Твердий та Міцний оригінал (Very Hard) покращення чоловічої потенції

твердий та міцний Збільшити

Залишити відгук

Відгуки:

Жодного відгуку не написано
Ціна від 400 грн за одиницю

Препарат Very Hard – засіб для покращення якості потенції у чоловіків та стимулювання статевого потягу. Твердий і Міцний повністю має на 100% природний склад: Тибетський шафран, Кордіцепс, Пеніс оленя, Морський коник, Екстракт женьшеню. В упаковці 10 таблеток

Детальніше

Новий товар

КоличествоЦінаКупити
1 упаковка
800,00 грн
500,00 грн
2 упаковки
1 600,00 грн
900,00 грн
3 упаковки
2 400,00 грн
1 260,00 грн
5 упаковок
4 000,00 грн
2 000,00 грн

Опис до препарату “Твердий та Міцний”.

Твердий та Міцний
Таблетки для потенції “Твердий та Міцний”

Що таке Твердий і Міцний?

Препарат Very Hard — засіб для покращення якості потенції у чоловіків та стимулювання статевого потягу. Засіб підходить як для здорових чоловіків, які прагнуть покращити якість свого інтимного життя, так і чоловікам, у яких є проблеми з ерекцією. Твердий та Міцний повністю має на 100% природний склад.

Торгівельна назваVery Hard
ВиробникСянганський дослідницький центр біологічних медикаментів, м. Шеньлун, Китай.
ПоказанняНестійка ерекція, розлади сечостатевої системи, порушення кровообігу малого тазу, запалення передміхурової залози небактеріального типу.
СкладТибетський шафран, Кордіцепс, Пеніс оленя, Морський коник, Екстракт женьшеню
Рекомендовані дозування1 таблетка не частіше одного прийому на дві доби.
УпаковкаТаблетки - 10 штук

Показання та дія Very Hard

Твердий та Міцний – універсальний природний засіб, створений на основі біологічно активних трав та екстрактів тварин, що надають комплексний синергічний вплив на всю сечостатеву систему. Дія препарату спрямована на:

  • стимуляцію статевого потягу та еректильної функції;
  • усунення застійних процесів та посилення кровообігу;
  • використання у складі комплексного лікування при небактеріальній формі простатиту;
  • збільшення тривалості статевого акту та контроль над еякуляцією;
  • на лікування запалення передміхурової залози. Покращує твердість ерекції і підвищує витривалість чоловічої статевої системи.

Склад

Тибетський шафран
Тибетський шафран
Тибетський шафран - цей екстракт діє комплексно на чоловічий організм. Часто цей компонент застосовується як спазмолітик, прискорення обміну речовин та стимуляції кровообігу. Шафран також допомагає при атеросклерозі та деяких розладах кишечника. Однак основна користь для чоловіків полягає у посиленні чоловічого лібідо та покращенні еректильної функції. Приймання шафрану на постійній основі підвищує фертильність.
Кордіцепс
Кордіцепс
Кордицепс - належить до царства грибів. Міцелій цього гриба містить масу біологічно активних речовин із корисними властивостями, у тому числі жирні кислоти, полісахариди, мікроелементи природного походження, антибактеріальні засоби та вітаміни. Кордицепсу властиві протизапальні, імуномодулюючі, нормалізуючі гормональний фон та омолоджуючі властивості.
Пеніс оленя
Пеніс оленя
Пеніс оленя поряд з пантами оленя займає найпопулярніше місце в лікуванні еректильної дисфункції. Екстракти і порошки зроблені з цього органу мають унікальний і неперевершений склад, оскільки мають найвищу біологічну цінність для чоловічого організму.
Морський коник
Морський коник
Морський коник - ще один популярний представник фауни, екстракт якого користується великим попитом у китайській медицині. Крім магічного впливу на статеву систему чоловіків препарати на основі морського коника використовують як загальнозміцнюючий і тонізуючий засіб, а також у лікуванні передчасного сім'явипорскування та фригідності у жінок.
Chinese Ginseng
Екстракт китайського женьшеню
Chinese Ginseng (або екстракт женьшеню) - біодобавка, що використовується для стимуляції статевого потягу. Настоянки на основі женьшеню мають потужні адаптогенні та імуномодулюючі властивості. Використання екстракту покращує кровопостачання органів кавернозного тіла, блокує симптоми стресу та перевтоми на ментальному рівні.

Спосіб застосування та дозування

Препарат повинен прийматися щонайменше за 30 хвилин до статевого акту, запивши таблетку кількома ковтками води. Дія ліків обмежується 48-64 годинами. Отже, не потрібно приймати “Твердий і Міцний” безпосередньо перед сексом. Ви можете випити пігулку вранці, навіть якщо секс передбачається тільки ввечері, тим самим привнести ефект спонтанності у ваші стосунки. Заборонено використовувати інші ліки для потенції разом із “Твердий та Міцний”. Перерва між прийомами таблеток "Твердий і Міцний" або іншими таблетками для потенції повинна становити не менше ніж 2 доби. Препарат не має звикання і може використовуватись протягом багатьох років без втрати ефективності. Ліки можуть прийматися з незначною кількістю алкоголю.

Протипоказання

"Тведий і Міцний" є біодобавкою на природних компонентах, що вказує на його хорошу переносимість. Препарат має стандартні для такого типу ліків протипоказання:

  • препарат протипоказаний жінкам, а також юнакам віком до 18 років;
  • індивідуальна непереносимість одного або декількох компонентів препарату;
  • секс протипоказаний по медичним міркуванням, через можливий кардіальний ризик;

Небажані реакції

Небажані ефекти від застосування “Твердий та Міцний” зустрічаються дуже рідко. В основному чоловіки повідомляли про шкірні реакції (алергія, висипання), реакції з боку ШКТ (нудота, диспепсія), головний біль. Небажані ефекти минують самостійно після закінчення дії ліків.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей та тварин , далеко від сонячних променів, сухому та прохолодному місці. Термін зберігання: вказано на упаковці.

Відмова від відповідальності

Керівництво інтернет-магазину не несе відповідальності за можливі наслідки самолікування. Перед використанням отримайте профільну консультацію у вашого сімейного лікаря. Препарат не містить ліків.

Відгуки