Tadalis SX 20 купити таблетки Тадаліс 20 мг інструкція відгуки

Tadalis SX 20 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 72.5 грн за одиницю

Tadalis SX 20 - найякісніший дженерик Сіалісу. Вміст тадалафілу - 20 мг. Гарантована дія на ерекцію протягом 36-48 годин. Виробництво: Ajanta Pharma Limited (India). 

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
12 таблеток
1 200,00 грн
990,00 грн
24 таблетки
2 400,00 грн
1 860,00 грн
4 таблетки
400,00 грн
350,00 грн
48 таблеток
4 800,00 грн
3 480,00 грн
8 таблеток
800,00 грн
680,00 грн

Tadalis SX 20: інструкція, склад, побічні ефекти.

Tadalis SX 20
Tadalis SX 20 фото

Что такое Tadalis-SX 20?

Tadalis SX 20 - лікарський засіб, що використовується при порушеннях еректильної функції різної природи, в складі якого міститься 20 мг тадалафілу. Будь-які чинники, що порушують приплив крові до тканин статевого члена або венозний відтік, можуть призвести до розладів ерекції, що ускладнює статевий акт. В ході епідеміологічних досліджень виявлено, що поширеність дисфункцій досягає 50-53% у чоловіків від 40 до 65 років. Найчастіше порушення сприймаються чоловіком як незворотні вікові процеси, однак, при корекції способу життя та медикаментозній підтримці, можливо досягти повного відновлення потенції. Завдяки нормалізації кровообігу тадалафіл підсилює ерекцію і збільшує її тривалість, не впливаючи при цьому на якість сперми, морфологію і життєздатність сперматозоїдів.

Характеристики ЛЗ
Торгова маркаTadalis SX 20
СкладТадалафіл 20 мг, в тому числі неактивні компоненти, включаючи лактозу і ін.;
ПризначенняЗасіб для відновлення еректильної дисфункції
Фармакологічна групаСелективні інгібітори ФДЕ-5
Форма і вид таблетокТаблетки жовтого кольору довгастої форми
Форма продажуТаблетки в блістері 4 шт.
Фармацевтична компаніяAjanta (India)
Рекомендовані дозуванняВід 5 до 20 мг тадалафілу на добу
Як прийматиЗа 1 годину до сексу, незалежно від прийому їжі
Тривалість дії36-48 годин

Склад і форма випуску

Tadalis SX 20 має в складі біологічно активну речовину тадалафіл в дозуванні 20 мг, представлену кристалами білого кольору, з молярною масою 389,404 г/моль. В органічних розчинниках (етанол) з'єднання малорозчинне, в воді випадає в осад. Містить також такі допоміжні наповнювачі, що зв'язують плівкоутворювальні речовини:

 • мікрокристалічна целюлоза;
 • кристали стеарата магнію;
 • лактоза;
 • лаурилсульфат натрію;
 • триацетин
 • діоксид титану

Допоміжні компоненти додаються в фармацевтичний засіб, щоб забезпечити його зберігання, необхідні технологічні властивості і точність дозування.

Випускається в єдиній формі - пігулки. Дозування головного активного компонента - 20 мг. Таблетки мигдалеподібної форми, кількістю 4 штуки в упаковці.

Показання та спосіб застосування

Засіб Tadalis SX 20 призначається при наступних порушеннях:

 • неможливість досягти стабільної ерекції;
 • гіперплазія передміхурової залози;
 • зниження статевого потягу;
 • короткочасна ерекція.

Залежно від поставленого діагнозу, а також цілей лікування, тадалафіл може застосовуватися як курсом (при частій сексуальної активності), так і одноразово, безпосередньо перед близькістю. Отже, серед пацієнтів можна виділити дві основні групи:

Люди з регулярною потребою в сексуальній активності, або особи, яким тадалафіл показаний для лікування доброякісної форми простатиту.

До цієї групи входять пацієнти, сексуальна активність яких перевищує 2 статевих акти на тиждень. Ефективна, і при цьому безпечна для організму концентрація тадалафілу досягається шляхом призначення дози 5 мг тадалафілу щодня (1/4 частина таблетки Tadalis SX 20). Прийом повинен відбуватися в один і той же час. У разі пропуску прийому препарату, не дозволяється компенсувати і приймати подвійну дозу активної речовини.

Пацієнти з рідкісними епізодами сексуальної активності.

До цієї категорії входять пацієнти з сексуальною активністю рідше двох разів на тиждень. У разі відсутності необхідності постійної підтримки еректильної функції, рекомендована доза тадалафілу становить від 10 до 20 мг (0.5-1 табл. Tadalis SX-20), як мінімум за 30-40 хвилин до статевого акту. Для пацієнтів з нирковою недостатністю може знадобитися індивідуальний підбір дози, що пов'язано з особливостями кліренсу речовини. В такому випадку необхідно звернутися за консультацією фахівця.

Механізм дії

Тадалафіл, що знаходиться в складі препарату, відновлює нормальний процес кровонаповнення тканин статевого члена при порушенні, за рахунок впливу на стан стінок артеріальних судин члена. В основі цього ефекту лежить здатність інгібувати (пригнічувати) активність фосфодіестерази-5 в гладких м'язах судин, розташованих в кавернозних тілах пеніса. Печеристе (кавернозне) тіло - це структурно-функціональна одиниця еректильної тканини, строма якої пронизана безліччю судин. При статевому збудженні надходить нервовий імпульс від ЦНС, що призводить до ланцюга реакцій за участю специфічних ферментів і наповненню кров'ю і вираженого збільшення розмірів печеристих тіл.

Ерекція може відбутися тільки в умовах розслаблення гладких м'язів регіонарних судин і кавернозних тіл, що забезпечується виділенням в кров специфічних ферментів білкової природи і оксиду азоту. Тадалафіл, пригнічуючи фосфодіестеразу-5, посилює дію оксиду азоту, що призводить до більш вираженого і тривалого розслаблення гладкої мускулатури. Фізіологічним результатом цього є посилення ерекції та збільшення її тривалості. Ефект препарату проявляється тільки при умові сексуальної стимуляції.

Фармакокінетика і фармакодинаміка

Засіб приймається всередину (перорально) і швидко абсорбується з шлунково-кишкового тракту. Прийом їжі на фармакологічні властивості не впливає. Ступінь зв'язування з білками крові досить високий - до 95%, при біодоступності (кількості активного компонента, що надійшов в кров в незмінному вигляді) 90%, завдяки чому досягається висока швидкість впливу препарату на організм. Виражений ефект розвивається через 30-40 хвилин, максимальна концентрація в крові виявляється протягом 2-5 годин після одноразового прийому (в середньому - через 2 години). Дія триває протягом 36 годин. Виводиться переважно з калом, в меншій мірі через нирки (близько 35%). Період напіввиведення у людей з нормальною функцією печінки і нирок становить 17,5 годин.

В процесі метаболізму для виведення активна речовина піддається циклу біотрансформації, що змінює її фізико-хімічні властивості. Тадалафіл поступово метаболізується до катехолу, потім проходить метилювання і глюкуронування з утворенням основного циркулюючого метаболіту - метилкатехол глюкуроніду, котрий має фармакологічної активності. Параметри фармакокінетики багато в чому залежать від фізіологічних особливостей організму: наявності хронічних захворювань, віку, ваги.

В ході клінічних досліджень встановлено, що медикамент при щоденному прийомі не викликає небажаних змін морфології сперматозоїдів і якості сперми в цілому, а також не впливає на концентрацію статевих гормонів.

Побічні ефекти і протипоказання

Приблизно за 20 років існування тадалафілу були проведені численні масштабні клінічні випробування його впливу на організм. В ході плацебо-контрольованих досліджень, в яких брало участь близько 6000 чоловіків, вивчалася поширеність небажаних ефектів і індивідуальних реакцій організму. Тільки у 6,5% чоловіків, що приймали препарат в дозуванні 20 мг, відзначалися побічні ефекти, які послужили причиною його скасування. В інших випадках, при виникненні в початковому періоді прийому ліків, побічні ефекти з часом проходили. При прийомі тадалафілу можуть виникати такі стандартні небажані реакції:

 • головний біль;
 • болі в м'язах;
 • незначна або середньої вираженості біль у спині;
 • диспепсичні явища;
 • грипозний стан;
 • приливи жару;
 • закладеність носа.

Як і інші інгібітори фосфодіестерази-5, препарат має вазодилатуючу дію, що може викликати короткочасне зниження загального тиску. При наявності протипоказань, є повідомлення про випадки спонтанної ерекції, а також про надмірно тривалу ерекцію (пріапізм). Якщо ерекція на фоні прийому засобу триває більше 4 годин, слід негайно звернутися до фахівця.

Застосування Tadalis SX 20 протипоказано при:

 • нестабільній неконтрольованій стенокардії;
 • лікуванні засобами, що містять нітрати;
 • декомпенсованій серцевій недостатності;
 • наявності важких захворювань нирок і печінки;
 • наявності інсультів або інфарктів в минулому;
 • схильності до пріапізму або наявності факторів, що його провокують (серповидно-клітинна анемія, кавернозний фіброз, значне викривлення СЧ і ін.);
 • забороні сексуальної активності за медичними показаннями.

Засіб також не призначений для застосування жінками або дітьми до 18 років. Тадалафіл здатний проникати через плацентарний бар'єр.

Взаємодія

Клінічними дослідженнями виявлено, що тадалафіл здатний підсилювати ефект зниження тиску при одночасному прийомі з засобами, що містять нітрати. У зв'язку із загальним судинорозширювальним ефектом існує ризик небезпечного падіння системного артеріального тиску, тому прийом препарату разом з нітратами протипоказаний. Якщо прийом нітратів пов'язаний з життєвими показаннями, приймати тадалафіл рекомендовано не раніше, ніж через 2 доби і тільки під наглядом лікаря і моніторингом показників тиску. До фармакологічних засобів, що містять нітрати, відносяться нітрогліцерин, сустоніт, нітронг і інші.

При одночасному прийомі з кетоконазолом, тетрацикліном та іншими інгібіторами ферменту CYP3A4, активні дозування тадалафілу повинні бути переглянуті лікуючим фахівцем, оскільки CYP3A4-інгібітори, здатні збільшувати системний час дії препарату. Рифампіцин і Н2-антигістамінні засоби зменшують ефективність тадалафілу. Не рекомендовано застосування з іншими препаратами, що підсилюють еректильну функцію.

При застосуванні разом з антацидними засобами всмоктуваність тадалафілу дещо сповільнюється, що веде до збільшення часу до початку наступу активності препарату.

Поєднання алкоголю і інгібіторів фосфодіестерази-5, до групи яких належить тадалафіл допустимо, однак у деяких пацієнтів може призвести до збільшення ймовірності ортостатичних ознак: зниження тиску, почастішання ЧСС, запаморочення або головного болю.

Особливі вказівки

Сексуальна активність у пацієнтів з вираженими серцево-судинними патологіями має потенційний ризик для здоров'я, тому медикаментозне лікування статевих дисфункцій у таких хворих не показано. Також необхідно враховувати, що при стенозі лівого шлуночка вплив будь-яких вазодилататорів, в тому числі тадалафілу, може призвести до індивідуальних несприятливих реакцій.

Цукровий діабет, зниження функції печінки, похилий вік не впливають на фармакологічні властивості лікарського засобу (ефект можна порівняти з дією в здоровому організмі) і не потребують коригування дози. З обережністю проводити лікування еректильної дисфункції слід при наявності провокуючих до виникнення пріапізму факторів: серповидно-клітинна анемія, кавернозний фіброз, патологічне викривлення члена і ін.

Умови зберігання

Таблетки Tadalis SX 20 можна використовувати протягом трьох років від дати виготовлення. Зберігати рекомендується при температурі до 30 градусів в темному сухому місці, недоступному для дітей.

Відмова від відповідальності

Інформація на цій сторінці надана виключно в ознайомлювальних цілях і не повинна сприйматися як інструкція до ліків або заклик до дій. Адміністрація сайту не несе відповідальності за повноту, актуальність та достовірність наданої інформації, а також завдані збитки здоров'ю в результаті безконтрольного самолікування. Перед використанням Tadalis SX 20 отримаєте очну консультацію і рекомендацію лікаря-фахівця.

Відгуки

По (Одесса, Украина) на 17 Dec 2020 (Tadalis SX 20 / Тадаліс SX 20) :
(5/5

Хороший препарат пересел на него с Tadacip 20

Раньше покупал Tadacip 20, по рекомендации продавца попробовал этот, понравился больше. Данный препарат действует, как на меня, мягче и дольше, чем Тадасип, 1/4 таблетки держит
почти 3 дня, все нормально, и самое главное не такие побочки, как от таблеток, которые стоят 200 грн. за 10 штук. По действию от оригинального Сиалиса, не отличается, разве только стоимостью. Хорошо, что его можно принимать с жирной пищей и алкоголем, не мешает. ;-)

 Повідомити про порушення