Купити Silver Fox збудник Срібна Лисиця відгуки інструкція

Silver Fox Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 82.5 грн за одиницю

Срібна Лисиця або Silver Fox - це суміш збудливих афродизіаків. Призначений для застосування дівчатами із слабким статевим потягом. Може також використовуватись жінками у шлюбі для подолання сексуально-побутової рутини або для таємного збудження. Препарат також популярний серед дівчат найдавнішої професії, трудоголізм яких викликає огиду та втрату інтересу до роботи

Детальніше

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 стік
120,00 грн
12 стіків (коробка)
1 440,00 грн
990,00 грн
3 стіка
360,00 грн
342,00 грн
6 стіків
720,00 грн
648,00 грн

Порошок-збудник Silver Fox: склад, спосіб застосування, відгуки

Сільвер Фокс фото
Збудник Silver Fox ціна

Що таке Сільвер Фокс?

Silver Fox - збуджуючий афродизіак, що був розроблений на основі останніх відкриттів в області жіночого лібідо і за своєю ефективністю перевершив шпанську мушку. Збудник Срібна Лисиця може бути використаний для таємної спокуси жінок або парами, які хочуть отримати максимум задоволення від статевого акту.

Порошок Сільвер Фокс складається тільки з натуральних компонентів та не завдає шкоди гормональному фону жінки. Використовується при зниженій збудливості, відсутності бажання займатися сексом, комплексному лікуванні фригідності; також застосовується для усунення проблеми сухої піхви та інших порушень сексуальної функції у жінок. Порошок здатний не тільки пробудити бажання займатися сексом, але і зробити жіночий оргазм більш інтенсивним і глибоким.

Жіночий збудник Silver Fox - коротка специфікація
Торговельна назваSilver Fox
Форма випускуЗбуджуючий порошок для жінок без смаку і запаху зі 100% розчинністю
СкладСільвер Фокс - біологічно активна добавка на основі натуральних компонентів. Діючі речовини: екстракт йохімбе, мукуна пекуча, екстракт ші чуань цзи, пуерарія горбиста, аргірея красива, екстракт бенгальського перцю, горянка короткоріжкова, ямс дикий.
Дозування5 мг порошку за один прийом - вміст одного пакетика Сільвер Фокс
Спосіб застосуванняВміст стіку висипати в будь-який холодний напій (сік, газована вода, інше). Можна розмішати для більш швидкого розчинення.
Початок діїПерші ознаки спостерігаються через 30 хвилин після прийому
Час дії4-6 годин
Вживання зі спиртнимСумісно

Дія на жіночий організм

Дія Сільвер Фокс проявляється вже через 30 хвилин після прийому, що характеризується потягом і підвищеною увагою жінки до протилежної статі. Вплив на жіночий організм приблизно нагадує легке алкогольне сп'яніння. Прийом збуджуючого засобу супроводжується легкою ейфорією і довірою до партнера, збільшується сексуальне бажання і тактильна чутливість. На чоловіків Сільвер Фокс також може чинити стимулюючу дію на потенцію, хоча має менш виражений ефект, ніж дженерики для потенції.Основні ознаки і ефекти після прийому:

 • значне зростання сексуального бажання;
 • збільшення циркуляції крові до органів малого тазу і їх набухання;
 • зняття психологічних бар'єрів і дискомфорту;
 • підвищення тактильної чутливості;
 • збільшення вироблення природного мастила і стимуляція бартолінових залоз;
 • почастішання дихання і серцевого ритму;
 • зниження порогу для досягнення оргазму і збільшення його сили.

Склад

Silver Fox випускається у вигляді порошку, який легко розчиняється у воді або будь-якому іншому напої. Зміст порошку Silver Fox в основному складається з лікувальних трав Китаю і Таїланду, активні речовини яких пильно вивчалися фахівцями з Німеччини. Практично на 90% засіб складається з екстрактів рослин, які сприяють виробленню власних статевих гормонів, адаптогенів, призначених для зняття втоми і стресу, а також тропічних афродизіаків, що давно зарекомендували себе, як ефективні засоби для підвищення жіночого лібідо:

 • Екстракт йохімбе - сприяє збільшенню тактильних відчуттів, а також нормалізує рівень жіночих статевих гормонів, нестача яких може призвести до відсутності статевого потягу.
 • Екстракт горянки короткорожкової. Містить натуральну речовину - ікаріїн. Застосовується для лікування імпотенції у чоловіків, а також збільшує статевий потяг і кровообіг в ерогенних зонах у жінок.
 • Дикий ямс (Wild Yam). Екстракт цієї рослини бере участь в регуляції роботи статевих залоз, нормалізує менструальний цикл, а також призводить до норми гормональний фон.
 • Піппалі (індонезійський довгий перець). Багатофункціональний засіб з великою кількістю позитивних ефектів. В основному застосовується в якості адаптогена і для прискорення обміну речовин.
 • Аргірея красива. Застосовується для лікування безпліддя і збільшення сексуального бажання.
 • Пуерарія горбиста. Є антиоксидантним та антиаритмічним засобом.
 • Екстракт ші чуань цзи. Природний стимулятор сексуального потягу. Стимулює приплив крові до статевих органів.
 • Мукуна пекуча - тропічна трав'яниста рослина застосовується століттями в китайській народній медицині для підвищення настрою і сексуального бажання.

Дозування і спосіб застосування

Рекомендована доза Silver Fox не повинна перевищувати 5 мг сухого залишку порошку, що відповідає одному пакетику. Перед прийомом, вміст стіку необхідно розчинити в теплій або холодній рідині, крім міцних спиртних напоїв. Перші ознаки дії препарату спостерігаються через 30 хвилин, але виробник рекомендує приймати Сільвер Фокс за годину до статевого контакту. Не змішуйте засіб з гарячими напоями, через можливу втрату ефективності. Забороняється приймати засіб "Срібна Лисиця" більш ніж один раз на добу!

Протипоказання

Випадки, коли використання збуджуючого засобу "Срібна Лисиця" протипоказано:

 • алергічні прояви на компоненти, що входять до складу Сільвер Фокс;
 • підлітки, які не досягли повноліття;
 • не варто поєднувати препарат з міцним алкоголем;
 • Сільвер Фокс заборонено приймати під час вагітності та грудного вигодовування;
 • серцево-судинні захворювання і неконтрольований артеріальний тиск;
 • гінекологічні та інфекційні захворювання;
 • гіперчутливість і індивідуальна непереносимість.

Використання Silver Fox не рекомендується для першого статевого контакту в житті, оскільки деякі речовини, що входять до складу препарату, можуть знизити больовий поріг під час дефлорації.

Побічні ефекти

У дуже рідкісних випадках при використанні засобу "Срібна Лисиця" можуть спостерігатися небажані ефекти, найчастіше це трапляється при безконтрольному вживанні, або при передозуванні препаратом. Типові побічні ефекти Silver Fox:

 • головний біль або запаморочення;
 • алергія і висипання;
 • нудота;
 • приплив крові до обличчя, жар або озноб;
 • апатія;
 • сонливість.

Випадки передозування

Стандартна доза в 5 мг Сільвер Фокс вважається повністю нешкідливою і безпечною, однак начне дозування може надавати зайве навантаження на систему виділення організму, особливо на печінку і нирки, також збільшується частота основних небажаних ефектів. Не приймайте препарат в дозуванні більше 5 мг Сільвер Фокс на добу. При перших ознаках передозування і при виникненні будь-яких побічних ефектів рекомендується очистити шлунок, випити активованого вугілля і негайно звернутися за невідкладною медичною допомогою.

Спільний прийом з іншими речовинами і ліками

Взаємодії невідомі. Засіб містить виключно натуральні компоненти, які сумісні з іншими ліками і не чинять один на одного вплив. Збудник можна поєднувати з алкоголем в невеликих кількостях.

Зберігання

Silver Fox повинен зберігатися в закритому вигляді в оригінальній упаковці. Не зберігайте відкриті стіки з порошком - після розтину засіб повинен бути використаний. Кінцеву дату зберігання вказано в інструкції.

Відгуки

По на 06 Nov 2017 (Порошок збудник Silver Fox (Сільвер фокс) - срібна лисиця для жінок) :
(5/5

Рекомендую!

Купила Сильвер Фокс, так как в первую очередь, отталкивалась от состава и вероятных побочных эффектах. Данный афродизиак, состоит из натуральных компонентов и совсем не вредит здоровью. Нежеланных побочных эффектов не было. Попользовавшись, достаточно долгое время, нареканий и жалоб к препарату нет!

 Повідомити про порушення