Купити Silver Fox збудник Срібна Лисиця відгуки інструкція

Количество пакетиковЦінаКупити
1 стик
70,00 грн
12 стиков (коробка)
840,00 грн
655,20 грн
3 стика
210,00 грн
197,40 грн
6 стиков
420,00 грн
369,60 грн

Срібна Лисиця або Silver Fox - це суміш збудливих афродизіаків. Призначений для застосування дівчатами із слабким статевим потягом. Може також використовуватись жінками у шлюбі для подолання сексуально-побутової рутини або для таємного збудження. Препарат також популярний серед дівчат найдавнішої професії, трудоголізм яких викликає огиду та втрату інтересу до роботи

Детальніше

Ціна від 54.6 грн за одиницю

Centurion Laboratories

Новий товар

Читати відгуки

Залишити відгук

Оцінки і відгуки клієнтів

(5/5)
1 відгук(и)

Порошок-збудник Silver Fox: склад, спосіб застосування, відгуки

Сільвер Фокс фото
Збудник Silver Fox ціна

Що таке Сільвер Фокс?

Silver Fox - збуджуючий афродизіак, що був розроблений на основі останніх відкриттів в області жіночого лібідо і за своєю ефективністю перевершив шпанську мушку. Збудник Срібна Лисиця може бути використаний для таємної спокуси жінок або парами, які хочуть отримати максимум задоволення від статевого акту.

Порошок Сільвер Фокс складається тільки з натуральних компонентів та не завдає шкоди гормональному фону жінки. Використовується при зниженій збудливості, відсутності бажання займатися сексом, комплексному лікуванні фригідності; також застосовується для усунення проблеми сухої піхви та інших порушень сексуальної функції у жінок. Порошок здатний не тільки пробудити бажання займатися сексом, але і зробити жіночий оргазм більш інтенсивним і глибоким.

Жіночий збудник Silver Fox - коротка специфікація
Торговельна назваSilver Fox
Форма випускуЗбуджуючий порошок для жінок без смаку і запаху зі 100% розчинністю
СкладСільвер Фокс - біологічно активна добавка на основі натуральних компонентів. Діючі речовини: екстракт йохімбе, мукуна пекуча, екстракт ші чуань цзи, пуерарія горбиста, аргірея красива, екстракт бенгальського перцю, горянка короткоріжкова, ямс дикий.
Дозування5 мг порошку за один прийом - вміст одного пакетика Сільвер Фокс
Спосіб застосуванняВміст стіку висипати в будь-який холодний напій (сік, газована вода, інше). Можна розмішати для більш швидкого розчинення.
Початок діїПерші ознаки спостерігаються через 30 хвилин після прийому
Час дії4-6 годин
Вживання зі спиртнимСумісно

Дія на жіночий організм

Дія Сільвер Фокс проявляється вже через 30 хвилин після прийому, що характеризується потягом і підвищеною увагою жінки до протилежної статі. Вплив на жіночий організм приблизно нагадує легке алкогольне сп'яніння. Прийом збуджуючого засобу супроводжується легкою ейфорією і довірою до партнера, збільшується сексуальне бажання і тактильна чутливість. На чоловіків Сільвер Фокс також може чинити стимулюючу дію на потенцію, хоча має менш виражений ефект, ніж дженерики для потенції.Основні ознаки і ефекти після прийому:

Срібна Лисиця збудник
Срібна Лисиця збудник
 • значне зростання сексуального бажання;
 • збільшення циркуляції крові до органів малого тазу і їх набухання;
 • зняття психологічних бар'єрів і дискомфорту;
 • підвищення тактильної чутливості;
 • збільшення вироблення природного мастила і стимуляція бартолінових залоз;
 • почастішання дихання і серцевого ритму;
 • зниження порогу для досягнення оргазму і збільшення його сили.

Склад

Silver Fox випускається у вигляді порошку, який легко розчиняється у воді або будь-якому іншому напої. Зміст порошку Silver Fox в основному складається з лікувальних трав Китаю і Таїланду, активні речовини яких пильно вивчалися фахівцями з Німеччини. Практично на 90% засіб складається з екстрактів рослин, які сприяють виробленню власних статевих гормонів, адаптогенів, призначених для зняття втоми і стресу, а також тропічних афродизіаків, що давно зарекомендували себе, як ефективні засоби для підвищення жіночого лібідо:

 • Екстракт йохімбе - сприяє збільшенню тактильних відчуттів, а також нормалізує рівень жіночих статевих гормонів, нестача яких може призвести до відсутності статевого потягу.
 • Екстракт горянки короткорожкової. Містить натуральну речовину - ікаріїн. Застосовується для лікування імпотенції у чоловіків, а також збільшує статевий потяг і кровообіг в ерогенних зонах у жінок.
 • Дикий ямс (Wild Yam). Екстракт цієї рослини бере участь в регуляції роботи статевих залоз, нормалізує менструальний цикл, а також призводить до норми гормональний фон.
 • Піппалі (індонезійський довгий перець). Багатофункціональний засіб з великою кількістю позитивних ефектів. В основному застосовується в якості адаптогена і для прискорення обміну речовин.
 • Аргірея красива. Застосовується для лікування безпліддя і збільшення сексуального бажання.
 • Пуерарія горбиста. Є антиоксидантним та антиаритмічним засобом.
 • Екстракт ші чуань цзи. Природний стимулятор сексуального потягу. Стимулює приплив крові до статевих органів.
 • Мукуна пекуча - тропічна трав'яниста рослина застосовується століттями в китайській народній медицині для підвищення настрою і сексуального бажання.

Дозування і спосіб застосування

Рекомендована доза Silver Fox не повинна перевищувати 5 мг сухого залишку порошку, що відповідає одному пакетику. Перед прийомом, вміст стіку необхідно розчинити в теплій або холодній рідині, крім міцних спиртних напоїв. Перші ознаки дії препарату спостерігаються через 30 хвилин, але виробник рекомендує приймати Сільвер Фокс за годину до статевого контакту. Не змішуйте засіб з гарячими напоями, через можливу втрату ефективності. Забороняється приймати засіб "Срібна Лисиця" більш ніж один раз на добу!

Протипоказання

Випадки, коли використання збуджуючого засобу "Срібна Лисиця" протипоказано:

 • алергічні прояви на компоненти, що входять до складу Сільвер Фокс;
 • підлітки, які не досягли повноліття;
 • не варто поєднувати препарат з міцним алкоголем;
 • Сільвер Фокс заборонено приймати під час вагітності та грудного вигодовування;
 • серцево-судинні захворювання і неконтрольований артеріальний тиск;
 • гінекологічні та інфекційні захворювання;
 • гіперчутливість і індивідуальна непереносимість.

Використання Silver Fox не рекомендується для першого статевого контакту в житті, оскільки деякі речовини, що входять до складу препарату, можуть знизити больовий поріг під час дефлорації.

Побічні ефекти

У дуже рідкісних випадках при використанні засобу "Срібна Лисиця" можуть спостерігатися небажані ефекти, найчастіше це трапляється при безконтрольному вживанні, або при передозуванні препаратом. Типові побічні ефекти Silver Fox:

 • головний біль або запаморочення;
 • алергія і висипання;
 • нудота;
 • приплив крові до обличчя, жар або озноб;
 • апатія;
 • сонливість.

Випадки передозування

Стандартна доза в 5 мг Сільвер Фокс вважається повністю нешкідливою і безпечною, однак начне дозування може надавати зайве навантаження на систему виділення організму, особливо на печінку і нирки, також збільшується частота основних небажаних ефектів. Не приймайте препарат в дозуванні більше 5 мг Сільвер Фокс на добу. При перших ознаках передозування і при виникненні будь-яких побічних ефектів рекомендується очистити шлунок, випити активованого вугілля і негайно звернутися за невідкладною медичною допомогою.

Спільний прийом з іншими речовинами і ліками

Взаємодії невідомі. Засіб містить виключно натуральні компоненти, які сумісні з іншими ліками і не чинять один на одного вплив. Збудник можна поєднувати з алкоголем в невеликих кількостях.

Зберігання

Silver Fox повинен зберігатися в закритому вигляді в оригінальній упаковці. Не зберігайте відкриті стіки з порошком - після розтину засіб повинен бути використаний. Кінцеву дату зберігання вказано в інструкції.

Відгуки

По на 06 Nov 2017 (Порошок збудник Silver Fox (Сільвер фокс) - срібна лисиця для жінок) :
(5/5

Рекомендую!

Купила Сильвер Фокс, так как в первую очередь, отталкивалась от состава и вероятных побочных эффектах. Данный афродизиак, состоит из натуральных компонентов и совсем не вредит здоровью. Нежеланных побочных эффектов не было. Попользовавшись, достаточно долгое время, нареканий и жалоб к препарату нет!

 Повідомити про порушення