeScience (India).

Детальніше

Vipro LifeScience

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Viprogra-100 — інструкція, ефективність та відгуки

Віпрогра
Viprogra-100 фото

Що таке Viprogra-100?

Viprogra 100 належить до класу дженериків Віагри, де в якості основної активної речовини використовується силденафіл. Силденафіл є найпершим і найефективнішим інгібітором фосфодіестерази-5 та медичним засобом для лікування статевого безсилля. Активна речовина Viprogra 100 розслабляє гладкі м'язи, які вистилають кровоносні судини чоловічого репродуктивного органу, що дозволяє з легкістю заповнити кавернозне тіло статевого члену кров'ю. Препарат, сам по собі, не викликає сексуального потягу і діє виключно механічно - за принципом насосу. Дженерик працює тільки тоді, коли чоловік сексуально збуджений, іншими словами, коли є бажання, але немає можливості.

Основна інформація
Торгова назваViprogra-100
Виробник дженерикуVipro LifeScience (India)
Показання для застосуванняЕректильна дисфункція і нестабільна ерекція
Клас препаратуІнгібітори PDE-5
СкладСилденафіл 100 мг
Час дії5 годин. Дженерик починає діяти через 1 годину після прийому.
Кількість в блістері10 таблеток
Безпечні дози25-100 мг Віпрогри за один прийом. Приймати не частіше ніж один раз на добу.
Особливості прийомуПриймати за 45-60 хвилин до статевого контакту. Дженерик не сумісний з алкоголем і погано дієз жирною їжею.

Дозування і адміністрування

Дженерік Viprogra-100 приймається тільки в разі потреби, за годину до початку статевого акту. Не приймайте його частіше ніж один раз на 24 години. Максимальна добова доза препарату - 100 мг силденафілу.
Мінімальна доза Віпрогри становить 25 мг силденафілу (четверта частина таблетки Viprogra-100).

Коментар: Дженерік Viprogra-100 може бути прийнятий в будь-який час - від 60 хвилин до 4-х годин до сексу.

Пацієнти старші за 60 років

Несуттєві відмінності у фармакокінетиці і кліренсі силденафілу не є підставою для корекції дози у літніх пацієнтів. Препарат Віпрогра 100 зазвичай приймається літніми пацієнтами (без протипоказань) в аналогічних дозуваннях.

Протипоказання для прийому Віпрогра 100

Прийом Viprogra 100 заборонений, якщо:

 • наявна непереносимість препарату в цілому або будь-якого з його компонентів;
 • високий або низький артеріальний тиск;
 • важкі форми гемофілії;
 • хвороби коронарних судин серця і порушення серцевого ритму;
 • виразка шлунково-кишкового тракту;
 • розлад кровотворної функції (лейкемія, серповидно-клітинна анемія або мієломна хвороба);
 • крововилив у мозок, хронічна серцева недостатність або серцевий напад, що стався за останні 6 місяців;
 • спадкові хвороби органів зору;
 • фізична деформація статевого члена;
 • хронічні форми захворювань печінки або нирок;
 • сексуальний контакт заборонено за наполяганням лікаря.

Препарат протипоказаний для прийому жінками і дітьми.

Взаємодія Viprogra-100 з ліками

Не приймайте Viprogra 100 одночасно з ліками для лікування стенокардії (нітрогліцерин та інші), препаратами для лікування імпотенції (алпростаділ, йохімбін), включаючи всі інгібітори фосфодіестерази 5-го типу (тадалафіл, аванафіл, уденафіл або варденафіл). Протипоказаний також одночасний прийом силденафілу разом препаратами для лікування легеневої гіпертензії, такими як ріоцигуат.

Деякі ліки повинні бути виключені, оскільки вони значною мірою впливають на фармакокінетику силденафілу:

 • протигрибкові ліки (кетоконазол та інші);
 • блокатори альфа-адренергічних рецепторів (празозин, йохімбіну гідрохлорид, доксазозин та ін.);
 • більшість антибіотиків, що входять в групу макролідів (кларитроміцин, еритроміцин, телітроміцин та інші);
 • лікарські засоби для терапії ВІЛ або СНІД (індинавір, ритонавір, саквінавір, атазанавір та ін.);

Інші речовини, ліки і навіть продукти харчування також можуть взаємодіяти з Viprogra 100. Повідомте вашого лікаря про всі ліки, які ви приймаєте. Можливо, лікар змінить схему прийому, знизить дозування або замінить Віпрогру 100 на інший препарат з іншою активною речовиною і дозуванням.

Деякі продукти харчування і алкоголь

Утримайтеся від продуктів з грейпфруту при прийомі Віпрогри 100. Грейпфрутовий сік і продукти з грейпфруту можуть змінити фармакокінетику силденафілу і спровокувати деякі небажані ефекти.

Одночасний прийом алкогольних напоїв спільно з Viprogra 100 у деяких людей викликає зниження артеріального тиску і пов'язані з ним небажані наслідки.

Це важливо!

Певні препарати, при вживанні в комбінації з Viprogra 100, можуть стати причиною небезпечних побічних ефектів. Повідомте свого лікуючого фахівця про всі лікарські препарати, які ви приймаєте або плануєте приймати з силденафілом, особливо ріоцигуат, медичні нітрати (нітрогліцерин та інші), деякі інгаляційні наркотики (попперс), інгібітори фосфодіестерази-5 (Сіаліс, Левітра, Віагра і їх дженеріки).

Пріапізм ( тривала ерекція понад 4-х годин) є досить рідкісною подією, але якщо це сталося - необхідно звернутися за медичною допомогою. Несвоєчасне надання допомоги може стати причиною незворотних наслідків у вигляді фіброзу статевого члену.

Передозування

Перевищення дозування силденафілу може стати причиною основних поширених побічних ефектів. При передозуванні Віпрогрою 100 проводиться, як правило, стандартна підтримуюча терапія, спрямована на зняття основних симптомів. Небажані ефекти, в основному, короткострокові і проходять самі через 4-5 годин після прийому таблеток з силденафілом. У деяких випадках може знадобитися госпіталізація пацієнта.

Побічні дії

Ознайомтеся з затвердженою виробником інструкцією до препарату Viprogra 100 або отримаєте професійну консультацію у свого лікаря про можливі супутні побічні явища. Нижче описані лише основні, відомі на поточний момент часу, побічні ефекти, база яких може змінюватися і доповнюватися з плином часу. Дивіться також: Силденафіл - побічні ефекти (детально).

Основні поширені побічні ефекти силденафілу:

 • головний біль;
 • порушення травлення;
 • печія;
 • запаморочення;
 • гіперемія та "приливи" крові до лиця і грудей;
 • закладеність носа;
 • розлад сприйняття кольорів.

Інші ефекти, які фіксуються набагато рідше і, в основному, зустрічаються у осіб, які перебувають в групі ризику (прийом несумісних з силденафілом ліків або наявність хронічних захворювань):

 • ненормальна скорочувальна активність серця;
 • анафілактичні і алергічні реакції;
 • пріапізм;
 • переривчасте дихання;
 • набряки щиколоток, рук або ніг;
 • шум у вухах;
 • симптоми серцевого нападу - пітливість, нудота, тиск або хворобливі відчуття в грудях;

Якщо зустрічаються такі реакції з боку організму - слід звернутися за невідкладною медичною допомогою.

Відомі нечисленні випадки, в яких силденафіл міг вплинути на постачання крові до зорового та слухового нерву, що могло спричинити за собою зниження або втрату слуху або зору. Це сталося з незначною кількістю осіб, які приймали силденафіл. Велика частина цих пацієнтів перебувала в групі ризику, так як мала хронічні захворювання та інші несприятливі фактори: артеріальну гіпертонію, судинні захворювання, гіперхолестеринемію, вік старше 50 років, паління, цукровий діабет і існуючі раніше захворювання зору.

Умови зберігання

Кінцевий термін придатності лікарського засобу вказано на конвалюті. Зберігати в сухому і прохолодному місці, поза зоною досяжності дітей. Температурний режим зберігання від 0 до 25°C. Лікарський засіб, у якого вийшла кінцева дата зберігання, слід утилізувати.

Відмова від відповідальності

Препарат Viprogra-100 може бути небезпечний при безконтрольному і самостійному застосуванні. Перед вживанням отримайте вичерпну консультацію і схвалення з боку кваліфікованого медичного працівника, а також ознайомтеся з офіційною інструкцією до препарату Віагра. Адміністрація сайту не несе відповідальності за безконтрольне застосування дженериків та наслідки для здоров'я, пов'язані з їх прийомом.

Відгуки

По на 08 Dec 2021 (Viprogra-100 / Віпрогра 100) :
(5/5

Превосходное качество

Хороший качественный товар

 Повідомити про порушення