Tadasoft 40 купити Сіаліс Софт Тадасофт 40 мг Відгуки Інструкція

Розпродаж! Tadasoft-40 Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 34 грн за одиницю

Tadasoft-40 — кожна таблетка у своєму складі містить 40 мг тадалафілу. Тадасофт повинен прийматися сублінгвально і рожовуватись у роті. 

Детальніше

Sunrise Remedies

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
64,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
100 таблеток
3 400,00 грн
20 таблеток
780,00 грн
30 таблеток
1 140,00 грн
5 таблеток
320,00 грн
50 таблеток
1 800,00 грн

Tadasoft-40 — інструкція

Тадасофт 40
Tadasoft-40 фото

Що таке Tadasoft-40?

Тадасофт 40 - таблетки дженерику Сіаліс Софт з вмістом активної речовини 40 мг тадалафілу. Відмінною особливістю дженерику Tadasoft є швидкість дії. Дженерик активно всмоктується в кров через слизові оболонки в ротовій порожнині. Завдяки цьому дія Тадасофту настає набагато раніше, ніж у інших форм таблеток і дженериків препарату Сіаліс.

Коротка характеристика дженерику
Торговельне найменуванняTadasoft-40
Непатентоване найменуванняTadalafil
Діюча речовинаТадалафіл 40 мг
Завод виробникSunrise (Індія)
CAS ID171596-29-5
Фармацевтична групаЗасоби для стимуляції ерекції
Неактивні речовиниТитану діоксид (E 171), кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, оксид заліза жовтий
Способи дозуванняВід 5 мг до 20 мг тадалафілу, не більше одного прийому в день.
Початок діїМінімальний необхідний час для дії дженерику - 45 хвилин
ТривалістьДо 36 годин
Термін придатності3 роки від дати виробництва. Дата виробництва вказана на блістері.
КількістьВ блістері 10 таблеток

Показання

Лікування еректильної дисфункції та нездатність утримувати і досягати ригідності статевого члену під час статевого акту.

Форма випуску та склад Tadasoft-40

Таблетки, вкриті жовтою захисною оболонкою. В блістерній упаковці знаходиться 10 таблеток.

Склад: 40 мг тадалафілу.

Неактивні речовини: титану діоксид (E 171), кальцію гідрофосфат, магнію стеарат, оксид заліза жовтий.

Рекомендовані дозування

Основна схема прийому передбачає одноразовий прийом тадалафілу по мірі необхідності. Суть схеми полягає в тому, що як мінімум за півгодини до інтимної близькості, вживається 10-20 мг тадалафілу. Для більш швидкої дії препарату, таблетку з діючою речовною не ковтають, а розсмоктують під язиком. Ефективність препарату Тадасофт 40 зберігається протягом 36 годин після його прийому. Спочатку за основу береться звичайна стандартна доза - 10 мг тадалафілу (1/4 таблетки препарату Tadasoft-40). Якщо дозування в 10 мг виявиться неефективним, то рекомендується підвищити дозування до 20 мг тадалафілу (півтаблетки).

Механізм дії тадалафілу

Тадалафіл працює за тим же принципом, що і всі інгібітори ФДЕ-5 (силденафіл, варденафіл, аванафіл) з різницею лише в фармакокінетиці, силі і селективності інгібування фосфодіестерази-5, яка обумовлена молекулярною структурою тадалафілу. Завдяки особливій молекулярній структурі, тадалафіл має набагато більшу спорідненість до фосфодіестерази 5-го типу (ФДЕ-5), власне через що і досягається такий тривалий ефект дії - до 36 годин.

Послідовність механізму ерекції має досить довгий шлях. На початку, в результаті зорового або тактильного сприйняття відбувається збудження кори головного мозку, від нього сигнал по спинному мозку передається до клітин статевого члену, через що останні вивільняють оксид азоту (NO). Оксид азоту служить сигналом для синтезу циклічного гуанозінмонофосфату (цГМФ), завдяки якому відбувається зниження в клітинах статевого члену іонів кальцію (Са+), що служить фактором для розслаблення гладких м'язів СЧ, наповненню його кров'ю і ерекції.

З віком, поганими звичками, малорухливим способом життя і по ряду інших причин, ці природні механізми порушуються, і організм стає не в змозі збалансувати себе. Це виражається в тому, що в тканинах статевого члену надмірно зростає концентрація і активність особливого ферменту - фосфодіестерази-5. ФДЕ5 розщеплює цГМФ, не давши тим самим вивільнити іони кальцію. Тадалафіл пригнічує ФДЕ5 і призводить його в неактивний стан, що запобігає гідролізу і розщепленню цГМФ ферментом ФДЕ5.

Протипоказання

Дженерик Tadasoft-40 не може використовуватися жінками і дітьми. Пацієнти не повинні приймати Тадасофт-40, якщо у них є гострі форми функціональної печінкової або ниркової недостатності. Заборонений тадалафіл і для пацієнтів схильних до пролонгованої ерекції (від 4-х годин і більше), в тому числі й тих, що мають провокуючі фактори: серповидно-клітинна анемія, гострий лейкоз, фіброз кавернозного тіла, викривлення статевого члену. Тадасофт 40 необхідно приймати з обережністю особам, у яких раніше були випадки індивідуальної непереносимості ФДЕ5 інгібіторів, в тому числі силденафілу або варденафілу. Дженерики Сіалісу заборонені для використання особами, у яких є серцево-судинні захворювання: неконтрольована гіпертензія і гіпотензія, легенева венооклюзивна хвороба, інфаркт, незгортаємість крові, серцева недостатність, стенокардія або інсульт. Тадалафіл не повинен використовуватися людьми, для яких сексуальна активність протипоказана з медичних міркувань.

Ефективність у лікуванні ЕД у різних груп пацієнтів

Сіаліс Софт і його дженерики - відносно молода група препаратів. Тадалафіл під різними торговими марками продається з 2003 року, що на 11 років пізніше препарату Віагра. За цей час Сіаліс встиг забрати дуже велику частину споживачів і прихильників Віагри. Особливістю даного препарату є м'якість дії та набагато менший ризик побічних ефектів, ніж у Віагри. Існують різні схеми прийому тадалафілу в залежності від застосовуваної дози і показань, які перевірялися в лабораторії і проявили досить високу ефективність у порівнянні з плацебо. При разовому вживанні тадалафілу в дозі 10 мг у пацієнтів із середнім віком 55 років, середньою і важкою формами еректильної дисфункції, ефективність тадалафілу становила понад 60%. При прийомі 20 мг тадалафілу - ефективність була на рівні 75%. Також проводилися дослідження на хворих на цукровий діабет і на пацієнтах, що перенесли радикальну простатектомію - ефективність тадалафілу в цьому випадку складала 64% і 41% відповідно.

Передозування тадалафілом

У клінічних дослідженнях 10-кратне перевищення дози тадалафілу призводило до стандартних побічних ефектів (див. Побічні ефекти). Для блокування небажаних наслідків тадалафілу при інтоксикаціях застосовується стандартне симптоматичне лікування. Госпіталізація пацієнта в більшості випадків не потрібна, а побічні ефекти проходять самостійно через кілька годин. Гемодіаліз не робить належного ефекту через біологічний зв'язок тадалафілу з білками крові. Антидот невідомий.

Сумісність Тадасофт 40 зі спиртним

Вживання великої кількості їжі і помірних доз алкоголю, як показали клінічні випробування, практично не впливає на фармакокінетику тадалафілу і не впливає на вираженність побічних ефектів. Велика кількість випитого спиртного разом з тадалафілом може призвести до адитивного зниження артеріального тиску, ортостатичної гіпотензії і запаморочень.

Побічні ефекти

При прийомі рекомендованих доз тадалафілу побічні ефекти зазвичай не виникають, або слабо виражені і самостійно проходять з часом. Найбільш поширеними стандартними побічними ефектами є: головний біль, розлад шлунку, гіперемія, запаморочення, болі в м'язах і закладеність носа. Для більшості чоловіків вираженість стандартних побічних ефектів має незначний і слабо виражений характер, що не передбачає ніяких додаткових дій для їх усунення і припинення прийому.

Менш поширені ефекти практично не зустрічаються і спостерігаються лише у осіб, для яких є протипоказання щодо прийому тадалафілу (див. Протипоказання): пріапізм, шум у вухах, серцевий напад, стенокардія, інсульт, аритмія, алергічні реакції.

Взаємодія з ліками

Сіаліс, як і його дженерики повинен призначатися тільки лікарем. Повідомте вашого лікаря про всі ліки, які можливо будуть поєднуватися з прийомом тадалафілу, особливо, якщо ви його плануєте приймати одночасно з іншими ліками, включаючи ті, що використовуються для лікування болю в грудях (стенокардія), високого тиску крові або проблем з простатою (альфа- адреноблокатори). Не приймайте Тадасофт-40, якщо ви вже приймаєте ріоцигуат, варденафіл, силденафіл, доксазозин, нітрогліцерин, ліки для лікування ВІЛ або СНІД, антибіотики з класу макролідів (еритроміцин і йому подібні) і деякі протигрибкові ліки (кетоконазол, ітраконазол). Також потенційно небезпечним є спільний прийом тадалафілу з деякими рекреаційними наркотиками, включаючи алкілнітрити і бутілнітрити (poppers). Грейпфрут і грейпфрутовий сік здатні збільшити загальний час експозиції тадалафілу, і не можуть бути рекомендовані для прийому разом з тадалафілом.

Правила зберігання

Зберігайте препарат при температурі від 0 до 25 градусів за Цельсієм, уникаючи потрапляння прямого сонячного світла протягом тривалого часу. Дата виробництва та кінцева дата використання витіснені на блістері.

Аналоги

Tadasoft-20, Vidalista CT.

Відмова від відповідальності

Тадасофт 40 може прийматись тільки на підставі рекомендацій та призначення від лікаря, який супроводжує вас у лікуванні. Ця інструкція є лише коротким описом і не повинна сприйматися в якості керівництва до дій. Самолікування неприпустиме. Якщо у Вас є питання, чи Вам потрібна додаткова інформація про тадалафіл і препарати на його підставі, запитайте вашого лікуючого спеціаліста.

Відгуки