Sildigra 100 купити таблетки Сілдігра 100 Відгуки Інструкція

Sildigra 100 Збільшити

Читати відгуки

Залишити відгук

Відгуки:

(5/5)
1 відгук(и)
Ціна від 23 грн за одиницю

Дженерік Віагри Sildigra-100 із вмістом активної речовини (цитрат силденафілу) 100 мг у кожній таблетці. Виробник RSM Enterprise.  

Детальніше

RSM Enterprises

Новий товар

КількістьЦінаКупити
1 таблетка
40,00 грн
10 таблеток
400,00 грн
290,00 грн
100 таблеток
4 000,00 грн
2 300,00 грн
20 таблеток
800,00 грн
560,00 грн
30 таблеток
1 200,00 грн
810,00 грн
5 таблеток
200,00 грн
50 таблеток
2 000,00 грн
1 250,00 грн

Sildigra 100. Інструкція із застосування.

Сілдігра 100
Sildigra-100 фото

Що таке Sildigra 100?

Sildigra 100 - засіб для ефективного лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Активним агентом дженерика є силденафіл 100 мг - одна і та ж речовина і в тому ж дозуванні, що і в препараті Віагра.

Віагра вважається одним з найприбутковіших лікарських засобів за всю історію людства, які коли-небудь продавалися. Історично склалося так, що силденафіл став одним з найперших монополістів у своїй області застосування і, до недавнього часу, єдиним селективним інгібітором фосфодіестерази-5 (ФДЕ-5). Звичайно, цілком очікуваним було те, що після закінчення терміну дії патенту на виробництво силденафілу, його почнуть виготовляти індійські виробники і продавати під своїм брендом в яскравому, властивому для таблеток Віагри стилі. Що власне і сталося - Сілдігра є продуктом індійської фармацевтичної промисловості, що зросла на фундаменті препарату Віагра.

Дія препарату Сілдігра 100 ґрунтується на розслабленні гладких м'язів, які покривають кровоносні судини в кавернозному тілі статевого члена, що власне і призводить до збільшення просвіту судин і виникнення ерекції.

Деякі бренди дженериків силденафілу (напр. Revatio) можуть поліпшити фізичний стан і толерантність до фізичних навантажень у хворих з легеневою артеріальною гіпертензією.

Основні характеристики дженерика Сілдігра 100
Торгова назваSildigra 100
ВиробництвоRSM (India)
фармакологічна приналежністьЛіки для лікування порушень ерекції
Склад Сілдігра 100Силденафіл 100 мг
Неактивні речовини:Целюлоза, гіпролоза, лактоза, заліза оксид, Opadry блакитний, кроскармелоза
Дозування50-100 мг в день. Максимальна добова доза - 100 мг силденафілу
Особливості застосуванняПриймати на голодний шлунок, за 40-60 хвилин до статевого акту
УпаковкаБлістер з 10 таблеток
Зберігання3 роки

Дозування і адміністрування Sildigra 100

Сілдігра 100 приймається орально (через рот). Прийнята терапевтична доза силденафілу може варіюватися від 25 до 100 мг, що еквівалентно 1/4 - 1 таблетки Sildigra 100. Рекомендована початкова доза - 50 мг силденафілу, що дорівнює половині таблетки Сілдігра-100. Препарати на основі силденафілу можуть прийматися в проміжку від 1 до 4 годин до статевого акту і не частіше одного разу на добу. Літні пацієнти старше 65 років і які не мають протипоказаньможуть приймати силденафіл в таких самих дозах.

Протипоказання

Вам необхідно утриматися від вживання Sildigra 100, якщо:

 • є алергія на допоміжні речовини засобу або безпосередньо на силденафіл;
 • статевий контакт вам протипоказаний за станом здоров'я;
 • вживаєте препарати для полегшення стану пацієнта при артеріальній легеневій гіпертензії, такі як ріоцигуат (Adempas);
 • є хвороби серця, ураження коронарних артерій серця або проблеми серцевого ритму;
 • використовуєте медичні нітрати для лікування серцевого грудного болю і захворювань серця - нітрогліцерин, ізосорбід динітрату або ізосорбід мононітрату. Нітрати зустрічаються і в деяких рекреаційних наркотиках, таких як "Попперси" (амілнітрит, бутілнітріт і інші);
 • пігментний ретиніт;
 • виразкові захворювання 12 палої кишки і шлунку;
 • неконтрольована гіпертонія або гіпотензія;
 • порушення кровотворної функції (серповидно-клітинна анемія, мієломна хвороба чи лейкемія);
 • недавно перенесений інфаркт міокарда, хронічна форма серцевої недостатності або мозковий крововилив;
 • гострі форми ураження печінки і нирок;
 • гемофілія;
 • фізична деформація члену (наприклад, хвороба Пейроні, кавернозний фіброз).

Діти до 18 років і жінки не повинні приймати Сілдігру 100, так як силденафіл не досліджувався в цих групах пацієнтів.

Силденафіл у клінічних дослідженнях на тваринах не виявляв тератогенного впливу на плід і не впливав на можливість запліднення. Подібні клінічні дослідження на людях не проводилися.

Заходи, що вживаються при передозуванні препаратом

Перевищення дозування Сілдігра-100, вище рекомендованої дози, не призводить до збільшення ефективності ліків. Навпаки, при передозуванні збільшується ймовірність отримання несприятливих побічних реакцій. При інтоксикації силденафілом проводиться стандартна ситуаційна терапія, спрямована на зняття основних несприятливих симптомів. Через значне зв'язування силденафілу з білками крові, гемоперфузія або діаліз неефективні при інтоксикації. Антидот невідомий.

Лікарські взаємодії

Повідомте вашому доктору про препарати, що ви приймаєте, особливо якщо це:

 • інгібітори фосфодіестерази-5 (тадалафіл, варденафіл або аванафіл) або будь-які інші ліки, спрямовані на лікування еректильної дисфункції (йохимбин, алпростаділ та інше);
 • медичні препарати для лікування ВІЛ/СНІДу (саквінавір, ритонавір, атазанавір, індинавір та ін.);
 • медичні препарати, призначені для лікування серцево-судинних захворювань, а також деякі інгаляційні наркотичні речовини на основі органічних нітратів (нітрогліцерин, амілнітрит, бутілнітріт і інші);
 • антибіотики (кларитроміцин, еритроміцин, телітроміцин та інші);
 • ліки-стимулятори гуанілатциклази (ріоцигуат);
 • адреноблокатори (доксазозін, йохімбіна гідрохлорид, теразозін, празозін і ін.);
 • протигрибкові речовини (ітраконазол, кетоконазол).

Інші лікарські препарати, включаючи вітаміни, безрецептурні і рецептурні препарати, продукти рослинного походження, також можуть взаємодіяти з Сілдігрою 100. Зверніться до вашого лікаря за детальною інформацією, якщо у вас є сумніви з приводу фонового прийому інших ліків, які тут вказані. Деякі групи препаратів, з перерахованих вище, при спільному прийомі з силденафілом, можуть бути потенційно небезпечними для життя. Для інших потрібне значне зниження активного дозування і персональне спостереження лікаря.

Взаємодія Сілдігра-100 з алкоголем і деякими продуктами харчування

Грейпфрут і грейпфрутовий сік можуть вплинути на експозицію силденафілу. Намагайтеся уникати продуктів з грейпфрута при вживанні Сілдігра-100.

Одночасний прийом алкогольних напоїв може призвести до неконтрольованої гіпотензії або до деяких небажаних ефектів (запаморочення, нудота, сильний головний біль, інше).

Важлива інформація

Спільне використання Sildigra 100 разом з деякими лікарськими засобами, в стані викликати каскад небажаних і небезпечних ефектів. Не приймайте Sildigra 100, якщо ви вживаєте речовини для лікування стенокардії на основі нітратів, в тому числі деякі інгаляційні наркотики - "Попперси", а також ліки для лікування легеневої гіпертензії - ріоцигуат (Adempas).

Зверніться за медичною допомогою, якщо ерекція триває більше 4-х годин або супроводжується болем. Пріапізм (або патологічно тривала ерекція) може стати причиною походження незворотних змін в кавернозному тілі статевого члена.

Небажані побічні ефекти

Основні небажані реакції при прийомі Sildigra 100 виникають внаслідок передозування силденафілом або непереносимістю останнього. Зустрічаються такі реакції досить рідко і, в основному, проходять без наслідків самі по собі через кілька годин. Серед них:

 • міалгія (біль у попереку);
 • грипозний стан;
 • порушення сприйняття кольору;
 • жар, відчуття поколювання або почервоніння грудей і особи;
 • запаморочення;
 • закладеність носа;
 • головний біль.

Інші побічні реакції виявляються вкрай рідко і в основному зустрічаються в осіб, схильних до небажаних реакцій, що мають ускладнення зі здоров'ям або поєднують прийом препаратів (див. Протипоказання и Взаємодії), які не сумісні з силденафілом:

 • набряки кінцівок;
 • ознаки алергічних реакцій;
 • неритмічне дихання;
 • перші ознаки інфаркту міокарда - нудота, біль, що розповсюджується до щелепи або плеча, пітливість;
 • хвороблива ерекція, що триває більше 4-х годин;
 • шум у вухах;
 • аритмія.

Силденафіл може зменшити приплив крові до слухового або зорового нерву, а також здатний викликати втрату або зниження зору або слуху. Це трапилось з невеликою кількістю людей, що приймають силденафіл. Переважна частина з них входить в групу ризику або має інші супутні захворювання: вік старше 50 років, діабет, серцево-судинні проблеми, що існували раніше проблеми із зором, гіперхолестеринемія, куріння і артеріальна гіпертензія. Чи насправді силденафіл має реальну причинно-наслідковий зв'язок для втрати зору - на сьогоднішній день невідомо.

Правила зберігання

Препарат Sildigra 100 повинен зберігатися подалі від дітей, в сухому і прохолодному місці, поза зоною попадання прямих сонячних променів. Температура зберігання повинна бути не вищою 30 ° C. Кінцева дата зберігання вказана на конвалюті. Термін придатності повинен складати не більше 36 місяців.

Відмова від відповідальності

Перед покупкою отримайте схвалення і призначення від лікаря-фахівця, а також ознайомтеся з офіційною інструкцією від виробника. Можливо, деякі дані з побічних ефектів були оновлені або вже неактуальні з моменту останньої публікації цього посібника. Відповідальність за безконтрольне застосування незареєстрованих лікарських препаратів лежить виключно на самому покупцеві. Інтернет-магазин cndm.com.ua не відповідає за можливі завдані збитки здоров'ю в результаті безконтрольного вживання лікарських засобів.

Відгуки

По на 05 Nov 2017 (Sildigra-100 (Сілдігра 100)) :
(5/5

Силдигра 100

Ніколи раніше не приходилось користуватись подібними препаратами. Але... Роки беруть своє, друзі дали таблетку, потім став сам постійним покупцем. Приємно що завжди кладуть бонуси в цьому магазині. Задоволена дружина а я тим більше) Хороша ціна і прекрасна ефективність.

 Повідомити про порушення