Купити Suhagra-100 (Сухагра 100). Інструкція. Ціна. Відгуки

Suhagra 100 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
2 відгук(и)
Ціна від 80 грн за одиницю

Suhagra-100 - чудової якості дженерик силденафілу, порівнянний за силою та якістю з оригінальним препаратом Віагра. Вміст силденафілу – 100 мг у таблетці. Виробництво: CIPLA. 

Детальніше

Ajanta Pharma Limited

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
160,00 грн
12 таблеток
960,00 грн
24 таблетки
1 920,00 грн
4 таблетки
320,00 грн
48 таблеток
3 840,00 грн
8 таблеток
640,00 грн

Suhagra-100: інструкція, відгуки, спосіб застосування

Сухагра 100
Suhagra 100 фото

Що таке Suhagra 100?

Suhagra 100 - лікарський засіб на основі силденафілу, який використовується в медичній практиці для лікування еректильної дисфункції і імпотенції. Сухагра збільшує приплив крові до пеніса шляхом розслаблення гладкої мускулатури судин, що зосереджені в кавернозному тілі статевого члена. Слід розуміти, що Віагра або інші дженерики силденафілу (включаючи Сухагру) не збільшують сексуальне бажання (лібідо), а працюють виключно механічно, працюючи як насос - перекачуючи кров з однієї частини тіла в іншу. Власне, завдяки цьому процесу ми і можемо спостерігати ерекцію статевого члена.

Специфічні особливості дженерика
Назва препаратуSuhagra-100
ВиробникCipla
КраїнаІндія
Діюча речовинаSildenafil citrate 100 mg
Фармакологічна групаЛікарські засоби для природного відтворення ерекції
Активне дозуванняВід 25 мг до 100 мг силденафілу за прийом
Способи прийомуДженерики з силденафілом приймаються за 40-60 хвилин до початку статевого акту. Небажано вживати препарат на повний шлунок або з алкоголем. Калорійна їжа може знизити ефективність лікарського засобу.
Початок діїПерші ефекти Сухагри-100 можна спостерігати через 40-60 хвилин після вживання таблетки.
Закінчення діїСпостерігається через 5-7 годин після застосування.
УпаковкаБлістер, що містить 4 таблетки. /td>
Кінцева дата використання3 роки від дати виготовлення (вказана на блістері)

Дозування і спосіб застосування

Початкова рекомендована доза Сухагри 50 мг силденафілу (півтаблетки Suhagra 100). Таблетку можна ділити - для цього передбачена розділова смуга. Приймається дженерик перорально (через рот). Дженерик силденафілу - Suhagra 100 не передбачає застосування курсом і повинен вживатися тільки перед сексом, мінімум за 1 годину до сексуального контакту і не більше одного прийому на добу. Дозу силденафілу можна збільшити до 100 мг або зменшити до 25 мг залежно від ефективності і переносимості Сухагри-100.

Коментар:пацієнт може приймати Suhagra 100 в будь-який проміжок часу - від 1 - 4-х годин до сексуального контакту

Приймайте Suhagra 100 в тому дозуванні, що було призначено лікуючим фахівцем. Використовуючи препарат слід керуватися інструкцією і не приймати його у великих кількостях або довше, ніж рекомендується.

Літні пацієнти старше 65 років , що не мають протипоказань (дивіться Протипоказання) можуть приймати Suhagra-100 в аналогічних рекомендованих дозах, як і молодші пацієнти - від 25 мг до 100 мг. Конкретне дозування підбирається індивідуально, виходячи з рекомендацій лікуючого фахівця.

Передозування

При передозуванні силденафілом призначається симптоматична терапія, спрямована на усунення основних симптомів інтоксикації. Клінічна картина перевищення дози відповідає стандартним небажаним реакціям. Гемодіаліз при прийомі силденафілу неефективний.

Протипоказання і запобіжні заходи

Утримайтеся від прийому Suhagra 100, якщо ви:

 • приймаєте препарати на основі ріоцигуата (Adempas);
 • приймаєте медикаментозні нітрати для лікування стенокардії та захворювань серця (нітрогліцерин і ін.). Нітрати містяться і в деяких рекреаційних наркотиках - "Попперсах" (бутилнітрит, амілнітрит і інші). Причини, по яким забороняється приймати нітрати - значне і неконтрольоване зниження артеріального тиску;
 • алергічна реакція на силденафіл, або на допоміжні агенти Сухагри 100;
 • високий або низький артеріальний тиск;
 • порушення ритму серця, захворювання коронарних артерій серця або хвороби міокарда;
 • деформація чоловічого органу;
 • порушення коагуляційного гомеостазу крові;
 • виразкові хвороби дванадцятипалої кишки і шлунку;
 • інфаркт міокарда, перенесений за останні півроку, хронічна серцева недостатність або крововилив у мозок;
 • пігментний ретиніт (спадкове захворювання очей);
 • сексуальна близькість заборонена за станом здоров'я;
 • хронічні тяжкі захворювання печінки або нирок;
 • розлад кровотворної функції (лейкемія, серповидно-клітинна анемія, мієломна хвороба).

Суб'єкти молодше 18 років і старше 85 років не повинні приймати Suhagra 100 через відсутність адекватних клінічних даних.

Взаємодія Suhagra 100 з ліками

Не поєднуйте прийом Suhagra 100 з такими ліками як нітрогліцерин, ізосорбіду динітрат, ізосорбіду мононітрат, включаючи інші медичні нітрати і інгаляційні наркотики - "Попперс". Уникайте також одночасного прийому силденафілу разом зі стимуляторами гуанілатциклази (ріоцигуат) або інгібіторами фосфодіестерази - варденафіл (Левітра), пентоксифілін, тадалафіл (Сіаліс), теофілін, аванафіл (Стендра), уденафіл (Зідена) та ін.. Повідомте лікуючого фахівця про інші медичні препарати, які ви приймаєте для терапії чоловічого безсилля або будь-які інші медичні препарати, включаючи:

 • медичні препарати для лікування ВІЛ/СНІДу (індинавір, саквінавір, атазанавір, ритонавір та ін.);
 • антибіотики (телітроміцин, еритроміцин, кларитроміцин та інші);
 • протигрибкові речовини ітраконазол або кетоконазол;
 • ліки для лікування гіпертонії або гіперплазії простати (доксазозин, йохимбіна гідрохлорид, теразозин, празозин і ін.);

Дана інструкція включає лише основні взаємодії, які були актуальні на момент її публікації. З плином часу клінічні дані можуть доповнюватися і змінюватися.

Вживання спиртного разом з Сухагрою може призвести до гіпотензії. Дана комбінація вважається небажаною.

Грейпфрут і грейпфрутовий сік може впливати на силденафіл, його фармакокінетику і метаболізм. Утримайтесь від грейпфрутових продуктів при прийомі силденафілу.

Небажані побічні реакції

Побічні ефекти Suhagra 100, що часто зустрічаються можуть включати в себе:

 • розлад шлунку;
 • гіперемія шкірних покривів: жар, відчуття поколювання, почервоніння грудей та лиця;
 • зміна кольору навколишніх предметів;
 • запаморочення;
 • закладеність носа;
 • головний біль.

Інші небажані явища проявляються значно рідше і переважно спостерігаються у людей, схильних до них, тобто у тих, що мають супутні хвороби або приймають несумісні з силденафілом лікарські препарати.

Зверніться за екстреною медичною допомогою, якщо зустрічаються такі симптоми:

 • тиск, біль у грудях, нудота або біль, що розповсюджується до щелепи або плечу;
 • шум у вухах;
 • набряки щиколоток, ніг або рук;
 • алергічні або анафілактичні прояви;
 • ненормальний серцевий ритм;
 • хвороблива ерекція, що триває більше 4-х годин;
 • неритмічне дихання.

Якщо після застосування Suhagra 100 ви відчуваєте оніміння, запаморочення, нудоту, біль і поколювання в шиї, руках, щелепі або грудях - викличте швидку допомогу.

У постмаркетингових дослідженнях повідомлялося про декілька випадків, в яких силденафіл, можливо, став причиною зниження припливу крові до зорового або слухового нерву, викликаючи тим самим зниження або втрату зору або слуху. Це сталося з незначною кількістю хворих, які приймали, крім силденафілу, також ряд інших ліків, тому точний взаємозв'язок між цими випадками встановити не вдалося. Більшість з цих пацієнтів мали супутні проблеми зі здоров'ям і складалися в так звану групу ризику: артеріальна гіпертензія, судинні проблеми, куріння, існуючі раніше проблеми із зором, цукровий діабет, вік старше 50 років і підвищений холестерин.

Додаткова інформація

Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція супроводжується болем і має тривалість більше 4-х годин. Відсутність своєчасного лікування може стати причиною незворотних змін і некрозу тканин, і як наслідок - повна втрата потенції.

Деякі ліки разом з Suhagra 100 здатні викликати небезпечні і небажані реакції. Не приймайте Suhagra 100, якщо ви також приймаєте ліки для лікування проблем з серцем (медичні нітрати) або для полегшення самопочуття хворого при легеневій артеріальній гіпертензії (ріоцигуат). Одночасний прийом Suhagra 100 з цими групами ліків може викликати раптове, неконтрольоване зниження кров'яного тиску.

Умови зберігання Suhagra 100

Дженерик Suhagra 100 повинен зберігатися далеко від сонячних променів, в сухому і недоступному для дітей місці. Температура зберігання від 0 до 30 ° C. Кінцевий термін придатності лікарського засобу вказано на конвалюті.

Відмова від відповідальності

Дженерік Сухагра-100 не повинен прийматися безконтрольно, оскільки діюча речовина - силденафіл, є лікарським засобом і має ряд протипоказань. Перед покупкою отримаєте вичерпну консультацію і схвалення з боку медика-фахівця. Сайт cndm.com.ua не відповідальний за ризики пов'язані з безконтрольним прийомом дженериків, в тому числі Suhagra.

Відгуки

По на 13 Nov 2017 (Suhagra-100 / Сухагра 100) :
(5/5

То что нужно

Отличное средство для временного "восстановления" мужской силы. С женой занимаюсь сексом без стимуляторов, а Сухагру принимаю только когда иду в походы на лево, так сказать чтобы произвести впечатление на временных любовниц. Так что могу с уверенностью сказать — привыкания нет. Побочки, по крайней мере для меня не наблюдаются.

 Повідомити про порушення
По на 05 Nov 2017 (Suhagra-100 / Сухагра 100) :
(5/5

Справляется

После курса на фарме начал ловить вялого, да и желания как такового особого нету. Периодически беру пока собственные гормоны не придут в норму. Сухагру покупаю, так как от неё не бывает таких жестких побочек, чем от других дженериков Виагра — голова практически не болит и нос не закладывает

 Повідомити про порушення