Cenforce 100 купити таблетки №10 Ценфорс 100 Відгуки Інструкція

Cenforce-100 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Cenforce-100 - дженерик Віагра із вмістом силденафілу 100 мг. Виробник – Centurion Laboratories (India)

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Інструкція до препарату для потенції Cenforce 100

Cenforce 100
Cenforce 100 фото

Що таке Cenforce-100?

Ценфорс-100 як і Віагра від компанії Pfizer, містить в своєму складі 100 мг активної речовини - цитрат силденафілу. Cenforce-100 - це продукт індійської компанії Centurion Labs. Вони не тільки скопіювали вигляд і колір, але і повністю весь вміст, в тому числі й оригінальну фізіологічну дію на потенцію. Але вартість Ценфорс на порядок нижча, ніж у Віагри.

Специфікація
ПараметрВластивості
Торговельна маркаCenforce 100 мг
ВиробникCenturion Labs
Фармакологічна групаЛіки для лікування порушень ерекції
Внутрішній складСилденафіл 100 мг
Терапевтична дозаСереднє дозування силденафілу не повинно бути більшим за 100 мг в день. Початкове дозування - не більше 50 мг.
Решта речовин:Целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, гіпролоза, барвник заліза оксид, кармін алюмінієвий лак (E 132) індиго, кроскармелоза натрію і Opadry блакитний OY-LS-20921.
Спосіб застосуванняПриймати необхідно за годину до сексу
Зовнішній вигляд таблетокДовгасті таблетки з рискою "100"
Упаковка10 таблеток з фольгованої упаковки
Ступінь очищенностівід 97 відсотків
Колір таблетокголубий
Тривалість зберіганняКінцева дата зберігання вказана на упаковці

Показання для призначення

Дженерик Ценфорс-100 (силденафіл) застосовується для лікування сексуальних розладів пов'язаних з неможливістю зберегти ригідність чоловічого пенісу під час статевого акту. Існують також інші бренди силденафілу (Revatio), які призначені для полегшення життя людей страждаючих легеневою гіпертензією.

Склад ліків Cenforce-100

Кожна таблетка Cenforce містить 100 мг активної речовини - силденафілу.

Допоміжні компоненти: целюлоза мікрокристалічна, лактози моногідрат, гіпролоза, барвник заліза червоний оксид, кармін алюмінієвий лак (E 132) індиго, кроскармелоза натрію і Opadry блакитний OY-LS-20921.

Спосіб застосування

Cenforce використовують в кількості не більше однієї таблетки один раз на добу, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендована початкова доза в більшості випадків становить 50 мг, що складає половину таблетки. У разі, якщо бажаний ефект відсутній, дозу можна підняти до 100 мг (ціла таблетка).

Прийом літніми людьми

Геріатричні особливості елімінації речовини не вимагають зменшення дозування силденафілу для літніх пацієнтів. Наукові випробування на пацієнтах старших за 65 років, на відміну від більш молодих (від 18 до 45 років), виявили лише незначне зниження кліренсу силденафілу, яке не потребує корекції дози.

Рекомендовані дози при порушенні діяльності нирок

Фармакокінетика препарату не змінюється після одноразового прийому 50 мг силденафілу при середньому та легкому ступенях ниркової недостатності. Зміни в фармакокінетиці силденафілу спостерігалися лише у добровольців при термінальній формі ниркової недостатності (кліренс креатиніну 30 мл/хв і менше) - виділення силденафілу знижується, а AUC і Cmax збільшуються майже в кілька разів порівняно з такими ж дозами силденафілу у здорових чоловіків того ж віку без патологій.

Цукровий діабет і інсулінорезистентність

Імпотенція часто є наслідком цукрового діабету, як першого, так і другого типів, а іноді може бути і першою ознакою для виявлення самого цукрового діабету. Близько 75% пацієнтів з діабетом мають супутні розлади з еректильною дисфункцією, і як правило, в більш ранньому віці, ніж люди без діабету.

Лабораторні випробування, проведені з 1999 по серпень 2000 року в Іспанії, учасниками яких були 216 добровольців з діабетом обох типів, підтвердили, що силденафіл є ефективним і порівняно безпечним засобом для лікування імпотенції у хворих на діабет обох типів.

По закінченню проходження терапії силденафілом в рамках двенадцати недільного дослідження більшість людей відзначили, що їх стан ерекції значно покращився у порівнянні з базовими результатами. Поліпшення ерекції у добровольців спостерігалося в 64% і 56% - для доз 100 мг і 50 мг відповідно. Побічні ефекти були точно такі ж як і у здорових пацієнтів і мали подібне співвідношення в межах статистичної похибки. Результат можна вважати більш ніж прийнятним, особливо якщо враховувати той факт, що 6% випробовуваних мали периферичні ураження нервової тканини (нейропатія). Значна частина хворих (до 20%) мали судинні захворювання, 11% пацієнтів мали ураження сітківки очей, більш 72% людей мали від середньої до важкої стадії чоловічого безсилля, 80% з них були з показником HbA1c понад 7%.

Дози при порушенні діяльності печінки

Ценфорс-100 не впливає негативно на печінку і не вимагає регулювання дози при легкому і середньому ступенях тяжкості ураження. У дослідженнях на пацієнтах з печінковою недостатністю було зареєстровано лише невеликий вплив на фармакодинаміку активної речовини. В середньому, у людей з легким ступенем печінкової недостатності, час, за який виводиться з організму рівно половина речовини, був на 20% довшим. У хворих із середньою стадією ураження, час елімінації був в середньому на 40% тривалішим. Дози для пацієнтів з печінковою недостатністю повинні бути не більше 50 мг силденафілу в добу.

Протипоказання

 • Жінки та неповнолітні. Вплив силденафілу не досліджувався. Немає будь-яких даних з безпеки та ефективності для цієї групи осіб.
 • Паралельне використання з лікарськими препаратами від імпотенції. Не дозволяється комбіноване використання Ценфорс 100 з ліками аналогічної категорії і фармакологічної дії (силденафіл, варденафіл, тадалафіл).
 • Заборонено комбіноване використання силденафілу та деяких ліків і речовин: донатори NO, нітрити і органічні нітрати (амілнітрит, нітрогліцерин, натрію нітрит, динітрат ізосорбіду, ізосорбіду мононітрат і т.д.), певні наркотики (попперс), стимулятори гуанілатциклази, інгібітори ВІЛ-протеази (індинавір, ритонавір і ін.), альфа адреноблокатори (дивіться такожЛікарські взаємодії). Ці комплекси ліків є потенційно небезпечними і можуть викликати каскад небажаних ефектів.
 • Порушення функції згортання крові.Безпека і ефективність не перевірялися для цієї категорії хворих. Чоловікам, які мають проблеми з механізмом коагуляції крові, слід відмовитися від вживання Cenforce.
 • Важкий стан нирок і печінки: Ценфорс протипоказаний особам з термінальною стадією ниркової недостатності (кліренс креатиніну менше, ніж 30 мл/хв) і з серйозними ураженнями печінки.
 • Пріапізм. Пацієнти, в історії хвороби яких були випадки пріапізму або є захворювання, пов'язані з пріапізмом (мієломна хвороба, тромбоцитопенія, кавернозний фіброз, гострий лейкоз, серповидно-клітинна анемія, захворювання Пейроні), повинні відмовитися від вживання силденафілу та інших інгібіторів фосфодіестерази.
 • Виразкові захворювання шлунково-кишкового тракту. Результати лабораторних досліджень in vitroвиявили слабкий вплив силденафілу на агрегацію тромбоцитів, хоча клінічні дослідження на людях не підтвердили цієї залежності. Проте, пацієнтам з активною фазою виразкових захворювань шлунково-кишкового тракту рекомендують виключити використання препаратів, що містять силденафіл.
 • Гіперчутливість до силденафілу або допоміжних компонентів ліків.
 • Хвороби серця: нестабільна стенокардія, збільшення тривалості QT інтервалу, тріада Бека, коронарна хвороба серця (КХС), стеноз аорти, інфаркт міокарда (за останні півроку), брадикардія (менше 50 уд./хв.) і обструкція лівого шлуночку.
 • Судинні захворювання: внутрішньочерепний крововилив (протягом останніх півроку), значна гіпотензія (менш ніж 90/50), занадто високий артеріальний тиск (понад 170/110 мм рт. ст.).
 • Вроджені та набуті захворювання очей: дегенерація жовтої плями, пігментний ретиніт, випадки передньої оптичної ішемічної нейропатії (NAION) (в анамнезі). Після початку продажів силденафілу, було зафіксовано кілька повідомлень, в яких силденафіл, міг стати причиною часткової або повної втрати зору. Постраждалі особи, в своїй більшості, були не молодшими за 50 років і мали цілий ряд супутніх факторів і хвороб: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, високий кров'яний тиск, існуючі проблеми із зором, гіперхолестеринемія, набряк диску зорового нерву та куріння. Більшість експертів схиляються до думки, що сліпота могла співпасти у часі з вживанням силденафілу, а не бути спровокованою ним.

Фармакологічна дія

Ерекція у чоловіків має досить складний і до кінця не вивчений механізм, на який впливає безліч факторів. Щоб отримати розуміння дії інгібіторів фосфодіестерази-5 (IPDE5) (в тому числі і силденафілу), необхідно, принаймні, познайомитися з розумінням самого механізму ерекції і статевого збудження. Навіть в цьому складному і багатогранному процесі можливо простежити якусь структуру.

Найпершим етапом в механізмі ерекції, вважається процес збудження. Саме збудження і запускає всю послідовність подій, що призводять до якісної ерекції. Починається все з центральної нервової системи і збудження кори головного мозку. Величезну роль в процесі збудження мають статеві гормони, зокрема андрогени (дигідротестостерон, тестостерон, андростендіон і їх попередники).

Потім сигнал передається по нервових закінченнях безпосередньо до пенісу - це другий етап. Електричні імпульси від адренергічних і холінергічних нейронів викликають вивільнення оксиду азоту (NO) ендотеліальними клітинами статевого члену (СЧ). NO в свою чергу активізує фермент гуанілатциклазу, що розкладає гуанозинтрифосфат в циклічний гуанозинмонофосфат (цГМФ). Циклічний ГМФ в подальшому бере участь в активації G-білків, під дією чого здійснюється зниження рівня Ca + з наступною релаксацією гладких м'язів судин, що власне і веде до ригідності СЧ.

Цей механізм називається нормальним механізмом ерекції. Але при різних порушеннях в організмі чоловіка (цукровий діабет, судинні захворювання, фізичне нездужання, надмірне споживання лікарських препаратів і антидепресантів, вживання наркотиків, алкоголю, вік, інше), концентрація ФДЕ5 може бути настільки високою, що блокує ерекцію впринципі. Виключно в таких випадках профільним лікарем і призначається інгібітор фосфодіестерази-5 - sildenafil citrate (Віагра або його дженерик).

Силденафіл - активний компонент Cenforce, є селективним інгібітором фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5І). Молекулярна структура силденафілу в значній мірі нагадує молекулу цГМФ, що дозволяє вступати силденафілу в хімічний зв'язок з фосфодіестеразою-5, тим самим запобігаючи передчасному гідролізу цГМФ. Це допомагає підтримувати потенцію на більш кращому рівні, ніж зазвичай і достатньою для здійснення статевого акту.

Силденафіл відповідає тільки за механічну частину ерекції, він не посилює статевий потяг та сексуальне бажання до партнера.

Основні побічні ефекти

Перед тим як запустити в продаж ліки, що мають схожу фармакологічну активність, їх неодмінно порівнюють з еталоном. У групі сполук - інгібіторів PDE5, таким еталоном є силденафіл. Силденафілу приділялась значна увага з боку медиків та дослідників, оскільки він є найпершою речовиною з групи селективних інгібіторів фосфодіестерази-5. Віагра вважається одним з найбільш вивчених препаратів на сьогоднішній день. Поширеними небажаними побічними реакціями Віагри є: гіпотонія, біль у м'язах, хроматопсія, запаморочення, розлад травлення, порушення зору, біль в спині, висип, відчуття жару, головний біль, нудота, ціанопсія, закладеність носа. Побічні ефекти силденафілу, як правило, мають тимчасовий характер і відступають через 4-5 годин після прийнятої таблетки.

Передозування

В основному, при перевищенні дози використовують симптоматичне лікування. Зі збільшенням дозування силденафілу, що перевищує максимальну терапевтичну дозу, зростає ймовірність виникнення супутніх побічних ефектів. У випадку з силденафілом діаліз не призводить до поліпшення стану хворого при перевищенні дозування, так як силденафіл після потрапляння у плазму крові зв'язується з її білками.

Cenforce та алкоголь

Силденафіл може бути причиною гіпотонії, а спільно приймаючи його зі спиртними напоями може посилити зниження артеріального тиску. Разом з тим хворі можуть відчувати головний біль, запаморочення, почервоніння очей, непритомність, підвищення частоти серцевих скорочень і відчуття жару в шкірі обличчя. Алкоголь не впливає на метаболізм і час системної активності (AUC) силденафілу. Споживач повинен обмежувати або уникати прийом спиртних напоїв під час лікування силденафілом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Нижче розглядаються не всі можливі взаємодії Ценфорс-100 з лікарськими препаратами. Інші лікарські засоби і речовини, як безрецептурні, так і рецептурні, також в змозі вступати в біохімічні реакції з силденафілом. Для розгорнутої інформації зверніться до офіційної інструкції Віагри або до дослідницьких даних щодо силденафілу.

Взаємодії
Фармакологічна приналежністьЛікиВпливРекомендації
Інгібітори ВІЛ-протеазиДарунавір, індинавір, атазанавір, лопінавір, ритонавір і т.д.Комплексне вживання силденафілу з даною групою лікарських засобів є небезпечним. Інгібітори ВІЛ-протеази в значній мірі підвищують плазмову концентрацію силденафілу і пролонгують його елімінацію до 10 разів. Поєднання особливо небезпечне спільно з ВААРТ.Силденафіл бажано взагалі виключити на час терапії інгібіторами ВІЛ-протеази. Якщо це неможливо, доза повинна бути не більше 25 мг силденафілу і не частіше ніж раз в 72 години. Рекомендоване дозування силденафілу повинно підбиратися індивідуально і лише під наглядом медичного робітника.
Ліки, що індукують ізоферменти цитохрому P450Ципротерон, модафініл, гіперфорин, карбамазепін і т.д.Зменшення концентрації і часу експозиції силденафілу за рахунок індукції ізоферментів цитохрому (CYP3A4 ).Немає необхідності в коригуванні величини дози.
Органічні нітрати, нітрити і донатори оксиду азотуБутилнітрит, амілнітрит, ізосорбіду мононітрат, пентаеритриту тетранітрат, нітрогліцерин, динітрат ізособріду і т.д.Спільне вживання дуже небезпечне для життя внаслідок суттєвого зниження артеріального тиску.Застосування Cenforce разом з даною групою речовин заборонено.
Інгібітори ізоферментів цитохрому Р450Омепразол, ітраконазол, езомепразол, еритроміцин, вориконазол і т.д.Поєднання лікарських засобів - інгібіторів CYP3A4 і 2С9 веде до небезпечних побічних явищ. Відбувається збільшення Cmax і AUC силденафілу. Реакції схожі з тими, що бувають при передозуванні силденафілом.Слід уникати одночасного застосування силденафілу разом з інгібіторами цитохрому P450, в тому числі CYP3A4 і CYP2С9. У разі спільного використання, максимальна терапевтична доза силденафілу не може перевищувати 25 мг.
Блокатори альфа-адренергічних рецепторівДоксазозин, пророксан, теразозин і т.д.Сильна гіпотензія.Комбіноване лікування з альфа-адренолітичними засобами протипоказано.
Антацидні лікарські препаратиАлюмінію гідроокис, гідроксид магнію, кальцію карбонат, алмагель, оксид магнію і т.д.Зменшення швидкості поглинання силденафілу без погіршення біодоступності.В силу блокування всмоктування силденафілу з шлунково-кишкового тракту, дженерики Віагри потрібно приймати дещо раніше ніж зазвичай.
Антигіпертензивні лікарські засобиМетопролол, альфузозин, амлодипін, тамсулозин, гуанетидін, каптоприл і т.д.Посилення побічних явищ, викликаних прийомом гіпотензивних засобів.Спільне застосування не чинить клінічно виражених і небезпечних гіпотензивних ефектів, які вимагають змін доз. Зниження артеріального тиску відбувається в межах 5-8 одиниць, що вважається допустимим.
Лікарські препарати для лікування легеневої артеріальної гіпертензії (ЛАГ)Ріоцигуат (Адемпас)Надмірне зниження АТПаралельне використання в комплексі з силденафілом здатне призвести до значної гіпотонії.
Неселективні і селективні інгібітори PDE5Уденафіл, теофілін, варденафіл, силденафіл, тадалафіл, аванафіл, пентоксифілін і т.д.Силденафіл володіє практично аналогічною фізіологічною активністю і має схожу молекулярну структуру з іншими інгібіторами фосфодіестерази, як специфічними, так і неспецифічними. Одночасне вживання цього класу активних речовин не покращує еректильних якостей, однак може набагато погіршити самопочуття і завдати шкоди здоров'ю.Комбінований прийом силденафілу з іншими неспецифічними і специфічними інгібіторами фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5) забороняється через невиправданий ризик для здоров'я пацієнта.
БарбітуратиФенітоїн, фенобарбітал, метил фенобарбітал, барбексаклон, примідон і т.д.Вірогідне падіння плазмової концентрації і спад ефективності препаратівДозування може переглядатися медичним спеціалістом в разі фармакокінетичної взаємодії між силденафілом і барбітуратами.

Форма випуску

Таблетки блакитного кольору, вкриті плівковою оболонкою. На одній з лицьових граней таблеток є напис "100", що означає дозу основного компоненту ліків. Таблетки мають форму ромбу зі зрізаними краями. Частини таблеток, на яких є написи - злегка випуклої форми. На упаковці надрукованоі кінцевий термін зберігання лікарського засобу, дата виробництва, назва активної речовини, доза силденафілу, виробник, найменування лікарського засобу та номер партії.

Ценфорс — умови зберігання

Тримати подалі від дітей, в темному і прохолодному місці, при нормальній вологості.

Аналогічні ліки

Sildigra-100, Malegra-100, Aurogra-100, Viprogra-100, Потенціале, Силденафіл С-3, інше.

Відмова від відповідальності

Інструкція для препарату Ценфорс-100, надрукована на цій сторінці, може зазнати змін з часом і втратити актуальність. Дана інструкція до лікарського засобу вважається суто ознайомчою і не зобов'язана бути використана в якості ратифікованої виробником інструкції до застосування. Ця інструкція не діагностує пацієнтів і не може бути підставою для призначення лікування або використовуватися в якості довідника.

Деякі взаємодії з лікарськими засобами або захворюваннями, через брак клінічних даних, не описані в цьому посібнику. Це не є підставою вважати, що таких взаємодій не існує взагалі.

Ніколи не давайте Cenforce-100 третім особам - приймати засоби, що містять силденафіл дозволяється лише за призначенням лікаря.

Відгуки

По на 03 Nov 2017 (Cenforce-100 / Ценфорс 100) :
(5/5

Работает

Когда брал, смущала невысокая стоимость, но все таки решил попробовать. На удивление, работает не хуже очень дорогих маститых брендов.

 Повідомити про порушення